DarkOrbit Görsel Albümü

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Minerva tarafından 20 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. oha efekti çok güzelmiş :O h.o btw ilk kutudan çıkarmak neymiş yav

BelongDemirhan bunu beğendi.
  2. harbiden çok güzel bayıldımmm

3. 30 Kuiper sonunda havoçlar tamam + centurion (438k ile başladım 540 ile bitirdim)
    10 havoç 6-7 herkül geri silver demon.
    3.2m x2 620k x3(x3 attım kapıda) 200k civarı x4 600 insta 400civarı günlük dosyası 300 yeşil anahtar 1000civarı bölünme parçası 102k uridium birleştirilen seprom kapıya basılanlar hariç
    11-12 kere 200 bin uridium attı
    En ucuz 75k en pahalı 145k açıldı kapı %30 indirimle
    İlginç olan 2 kere kutular çıktı ana haritaya attığında supporta yazsam mı diye düşündüm sonra fark ettim ki bir çok oyuncuyu ana haritaya atınca kutuları çıkartıyor sonra ilginç değil diye düşündüm.

4. [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Güzel cici tasarımlar ortada yok :(
    hammerclaw ve nimesis çıktı sadece :(

BelongDemirhan bunu beğendi.
  5. [​IMG]

6. Süper ice meteoroid ile ilgili video çektim umarım beğenirsiniz.

yılmazcan47 bunu beğendi.
  7. Şuan sevinçten ağlayacağım arkadaşım insanın içinden geçen modülde çıkar mı :,)[​IMG]

8. ANDURIL

ANDURIL User

YOHAAAAMAIQA çok iyi ho

9. Benim içimden Surgeon'a dp modülü geçiyordu %15 dp çıktı a.r.o.

10. 5 Tane sarı var hepsi lazer isabeti :) iyi çıkarmışsın sende yanına birde hasar çıkarırsan tadından yenmez.

11. Efsane...

Efsane... User

%19 ne ya bi de çift destek çeksen tyrannos centuruon alsan %50 fazla vuruyon vay bee

12. :D centuriondan hoşlanmıyorum normalde spectruma çıktığı için seviniyorum ama tyrannosla npc kesiyorum. Diğer modüllerim komple çöp.

13. [​IMG] %14 kalkan %2 hız %5 roket hasarı %15 dp %1 npc hasarı a.r.o

etkinlik bitti hasar modülü gelmedi :/

14. Ebedi kapıya yönel çıkan parçalarla sürekli kutu aç güzel modüller atıyor :D %5 hız yakalayabilirsin hasar x2 çıkadabilir %20ye kadar yanılmıyorsam atma ihtimali var.

15. Aliens

Aliens User

Eternal anathar hedefini yapmaya 2-1'den gidecektim. Hadi dedim 1-8 yerine 1-6'ya atlayayım. :D Haritaya atlar atlamaz önüme hangi manzara çıktı dersiniz? :D

Labirente de NPC hedeflerini yaparken portal atladım; karşıma yine bir şeyler çıktı. :D Bugün şanslıyım sanırım.

16. Viraaa

Viraaa User

dost bir uzay gemisini o yaratigi kesmek icin mi kestin?daha oncede buna denk gelmistim.8 irislerden yaratik aliyordun :))

.-muhammet_03-. bunu beğendi.
  17. Aliens

Aliens User

Bu aynı zamanda bir PvP oyunudur. :) Yani demem o ki; gördüğüm zaman alıyorum elbette. Ama bu sadece kendimden düşükler için geçerli değil, kendi dengim için de geçerlidir.

18. Birgün de 4-5'e 4-4 üzerinden gidersiniz. Yaratıkların çıkış saatleri ve koordinatlarını biliyorsunuz ve buraya gelip rastlantı, şans diye yazıyorsunuz. Komik oluyor. :)

.-muhammet_03-. bunu beğendi.
  19. Aliens

Aliens User

Beyefendi, orada atlama kuponu kullanımıyla NPC'nin kesimi saati net bellidir. Ben saat aralığını biliyorum. Hiç kimse TAM SAAT kaçta çıkacağı bilgisine erişemez. :) Yani demem o ki; komik bir durum ortada yok.

20. :) Takip edersen oluyor aslında belirli aralıklarla çıkıyor ama benim bir huyum var her x6 x7 x8den geçerken veya atladığımda petin düşman bulucusuna bakarım daha önce çok gözcü yakaladım bu şekilde yani rast gelede yakalanabiliyor hatta 2-8de kestim dedim 1-8e atlayayım bakalım orada var mı atladım 5 dk kalmadı orada da çıktı 10dk içinde 100k uridium topladım
    bak bunlarda diğer gözcüler.