DarkOrbit Görsel Albümü

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Minerva tarafından 20 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. YARGU

YARGU Guest

Edemeyiz şuanlık :D

2. BUKANN

BUKANN User

2975 hızlandırıcı neymiş :D

.Mephistos. bunu beğendi.
  3. Ah be kıyamet şu forum ortamında seni bi türlü çözemedim oynamadığın oyunun foruma gelip niye sürekli olumsuz şeyler yazıyorsun aklım almıyor...Bunu bir tartışma olarak görme bunu sürekli yapıyorsun..Hem oynamıyorsun hemde herşeyi eleştiriyorsun şahsen ben 35 küsür yaşlarda olsam ve oynamadığım bir oyunun formuna gelip birşeyler yazmadım hemde her defasına da sürekli olumsuz şeyler... :)

Neyse herkesin kişiliği farklı bu arada nasıl zevk alıyorsan öyle yaşa :D Eğer bu eleştirmek seni mutlu ediyorsa ama hayatta darkorbitten darkorbit formundan daha güzel şeyler de var bence onları değerlendir derim..

----------------------------------------
    Neyse bu arada son bir kaç alpha beta gamma vardı onları yaptım 10 küsür anahtar oluşturdum..Son olarak da Prometheus holo çıkardım..

Böylece bu etkinlikte gelen '3' lü prometheus holo prometheus orcus ve prometheus keres tasarımlarını elde etmiş oldum :D Solace ile mimesisi de çıkarsaydım iyiydi koleksiyonu fullemiş olurdum...Neyse sağlık olsun

AHA BUDA 2D (MERAK EDENLER İÇİN)

İyi forumlar..

YARGU bunu beğendi.
  4. [​IMG]
    sevkiyat yapmayalım mı ..

Tpehlevan bunu beğendi.
  5. Tpehlevan

Tpehlevan User

Yılmaz bey sevkiyattan hangi seriden düşüyor bu hızlandırıcı ben hep R serisinde takildiğim için beni aydınlatırsanız sevinirim.

6. nerdeyse 1 sene oluyor hızlandırıcı oyuna ekleneli düşebilen her yerden kasabilirsin birden yuksek miktarda maden yapamazsın zamanla kazanmak gerekiyor ..

sevkiyat hızlandırıcı vermiyor malesef .
    Son gelen etkinlik gorevlerinde hızlandırıcı veriyordu

7. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Şu anda aktif olarak oynamıyor olabilirim ama ilerde olumlu düzelmeler gerçekleşirse oynamayacağım anlamına gelmez. Sen oyundan memnun isen o senin memnunluğun fakat bir çok kişi memnun değil. Oyundaki yanlışları , bugları , illegal kullanımları vb şeyleri dile getirmek seni rahatsız ediyorsa ne bileyim o senin rahatsızlığın veya rahatsız olanların. :) Mesela 2022 başında yani Ocak ayında Unity Player geçilse + buglar + botlar + illegal kullanım vs tamamen engellense oyun şöyle stabil + sorunsuz ve temiz bir hale gelse kötü mü ? Benim eleştirilerimin veya olumsuz yorumlarımın sana ne zararı var ?

Yalansa yalan de!

Kaç senedir doğru dürüst bug kullananlara ceza verildi mi ? Bot vs illegal program kullananlara ban cezası verildi mi ? Aradan bu kadar zaman geçmesine rağmen doğru dürüst bir client ( oyun tarayıcısı ) var mı ? Unity Player'a geçilebildi mi ?

Benim yazdığım olumsuz yorumlar vb şeyler bunlara yönelik. Oyunun eski yönetimi en azından bir şeyler yapmaya çalıştı zamanında. Belli aralıklarla banlamalar yapılırdı vs derken sağlam bir iki ban dalgası uyguladılar. O zaman oyun tertemiz olmuştu. Yönetim değişti derken şirket el değiştirdi oyun iyice kötüleşti. :)

Neyse sen oyundaki bu bugçular , botçular , illegalciler ve stabil olmayan ortamda oynamaktan memnunsan sana iyi oyunlar. :) ;)

Merak etme ben hayatı da senden fazla olumlu veya olumsuz yönleriyle yaşadım yaşıyorum. Şu anda arada bir foruma girip bir şeyler yazıyorsam bu seni ilgilendirmez yani herkes oyunu oyunu oynuyorsa foruma girecek oynamıyorsa girmeyecek diye bir şart yok. Ben forumda sağda solda sen niye oyun için iyi şeyler yazıyorsun vs diyor muyum ? Yok. :) O zaman seninde bu şekilde deme hakkın yok.

Foruma girip neden senin tabirinle eleştiri veya olumsuz şeyler yazıyorum biliyor musun ?

Çok geç olmadan Unity Player gelirse ve oyundaki bug , bot , illegal kullanımlar tamamen biterse ve tabi ki geriye dönük bug, bot vs kullananlar da cezalarını alırsa oyun temiz bir şekilde olursa oyunun daha iyi duruma geleceğini düşündüğüm içindir. Hani oyunu oynamadığı mı yazmış yok forumuna niye giriyor muşum yok olumsuz veya eleştiri yapıyor muşum vs vs :D

Oyunun geldiği durumdan dolayı oynamıyorum. Daha önceden dediğim gibi şayet oyunda güzel gelişmeler olursa aktif olarak oynamama engel durumlar ortadan kalkarsa o zaman oynarım. :)

Bu yazdıklarımı tartışmak için değil senin yazdıklarına cevaben yazdım. ;)

8. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Arkadaşlar hava soğuk ve bu soğuk ortamda ısınmak için gerilmeye gerek yok. :) Umarım mesajım anlaşılmıştır bu sefer.

İyi Uçuşlar!

9. Kıyamet çok uzun yazmışsın...Kusra bakma okuyamadım..
    Burası darkorbit forumu ve buraya giriyorsam isteyerek giriyorumdur...Yakjlaşık 2016 yılından beri oynamadığını her konuda söylüyorsun..Fakat hala inatla oyun hakkında sürekli kötü şeyler yazıyorsun benim tepkim bunaydi...Şahsen ben oynamadığım oyunun formuna girmem bunu anlatmak istemiştim uzatmanında mantığı yok ama forumdaki kurallar gereği forumda olan yada oynayan oyuncuları oyundan soğutmakta suç bunu eski bir 'mod' olarak en iyi senin bilmen gerekir diye düşünüyorum

iyi forumlar :) Ve burası görsel albümü! :D

YARGU bunu beğendi.
  10. bir gün bende birşeyleri bu kadar önemseyeceğim sevgili kıyamet inşallah oyle bişi olacak
    Citadel -Power

Son düzenlenen: 30 Kasım 2021
  11. YARGU

YARGU Guest

SC00168_LI.jpg

Şuraya bir tane Toki konutları ekleyelim..

Resimde bir yerde hata var sadece eski oyuncular anlar. :D

12. Şuan tam olarak oyuna odaklanmamdan hakim olamadım ama eğer yanilmiyorduysam driot sralaması o şekildeo lmuyordu sanki aklıma ilk gelen bu arkalarda da oluyordu bir kaçtane siralama o şekilde ilerliyordu

13. YARGU

YARGU Guest

Hayır yanlış cevap 1 ay ban kazandınız :D

Dontforgetme bunu beğendi.
  14. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Açıkçası gerilme , germe veya tartışma yok fakat sürekli anlatmak istediklerimin farklı yere çekilmesine karşı açıklama yaptım. :)
    Hepsini okumadıysan yazdıklarımı yine anlamaman normal sanırım. :) Bak kendin ne yazmışsın :) Burasının Darkorbit forumu olduğunu kavramış olan güzel. Kendin isteyerek girdiğinin de farkındasın. :) Peki beni silah zoruyla mı foruma girdirenler var ? :D :)

Görevdeyken fırsat buldukça oynuyordum ve evet görevden ayrıldıktan sonra aktif olarak oynamıyorum. Bak şuna bir açıklık getirelim. Benim yazdıklarımın olumsuz olsa da oyunda olmadığını mı iddia ediyorsun ? Mesela bug kullanımları + bug kullananların ceza almaması + bot kullananlar ve yine ceza almamaları gibi şeyler oyunda yok yani ? Ben girip sırf olumsuz yorum yazmak eleştiri yapmak için uyduruyorum öyle mi ? :)

Ben mevcut olan durumları yazıyorum. Mesajımı tam okumadığın için açıklamamı anlamamışsın. :) Oyunu aktif olarak oynamama ve ilerde bu olumsuzlukların ortadan kalkması durumunda aktif olarak oynamacağım anlamına gelmiyor demiştim. Açıkçası seni ve senin gibi düşünenleri anlamıyorum. :) Bu forumda bug , bot , illegal programlardan ve bunları kullanıp ceza almayanlardan şikayetçi olan bir tek ben miyim ?

Forumdaki konuların bir çoğu bilmem ne bugu , bilmem ne programı kullananlarla ilgili ve tabi ki bunları kullananların ceza almaması hakkında. :) Neyse sen belirsiz hasarlar alıp patlamaya devam et. Konu açıp hasar bugu var anlaşılan diye yaz. :)
    Açıkçası önemsiyorsun :) Oyuna gelecek etkinlik ve yenilik gibi şeyleri takip edip forumdaki konuya erkenden yazıyorsun. :D :)

15. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Bu konun amacı başlığından anlaşıldığı üzere görsel amaçlıdır. Tartışmalarınızı ve diğer konuları bu konu içerisinde paylaşmanız konunun olağan akışını zedelemektedir.

Aksi durumda mesajlarınız çekilecektir.

İyi Uçuşlar!

16. konvigurasyon?

YARGU bunu beğendi.
  17. YARGU

YARGU Guest

Bingo :D Tebrikler :)

18. Burası çok soluk kalmış biraz canlandıralım renk gelsin :)

Yaklaşık 3 ay full behe döndüm ne invoke ne başka şey ebedi kapı yapmadım..3 ayda yaklaşık 250k takipçi ve 300k dan biraz fazla rinüsk kastım..Aslında çok iyi bir rakam değil milyonlarca sahip olan var ama benim demek istediğim sadece behe dönerek kastım ve biraz değerlendirmek istedim hazir indirim paketi varken :D

6 ay abl almakla falan uğraşmam heralde :D

Yeter sari taşla dolaştığımız :D

Ahhhhh giden Materyaller :D

Burada çok ilginç bir olay yaşadım...Epsilondan (100) eir düştü ilk defa böyle birşeye şahit olurdum normalde sadece kronosdan düşerdi bunu daha önce yaşayan yada yorumlayacak var mı?

Burada da pazar günü deltadan (HERKÜLES) düşürdüm..Çok ilginç 1 adet düşüyor hermes sanirim düşmüyor pazar günleri deltadan onun yerine herküles düşüyor :D

Burada da yıllardır sonunda deli gibi kapı yapıp koleksiyonu tamamlamak için aldığım hekate :(SONUNDA HEKATEYİ DE KOLEKSİYONA EKLEDİM)

Not:Yalnız hekate gemisinin yeteneği baya iyiymiş su gibi eritiyor dpyi...Ve bende de baya iyi modülleri varmış bunu farkettim..Ve tasarımları da

(Hekate buz baya iyiymiş)

Bu gemiyi almak için gaza gelip açtığım kapıları merak ediyorsanız aşşağıda ki ektedir :D

(Spoiler şeyi nasıl yapılıyor ya:D?)

BUKANN bunu beğendi.
  19. ghgfhg43

ghgfhg43 User

isimi kapatmayayıdı iyi di :D

20. İsme gerek yok reklam yapmıyoruz burada :)