DarkOrbit Görsel Albümü

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Minerva tarafından 20 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. kutu aç nadiren x2 çıkıyormuş ben kutu açıyom :D
    x2 ozelikleri guzeldir illa

2. kutudan x2 çıktığını bilmiyodum çıkma ihtimalini öğrenirsen paylaşmanı isterim ayrıca birkaç saat önce x2 birleştirdim :( bastiona %17 hasar çıktı düşman şirketler için, fena değil ama bastion kullanmıyorum sorun o

yılmazcan47 bunu beğendi.
  3. %160 şeref :)))))))))) wesrgerhehe

Son düzenlenen: 13 Kasım 2020
  4. [​IMG]
    bendeki en sağlamı bu arkadaşınkini görünce tevbe ister :D

bide ben bu orcus tasarım modüllerinin x2 olmasını sadece ebedi kapıda zannediyodum her haritada mı x2 oluyor?

5. Aliens

Aliens User

Gerçekten inanamıyorum. %80 Şeref çıktıysa bundan %80 Hasar veya %80 Hız bonusu da çıkabilir. Yada daha da kötüsü; %80 Kalkan Delmede çıkabilir. Bu modüller gerçekten oyunun dengesini çok bozacak.

Bu arada; hayırlı olsun.

ofaruk36 ve ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  6. Ow çok güzelmiş hayırlı olsun =D vega seven biri olarak gözüm v-şimşek modülü arıyo bu konu başlığında :)

7. Teşekkür ederim. Vega'da dp ve hasar modülüm vardı. 3 modül oldu. Pro ve bo3'leri tamamlayınca sürüşe hazır olur. :D

Deleted member 268334 bunu beğendi.
  8. bu ne la ???

9. Aliens

Aliens User

10. bana fake gibi geldi çok fazla fake görsel gördüm belki bir video kaydı tatmin edebilir

FURKANKAYIKÇI bunu beğendi.
  11. O neydi gız :) :)

12. aynen kardeşim fake, ama güzel resim onu söyliyim :) arkadaşlar yukarda hayal kurmuş hız olur hasar olur falan :):):)

13. Aliens

Aliens User

Eveeet, aldığım hatalara bir yenisi daha eklendi; NPC'ler TP ve Şeref vermediler...

yılmazcan47 ve militaryship-3 bunu beğendi.
  14. [​IMG]

Yapamazsın dedikleri bu serüven çok uzun degil 1.5 ay sonra Yapıyorum .

Bir kez daha Elveda Darkorbit .

15. Abi olaya bakın, sabahtan beri ara ara giriyorum haritada kimse yok :D Bütün spinelleri kendim kesiyorum, çıkan iki agatusu da ben kesiyorum :D Bu ne abi teşekkürler darkorbit bana odaklı etkinlik çıkarttığınız için ne diyeyim ahaha :D

Anti-bot sisteminden önce;

Anti-bot sisteminden sonra;

16. ofaruk36

ofaruk36 User

Ne demek elveda? :/

17. [​IMG]
    Attend

FURKANKAYIKÇI bunu beğendi.
  18. [​IMG]

rütbe gördüm sanki

19. [​IMG]
    Şuraya bak bi bende rütbe yok

20. [​IMG]
    İlk kutudan Prometheus Solace çıktı :D:D Aşşırı iyi.

Son düzenlenen: 27 Kasım 2020