Destek darkorbit.exe çalışmayı durdurdu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve *ViCDANSIZ* tarafından 31 Mart 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. arkadaşlar oyuna tıkladıgımda darkorbit.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorum acer marka laptop win 7 64bit ekran kartım intel r hd graphics family (çalıştır dxdiag)
    ne yaptıysam olmadı lütfen yardım

2. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba,

Bende kontrol ettim sizin ekran kartınızla ilişkili driverlar AMDnin sitesinde bulunmuyor sanırım. Güvenilir olduğunu düşündüğünüz harici driver sitelerini kontrol edebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. ekran kartını hallettim ama hala giriş sağlayamıyorum ve aynı uyarıyı alıyorum

4. DENENEN YÖNTEMLER
    1-Klasör seçeneklerinden "her zaman simge göster küçük resim gösterme" kutucuğunu işaretleme.
    2-bilgisayar>özellikler>gelişmiş sistem ayarları>performans>veri yürütme engellemesi seçtiklerim dışında windows programalrını aç. seçeneği
    3-msconfig>başlangıç taki tüm programları kaldırmak.
    4-başlat>çalıştır> "reg gwquvw.dll" komutunu yazmak.
    5-başlat>çalıştır> "bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOn" komutunu yazmak.
    6-oyun exe sine sağtık>özellikler>yönetici olarak çalıştır ve uyumluluk>xp service pack 2
    7-windows güvenlik duvarında hata veren oyunlara izin vermek.

5. bütün uyumluluk seçeneklerini denedim ama olmadı başka bi önerisi olan varmı acaba ???

6. Sorun imzası:
    Sorunlu Olay Adı: BEX64
    Uygulama Adı: DarkOrbit.exe
    Uygulama Sürümü: 0.0.0.0
    Uygulama Zaman Damgası: 642178c9
    Hata Modülü Adı: StackHash_1dc2
    Hata Modülü Sürümü: 0.0.0.0
    Hata Modülü Zaman Damgası: 00000000
    Özel Durum Uzaklığı: 0000000000000000
    Özel Durum Kodu: c0000005
    Özel Durum Verileri: 0000000000000008
    OS Sürümü: 6.1.7601.2.1.0.256.48
    Yerel Kimlik: 1055
    Ek Bilgiler 1: 1dc2
    Ek Bilgiler 2: 1dc22fb1de37d348f27e54dbb5278e7d
    Ek Bilgiler 3: eae3
    Ek Bilgiler 4: eae36a4b5ffb27c9d33117f4125a75c2

7. kullanıcı hesabı denetimi kapatma
    Başlat'a tıklayın ve sonra Denetim Masası'na tıklayın. Sistem ve güvenlik'itıklatın. Eylem Merkezi kategorisinde,Kullanıcı hesabı denetim ayarlarını değiştir'itıklatın. Kullanıcı hesabı denetim ayarları iletişim kutusunda, Denetim her zaman ve asla uyararasında farklı bir düzeyini seçmek için kaydırıcıyı taşıyın.
    bunuda denedım

8. ekran kartını buldum halettim hatta
    uac pass ile görev zamanlayıcısında darkorbit i düzenledim gene olmadı denedıgım yontemlerı paylastım

9. _Blade_

_Blade_ Guest

Son olarak videoda anlatılanları uygulayıp deneyebilir misiniz?

İyi forumlar.