DarkOrbit Görsel Albümü

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Minerva tarafından 20 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Saldırı
    Savunma

HP bir modül buldugumuza göre sıra SPC modülde :D

2. İsmim hıdır elimden gelen bıdır^^

Saat gece 12'de bitirmiştim aslında şimdi atiyorum foruma

---------------------------------------------------------------------------------
    ince not:Elle yapılmıştır^^:p:rolleyes::cool:;)

Etrafımda ki insanlar hep değişik biri olduğumu söyler :D

Herkes goliath plus citadel plus aldı ben liberatör plus aldım her zaman farklı olmak ve kimsenin yapmadığı şeyleri yapmak hobim olmuştur :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Aralık 2021
    BUKANN ve CommanderLEXA bunu beğendi.
  3. [​IMG]
    Petle uyumlu olmakta ayrı bir güzel bir de mödüllerimizi tamamladıkmı tamamdır^^

BUKANN ve Dontforgetme bunu beğendi.
  4. Harika gözüküyor :) Bi şöyle gemimiz olmadı yahu :D

CommanderLEXA bunu beğendi.
  5. Azim Azim Azim! Zamanın da bizde çok isterdik şöyle bi gemimiz olsa diye nasipte varsağ :D

6. Düzgün bir internet bulduk sonunda geçici olsa da .

'' düzgün internet +sabır + zaman'' bugsuz bir şekilde yüksek dalgalar hayal değil

bugculara bişi demiyorum onlarda biliyor 2 trilyon vurarak 224m canlı ice kesmenin 700 k vurarak kesmek arasındaki farkını :D

biraz şansımızı denedik :D

YARGU bunu beğendi.
  7. YARGU

YARGU Guest

Bende mi atsam kaçıncı dalgaya geldiğimi :D

8. yansın ortalıkkk

9. NO-ONE

NO-ONE User

ebedi cpu ları neden gizledin bağlama botuyla kazandıgın mindlerimi saklamak istedin

Dontforgetme bunu beğendi.
  10. Oltayı attım çayıra mevlam ne gelse hayrınaaa
    :D

Allahını seven Defansa Gelsinnnn

11. dostum su gemının 2 d halini ve hydra ile normal can ve hızını gorebilir miyim

12. Liberator plusun mu?

13. evet normalinden farkını merak ettim güzelse alayım ben de :D

14. [​IMG]
    2d'si böyle geözüküyor :D

Gemiyi hammerclawn'nin bir farklı versiyonu olarak düşünebilirsin yanlış hatirlamiyorsam 700-750küsür(belki daha fazla) Canım olmuştu hermes+çift destek+hydra ile yeteneği çok güzel tam kasılma gemisi ben öylesine zevkine aldım..Çok birşey beklememek lazım ha birde bu etkinlikte %23 oyuncu hasarı ve %27dp çıkarmıştım liberator pluse

Aslında goliath plus alacaktım fakat modüller çöp çıkınca kaynaklarımı boşa harcamak istemedim..

Citadel oynayan biri de değilim ki citadel plus alayım...

Kaldı ki citadel elitede serverin en iyi modüllerine sahibim belki %25 genel hasar %15 delme ve %20 kaçınma var(Totalda)

Aynı zamanda %10 hız da var ve citadel elitenin %5 extra hasar verdiğini de düşünürsek

Citadel plusu almak benim için attan inip eşşeğe binmeye eş değer eldeki modüllerim ile hali hazırda zaten çok iyi bir gemi var sırf 50k extra dp ve prizmatik bilmem ne için citadel plus'u almaya gerek görmedim kendime tabi renkler ve zevkler tartışılmaz...Ama citadel plusa benim citadel elitede ki gibi modülleri olan yada olacak olan şüphesizki inanılmaz derecede güçlü olur :D

O yüzden tercihimi liberatör plusdan yana kullandım :D Keşke genel hasar yada npc hasar çıkarsaydım bari işe yarardı çünkü farm gemisi :D

^KATİL^^MELEK^67^ bunu beğendi.
  15. güzelmiş hayırlı olsun ama ben plus sacmalıklarıyla ugrasmak istemiyorum eskiden cok vakit ayırırdım 2 adam kesip cıkıyorum. eski gemilere modül topluyordum o emekler de hiç oldu zaten plus gelcek orcus ve pluslar haric isterse %50 hasar %50 can olsun fark etmiyor zaten cunkü bu oyunda en onemli sey hız ve kalkan delme
    eskiden her gemi eşitti sadece istediğin tasarımı oynuyordun rengarenk ve anlamlıydı boyle sacma sapan etkinlikler gelcegine oyunda sadece tasarımları parayla yapsalar ve sadece %5-10 gibi artıs olsa hersey yetenege kalır para da kazanırlardı ben hiç bir enayinin uri aldıgını düşünmüyorum vip alınıyor ona bakılırsa vip alan tutucu alıyor yabi vipden 2-3 kat fazla simdi oyun bota ve tutucuya izin vererek daha az kazanmıyor mu nasıl bi ticaret firması bu ayrıca hala nasıl batmadı onu da anlamadım insallah en kısa sürede düzelmezse yok olur gider :D adamlar tp sp bugu yapıyor dalga geciyor yetkililerle baktılar ban almıyor 2-3 milyara general satıp uzaklasıyorlar cunkü bu oyun muhatap olmaya bile degmez malesef. eskiden bütün gemiler eşitti aegis can basıyordu ama hasarı goliden azdı citadel tanktı ama yavas ve lazeri düşüktü şimdi belirli gemi belirliyorlar diger gemileri kanırttırıyor silkiyor geciyor hem hasar hem can hem kalkan hem hız hem delme adalet olmayan oyunda insan neden oynar ki .d
    rütbeler de oyle adamlar bot da olsa emek veriyor gece kalkıyor bota bakıyor uyuyor izliyor 1 yıllık emegini 1 günde bugla geciyorlar botu bile kendisi verse para kazansa düzgün bi sistem yapsalar yine laf yemicekler üstelik botlar bile ucretsiz acaba ne kazanıyorlar bu oyundan :D neyse hadi size kolaygelsin dogruyu yazanı barındırmayan yandascılar silerler mesajı sozum onlara degil üstlerine saimona da onlar da bi yetki vermiyor o yüzden banlayarak chat banı atarak sinirlerni cıkarıyorlar .d

TheEndGame bunu beğendi.
  16. [​IMG]
    düşman klanlar oyunu bıraktıgına göre tr serveri de son banlamalardan sonra oyuncu kitlesini kaybeti çünkü banlar tatmin edici değildi ,
    (bazı oyuncular tp ve şeref çok onemsiyor adil banlama istememin sebebi oyunu bırakmamaları içindi )
    Bugcular da bıraktı ,adil oynayanlarda bıraktı günün kaybedeni bigpoint oldu :)
    bug yapanlar adil banlama olmadıgını gorunce onlar bile artık isyan ediyor
    boş serverde oyun oynamak çok sıkıcı ge1 geçmeyi düşünüyorum varsa yardımcı olacak beraber takılırız

mertmert009 bunu beğendi.
  17. Aynen öyle, ben kureseldeyim gelirsen beraber takılırız.

Yılmazcan47-GE1 bunu beğendi.
  18. TanrıEru

TanrıEru User

Yanlış yapmışsın tr3e gelsen bari yediğimiz laflar boşa gitmezdi :p
    Neyse artık darkorbitin çok ciddiye alınmasına gerek yok fazla bağlamıyor beni bugmuş banmış hiçbir zaman doğru yapılmadı bunlar zaten önemi yok :d

yılmazcan47 bunu beğendi.
  19. kanki tr3 oynadığımızı niye ifşalıyon aaaaaa

TanrıEru bunu beğendi.
  20. TanrıEru

TanrıEru User

Yakalandık yıne mordonları keserken...

yılmazcan47 bunu beğendi.