DARKORBİT FARM SİMULATOR

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Fatih34 tarafından 25 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbitin pvp kısmı dengelenip ön plana çıkmasını ister misin ?

1. Evet, oyuna rekabet ve oynanış katar !

100,0%
  2. Hayır, ben rakip şirketten daha çok mordon kesmek istiyorum !

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Fatih34

Fatih34 User

Bildiğiniz üzere oyunda 3 adet rakip şirket var ama bunlara baktığımızda sanki rakip değilde yıllar içinde dost olmuş gibiler :D(Birlikte maplerinde mind bile dönüyolar xd). Gelen her etkinlik pve etkinliği oluyor ve oyuncularda 2000li yıllardaki gibi etkinliğe günlük 10saat harcayamayacağı için bota salıp çıkıyor. Oyunda düşman mape atlarken kimsede en ufak terredüt bile yok.

Bence rakip şirketlerin kendi denginde oyuncuları kestiğinde ve ya onlara patladığında bunun ciddi bedelleri olması lazım ve pvp kısmının her leveldan oyuncu için canlandırılması ve dengelenmesi lazım. Oyunculara kendi yeteneklerini segiliyebilicekleri ve bunlar üzerinden tatmin edici ödüller kazanabilicekleri, dengeli bir eşleştirme sistemi olan, birbirleriyle kapışabilicekleri ve yoğun ilgi toplayabilicek etkinlikler lazım. Ayrıca oyun modları ve hızlı vs ler gibi eklentiler eklenmesi gerektiğini düşünüyorum. (daha önceden boyutlar arası savaş, 1v1 gibi buna benzer şeyler geldi ama arkasında durulmadı ve çok dengesizdi oyuncuların ilgisini çekicek şekilde süslenmedi ve ödüllendirilmedi)

Sadece özellikleri değişen ve oynanış açışından farklılık katmayan npcleri ilk görevde 10 kere 2. görevde 100 kere şeklinde kesmek sadece botların yapabiliceği bir iş. Yeni lazerler yeni gemiler getirmek yerine bu lazerleri kullanabiliceğimiz savaş ortamlarının çok fazla arttırılması gerekiyor. Sonuç olarak bir oyuncu oynadığı oyunda kaliteli vakit geçirmek, zevk almak ve tatmin olmak ister ve bunu mordon keserek alamaz.

(Darkorbit MMORPG oyunu ve pve kısmının bu kadar ağırlıklı olmasını anlıyorum, pve kısmının kalkmasını istemiyorum aksine pve kısmının bize kattığı güçleri kendi dengimiz oyuncular ile sergilememizin daha mantıklı olucağını düşünüyorum.)

OKUMAYA ÜŞENENLERE ÖZET : OYUNDAKİ TÜM ŞİRKETLERİN BİRBİRİNE OLAN REKABETİNİ ARTTIRICAK VE ONLARI BİRBİRİNE TAM ANLAMIYLA DÜŞMAN EDECEK ETKİNLİKLER VE OYUN MODLARI GELSİN !!!

2. Fatih34

Fatih34 User

darkorbit : tmm

3. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Selam,

Talebiniz alınan değerlendirmelere göre indeks sistemine eklenecektir.

Türkiye Takımı!

4. .Mephistos.

.Mephistos. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Bölüm kuralları arasında yer alan ve daha adil bir ortam sağlanmasına vesile olan, ''tek seçeneğin seçilmesi, oy verenlerin gösterilmesi'' gibi maddelerin seçilmesi zorunlu tutulmuştur. Fakat konuyu açarken bunları göz ardı ettiğinizde şu an açılan ankete oy veren kullanıcılar denetlenememektedir. Bu nedenle konunuz kilitlenip arşive kaldırılmıştır, lütfen buradaki bölüm kurallarına uygun olarak tekrar konu ve anket açınız.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.