DarkOrbit Görsel Albümü

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Minerva tarafından 20 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Yavaş ama emin adımlarla ilerliyorsunuz, sizi tebrik ederim. Ben de 2009 dan beri oynarım son 2-3 senedir ivmeyi alabildim, ondan önce yıllarca beş parasız sağda solda lordakia kestim :rolleyes: . Yardım edebilecek arkadaşınız varsa yüksek tp li görevleri yaparak hızlıca 17 olabilirsiniz, hazır eli deymişken pro lazeri görevlerine de yardım edebilir gönüllü olacak arkadaş :D

Son düzenlenen: 13 Mart 2022
  2. Nemesis306

Nemesis306 User

Böylesine haksız bir oyunda 2013'te Citadel almam dışında bir kuruş vermeden, zevkini çıkara çıkara oynamaya devam ediyorum diyelim :D Şimdilik kendi yağımda kavruluyorum, eninde sonunda canım sıkılıp birileriyle oynamaya başlarım :rolleyes:

Ufak bir güncelleme, az önce Alpha'yı ilk kez bitirdim, diroitleri yanlışlıkla X düzeninde bırakmam dışında kendimle gurur duyuyorum :D

Son düzenlenen: 13 Mart 2022
  3. oyunun en zevkli dönemi buralar zaten. kırmızı lazerden maviye geçmek, droitleri tamamlamak falan.
    lvl arttıkça aldığın doyum azalacak ne yazık ki.
    prometheusları fullemek hiç eğlenceli değil mesela:D

Nemesis306 bunu beğendi.
  4. Caps zamanı.

5. Nemesis306

Nemesis306 User

O zaman da zirvede bırakırız artık, şu döneme gelmek bile hayaldi ama gerçek oldu :D

6. [​IMG]
    Belki giyerken foto atarım bilemiyorum şimdilik bu kadar !
    Pazarlama Örnek olur belki yıllarca maket bir goliath satmayan ....

(Dark Orbit T-Shirt 2022 Made ın Mardin /Turkey)

.Mephistos. bunu beğendi.
  7. Aklına hayranım yılmaz...

8. Doğruyu söyleye söyleye Delirdik bu Çağ'da :D
    Deli divane misali ..
    Darkorbit Bir Oyuncu kaybetti KPSS bir Üye kazandı vip paraları ÖSYM gidiyor.

Anlık ÖSYM Başkanı !
    ''Oh, oh! Paralar DO'ya gitmiyor, millete gidiyor millete!'

9. Gece gece beni güldürdün umarım sen de gülersin. Sınavda başarılar dilerim. :)

10. Teşekkürler

11. Evet arkadaşlar bugün Diminsher gemisinin yeteneği ile ile SR-5 roketinin sinerjisini keşfettim, roketin verdiği hasar yetenek sayesinde artıyormuş, yüksek kalkanlı yaratıkları keserken çok işe yarar.:D
    %20 Çift hasar desteği + %10 hastalık hasarı da var onları görsele eklemeyi unutmuşum.

Son düzenlenen: 7 Nisan 2022
    gtouch, kaptan34, ŞahFD ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  12. BUKANN

BUKANN User

çok güzel bir taktikmiş, diminisher plus gelirse bu moda olur

13. Yengeç ile de bir etkileşime girer mi acep :rolleyes:

BUKANN bunu beğendi.
  14. BUKANN

BUKANN User

yengeç kalkan emilimini yüzde 20 arttırıyor.
    buradaki emilim kelimesi sab ile veya roketle emmek anlamında değil,
    geminin dp sine alınan hasarı kalkana yönlendiriyor. yani rakibiniz size güveyle vuruyorsa güveyi etkisiz hale getiriyor gibi düşünün.
    örnek size 100k vurdular,
    diyelim ki 70k kalkana 30k gemiye geçti.
    yengeçte olsaydınız 90k kalkana, 10k gemiye geçecekti.
    (önemli: yaratık keserken yengeç kullanırsanız aldığınız hasarın tamamını kalkana alırsınız ve dp hiç azalmaz.)

o yüzden diminisher'ın yeteneği yengeçle sinerji yaratabileceğiniz bir mekanizma değil

15. yeni etkinlikle ilgili bir ufak sızıntı gelmez mi ya modlarım. çok büyük merak içersindeyiz tüm topluluk olarak :)

16. yok ben sr-5 i kastetmiştim ama yinede teşekkürler. üşenmeyip güzel cevap yazmışsınız.

BUKANN bunu beğendi.
  17. Rakip yengeç formundayken Diminsher ın yeteneği daha etkili olur ama Sr-5 roketi her türlü sadece kalkana vuruyor o yüzden rakibin hangi formda olduğu farketmiyor, kalkanı olsun yeter.

BUKANN bunu beğendi.
  18. Merhaba,

Hayır öyle bir şey yok. Bizde merak içinde bekliyoruz.

İyi forumlar.

19. Vay be en son 8 nisanda fotoğraf paylaşılmış..

kaptan34 bunu beğendi.
  20. Hedef 50 bin

BUKANN ve ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.