DarkOrbit Görsel Albümü

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Minerva tarafından 20 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. aynı serverdayız denemek istemezsin bence :) sabah modülleri denerken dcden yayın açtıi izliyorum çocuğu zar zor kesiyolar kestiklerinde de karşısında berserker oluyordu gemi kendi hasarına dayanamıyordu :D

2. evet gercekten cok güzel modüller bende almaya cabalıyorum ama şans diyor inşallah centurionun bütün modüllerini verir

3. Aliens

Aliens User

4. vaybe ben o görevi bitireli baya oldu :D
    bu arada rigel kararsız mödüllerini biizmle paylaşırmısın ? :)

5. Aliens

Aliens User

Nasıl baya oldu? :D

Modüllerim şuan için bir sır! :D

P.E.T. Ekipmanları tamamlandı ve bir çoğu 16 levele (bir çoğu şuan geliştirme aşamasında) geliştirildi:

6. pardon gunluk gorevmiş sanırım yada haftalık :D
    malesef senin kadar zengill bir kurmay degilim gelcek ayı bekliycegim .D
    hayırlı olsun .
    geliştirmeler sıkıntı özelikle son gunceleme ile

modüller çok iyi gelmiş anlaşılan

7. NoName45_

NoName45_ User

Bana denk gelen modüller.. :( hasar modülü benim için tam bir hayal kırıklığı özellikle :D :mad:

8. Viraaa

Viraaa User

dostum bu moduller herkese farklimi savas biletinde?yada birlestirde.halen bu konuyu anlayamadim:)

9. NoName45_

NoName45_ User

Aynen, herkese farklı özellikte ve farklı gemilerde kullanılabilecek bir modül geliyor :)

10. gerçekten çok kötü çıkmış.gidip spearhead kullanacak halimiz mi var.onca güzel gemi varken.neyse nasipte ne varsa o oluyor kardeş.sıkma canını belki birleştirden iyilri düşer.

11. Malesef ondan daha beterler düşüyor :/ %8 npc hasarı aegise -3 hız diğeri daha komikti %8 isabet şansı bigboya

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  12. bir de şuna bak: ''akmış resmen'' :).nasipliymiş

13. Mis gibi modül bende 11 roket hasarı %5isabet %11 şeref olan geldi kırmızıya (bence en iyisi bu %22 şeref çok güzel oldu çokta güzel oldu :)maviye 16 kalkan % 5 lazer isabeti yeşile %10 dp hepsi bu kadar :)

14. [​IMG]
    :D

15. NoName45_

NoName45_ User

İnşallah ya bakalım :) Kutulardan hangi modüller düşüyor acaba, galiba 1 tane de anektar olacaktı elimde, belki ondan iyi denk gelir :D

16. [​IMG]

Modüle bak be! :) Şimşek Vengeance standart hızda 610 gidiyor.

FURKANKAYIKÇI ve yılmazcan47 bunu beğendi.
  17. hedefim

hedefim User

Bu da benden gelsin o zaman :)

18. x1 guzel bu çıktı kutu açtım birleştir yapmadım
    Çöp çıkanlar :
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Sempatik.57 bunu beğendi.
  19. Aliens

Aliens User

:D

FURKANKAYIKÇI bunu beğendi.
  20. sence birleştirden x1 modülü mü yapılmalı yoksa x2 modülü mü