DarkOrbit Görsel Albümü

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Minerva tarafından 20 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. TanrıEru

TanrıEru Guest

Bu mu :D

ateistkeci bunu beğendi.
  2. ateistkeci

ateistkeci User

İşte gerçek bir Karbonit tasarımı

3. Aliens

Aliens User

Obseve kestim. :D Ama ödülleri vermedi; Seprom düşürdü. Balansta içerik aldığım görülüyor ama seyirde bilgi yok. Ödülleri de vermedi. :D Allah'ım, daha ne sorunlarla karşılaşacağım kim bilir.

4. TanrıEru

TanrıEru Guest

acilen bu yaratıkları kovalamayı bırakmalısın bence :D

5. Yaratıklar da bıkmış seni görmekten vermez tabi

6. Aliens

Aliens User

Ya, inanmayacaksın biliyorum. Ama inan kovalamıyorum. Çok güzel denk getirip kesiyorum. Yoksa sıralama puanımdan görebilirsin, oyunu neredeyse bıraktım gibi bir şey. Artık düzelene kadar da bir çöp bile almıyorum. TP ve Şeref %50'siz gezmezdim, şimdi indirim paketim bile yok.
    Bak, bu konuda haklısın. :D

7. ateistkeci

ateistkeci User

Citadel ile seprom yaratığının olduğu haritada bulunman tamamen tesadüf kovalamak değil :)

.-muhammet_03-. bunu beğendi.
  8. TanrıEru

TanrıEru Guest

gerekli cevap burada verilmiş gibi :D

9. Aliens

Aliens User

Tesadüf değil, Find gibi beklemiyorum demek istediğim. Baktığım zamanlar orada görüyorum. Bazen orada işim olduğu için bazen de orada mı diye bakıyorum. Şu son günlerde orada mı diye bakınıyorum. Ama normal zamanlarda aktif oynadığımda besleme çekmeye veya günlük görevlerdeki hammadde toplama görevlerini o gemiyle yapıyordum. Çünkü depomda Osmium olduğu için (o zamanlar) ancak Citadel ile toplamam mümkündü. Umarım anlatabilmişimdir.
    Yukarıda da ben umarım gerekeni verebilmişimdir.

Ayrıca saldırı yapmanıza gerek yok. :) Find ve Capital beklemeye değecek NPC'ler. Observe ve Attitude haritada kamp kurmaya değmeyecek NPC'ler.

10. ateistkeci

ateistkeci User

Find ve Capital'de beklemeye pek değer gibi değil dün boştu 2 haritada da :D salmış millet kamp yok bir şey yok :)

11. Aliens

Aliens User

Salar tabii, bende milyonlarca eliti tek tıkla yapsam niye gidip bir NPC'yi mesken tutayım ki? Gider tek tıkla aldıklarımı başka yerlerde harcarım. Mesela görüyorum, orada burada CC-C (x6.5 PvE Hasar Mermisi) ile NPC kesenleri, o kadar zengin birinin Find ile ne işi olabilir? Yada milyonları geçen seprom beslemeleri varken Observe ve Attitude'yi ne yapayım?
    Onu bekleyene kadar artık tek tıkla yaptıklarıyla onların kaç katını kazanıyorlar. :)

12. ateistkeci

ateistkeci User

O açıdan bakınca doğru tabii :D

13. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Ufak bir uyarı yapmak isterim: konu içeriği genel olarak görsel paylaşımlar ve kısa yorumlardan oluşmalıdır. Lütfen sohbet sıcağı sıcağına bir sohbet ortamı kurmayınız. Dilerseniz mesaj içeriklerinizi sohbet konusuna taşıyabilirim.

İyi Forumlar.

Dontforgetme bunu beğendi.
  14. Aliens

Aliens User

Bu uyarının geleceğini biliyor; bu konudan devam etmek istemiyordum. Üzgünüm, sizi de uğraştırıyoruz. :) Nasıl isterseniz, taşıyabilirsiniz ama sanıyorum konu son mesajla bitti gibi. Ve konuyu biraz toparlamak adına:
    Bu sıcak havalarda biraz serinleyelim. :D

ateistkeci ve _-Thanatos-_ bunu beğendi.
  15. TanrıEru

TanrıEru Guest

Ben saldırmam biliyorsun :D neyse kurallara uyalım

Luminous bunu beğendi.
  16. Aliens

Aliens User

Biliyorum ama hafif bir sitem ettirmediniz de değil. :)

Neyse, bende kuralı devam ettireyim:

17. Aliens

Aliens User

Ve günün sonuncusu. Bu sanırım en güzel görüntülerden biri oldu.

18. TanrıEru

TanrıEru Guest

hayır en güzel görüntü bu :p [​IMG]

19. YİLMAZ1

YİLMAZ1 User

etkinliklerde sadece girip kastıgım hesabım -- baya bi uri ve malzeme kasıp indirim vip çekcem sanırım :) 6 ay sonra belki

20. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Lütfen konudan uzaklaşmayalım gerekli düzenleme işlemlerini uyguladım.

İyi Forumlar.