DarkOrbit Görsel Albümü

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Minerva tarafından 20 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. yüvsitler ile 54 doğru :)

yılmazcan47 bunu beğendi.
  2. Aliens

Aliens User

Bende de Eternal hazırlıkları son sürat devam ediyor. :)

55 adet geliştirme tamamlandı.

Yeterli (umarım) miktarda Ebedi Parça toplandı.

Ve son olarak; ihtiyaçtan değil sadece meraktan gözcüler arasında tek rastlamadığım ve tek imha etmediğim \\ Regard CXI // ile dün sonunda münasebet kurdum. :)

3. KEDİ

KEDİ User

[​IMG] Yıl 2007 kalbim çıt gözyaşlarım pıt :(

adnan5553 bunu beğendi.
  4. sene 2010 7iris gemiyle acemi albayım :) Tungsten yazan benim Hasan abi vardı klan başkanı Hamza vardı arkadaşım vay be oyunu bıraktım msnden gel klana geri başla dediler. Şu videoya bak o zamanlar çok kaliteliydi. TR1 İÇ SAVAŞI.
    Burasıda 2018 olması lazım.

Son düzenlenen: 3 Kasım 2020
    TheDarkMen_2 ve yılmazcan47 bunu beğendi.
  5. [​IMG]

belki rüyanızda falan görebilirsiniz :) +%15 DP

NoName45_ ve BelongDemirhan bunu beğendi.
  6. adnan5553

adnan5553 User

Ne veriyor hocam regard

7. Regard yeni çıkan bi npc değil sanırım blacklight haritalarının ilk çıktığı zamandan beridir var. Regar blacklight gözcüsü olarak geçen birkaç özel npcden biri. Regardı kestiğinde 10m tp 100k şeref 5k uridium veriyor ayrıyeten 35 oil ve bi miktar da khaylon ya da tetrathrin olması lazım.
    Black Light Gözcüleri Hakkında Detaylı Bilgi

bu konuyu aratırsan detaylı bilgiyi bulursun

adnan5553 bunu beğendi.
  8. adnan5553

adnan5553 User

Ben de farklı bir gözcü kesmiştimde ödüller farklı mı diye merak etmiştim.

9. [​IMG]

önemli gördüklerim

adnan5553 ve ateistkeci bunu beğendi.
  10. Yani 3ünü orcus'a taksan %38 dp artışı, %34 daha fazla hasar(oyuncu gemilerine), %28 lazer isabet artışı, %26 şeref artışı, %6 hız artışı ve %4 kalkan artışı kazanacaksın. Tuhaf, bir de bu modüllerin de bir üst versiyonu var galiba, bu orcus yeni sayborg olacak galiba.

11. bunların hiçbiri savaşmak için uygun değil :)

Üstüne daha iyi bulanı bekliyorum ... xD

12. karşısına bi orcus çıksın da görsün bakalım o centurion :D

13. Alon3Gr4nd

Alon3Gr4nd User

fena değil sanki

14. dikkatini çekerim %10 zaten Centurion'un hasarı var. + 11% ;)

15. Orcus'a gelen modüllerin 2ye katlanması Centurion'u siler süpürür bence :p ama Centurion da hatrı sayılır şekilde güçlenecek gibi sadece tyrannos tasarımını düşünmemek lazım diğer tasarımlar da tercih edilebilir olucaktır bu modüllerle.

16. ofaruk36

ofaruk36 User

İlk 3 zetamdan 6 havoc düştü, ilk defa şans yüzüme güldü :D
    Edit: Gelen uridium+uridium bankası ve indirimlerle birlikte bir zeta daha açtım bilin bakalım ne oldu :D Sadece 4 zeta döndüm ve havoclarım tamam, mutluluktan uyuyamıyorum şu an :D

Son düzenlenen: 8 Kasım 2020
  17. çok şansı olsan sentinel düşerdi bu şans değil :)

ateistkeci bunu beğendi.
  18. hız herşeydir diyip teseli buluyorum .D
    [​IMG][​IMG]

Son düzenlenen: 9 Kasım 2020
    FURKANKAYIKÇI bunu beğendi.
  19. [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Arkadaşımın Centuriona çıkan modülleri... Avcı konfisinde kırmızı-yeşil-sarı (%25 hasar - %2 hız - %11 kalkan delme - %11dp - %10 lazer isabeti), diğer konfide kırmızı-mavi-sarı (%28 hasar - %12 kalkan - %2 hız - %11 kalkan delme - %10 lazer isabeti).Tyrannos tasarımı ile. Şuan tek isteğimiz benim Berserker'e bi hız modülü çıkması. Zaten tek başına haritayı süpürüyor bi de ben arkasından Berserkerle koşucam, artık önümüze kim gelirse haritadan silinir :D

FURKANKAYIKÇI bunu beğendi.

20. Bu bilek bükülmez kolay kolay, efsane modüllermiş tebrik ederim :) :) :) :)
    şerefimle çarpışırım o zaman ;)

BelongDemirhan bunu beğendi.