darkorbit full gemi satsın

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -eşrefoğlu- tarafından 24 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar çoğumuzun gemisi botlardan dolayı banlandı. darkorbit bizlere full+full gemi satsın. ayrıca yeni cephane paketleri çıkarılsın. savaşlarda kullandığımız bütün elit malzemeler bu pakette satılsın..... ve bunların makul bir fiyatı olsun.....

2. ben ban almadıgım için bana hava hoş allahtan hata yapmadım 300 saat oyun surem var

3. hatta darkorbit bunu bize 1 tl ye versin yada dur dur level dergisinde kodu çıksın tövbee. Şiddetle karşıyım -43534554

4. Kardeşim sen bu cümleyi(arkadaşlar çoğumuzun gemisi botlardan dolayı banlandı.) kurduğuna göre sende bot kullanıyosun
    ayrıca böyle saçmalıkmı olur zaten çar satmak yasak daha neden bahsediyosun :mad::mad::mad:

5. konuya pitbull salalım parçalasın. loonie tunes un en saçma konu ödülü bugün de buraya geliyor

6. Merhaba ,

Eğer böyle birşey olacak olsaydı bu kadar zamandır yaparlardı. Bu olmayacak bir konu , fikir ve istek olduğundan dolayı kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.