Geri bildirim Darkorbit Güncel Durum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ALUCARD-BeRsErK tarafından 16 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yıllardır beklenen, Hangar ayarlamada kolaylık geldi, PETe kolay yakıt alma, modül sayısı artırma, laglar azaldı oh güzel dedik, oyun iyi bir yerlere gidiyor dedik ama harbinden de son hareketlere bakınca, Darkorbit hakikatten saçmaladı. Şöyle sıralayabiliriz:

1- Kuvars çiçek etkinliğinde çok abartılı rakamlardan minimum seviyelere düşülmesi. o_O

2- PETin, deli gibi yakıt yakması, açmaya korkmamız. :(

3- Kabak kutuları getirdiniz, eyvallah. Yıllardır katlayıcı ile miktarları artıyordu, bu sefer kaldırılmış, ne alaka ise artık. :confused.::mad:

4- Curcibitordan düşen özel kutuları PET toplamıyor. :mad: ( Not düşelim: PETin tüm protokollerini çıkararak kullanıyorum, üstteki maddeye ters düşmüş gibi olmasın )

5- Terör kapısı, zor olana girdim, kutudan 1 ( yazı ile bir ) tane PLD-8 roketi, 6 ( yazı ile altı ) R-310 roketi gibi saçma sapan miktarlarda hediye düşmesi. o_O

6. Sibelona fazla vuran mermi nedir Allahını seversen. Haydı boss,uber veya normal kristallon / kristalline vuranı anlarım da, bu ne ya?

Ne yapıyorsun Darkorbit? Nereye gidiyorsun Darkorbit?

Lütfen bu hataları düzeltiniz!

( Bakın, bot banlamalarını (!) , bug kullananlara verilen (!) cezalara değinmedim bile )

HαyvαηMσdus™, latif ve PAŞA bunu beğendi.
  2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Uzun uzun cevap yazmak istedim, ama uğraşdığıma değer mi, emin olamadım. Yorumlar gerçekten bazı açılardan çok anlamsız.

Son düzenlenen: 16 Ekim 2020
  3. Agır_TR

Agır_TR User

admınım ben petten umudu kestim hiç açmıyom :D

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Getirilmiş olan etkinlik içeriği daha öncesinde çıkma oranı planlanandan daha fazla olduğu Merkez Ekip tarafınca belirtilmiştir. İçeriğin dengelenmesi için güncelleme yapılmıştır. Bu sebepten ötürü belirtilen durum sorun değildir:
    Oyun içerisinde yeni içerik olan Isı Seviyesinin kazandırmış olduğu avantajları düşünürsek; tek başınıza oynamanıza rağmen yanınızda bir oyuncu kadar güçlü yardımcı olması için değeceğini düşünüyorum. Yapılan güncelleme ile birlikte 4 ve 5. seviyelerde harcanan yakıt miktarı düzenlenmiştir. Mevcut durumda halen fazla olduğ doğrudur. Ancak artık P.E.T.'in en gerekli anında kullanılması gerektiği yönünde bir içerik olmuştur.
    Yapılan açıklamayı detaylı bir şekilde incelemediğinizi düşünüyorum; Oyun içerisinde deneyerek de bunu görebilceğinize rağmen bonus içerik olduğundan dolayı ArGe - P.E.T. Kurtarılan Mal Protokolü ve Katlayıcı etkilemektedir. Ancak kendinizi ifade edemediğinizi düşünerek Ek kutulardan bahsediyorsanız;
    Konu detayı Buradadır.
    3. Maddede bulunan açıklama ile aynıdır.
    Ödül içekleri Etkinlik Duyurusunda belirtilmiştir. Şansınıza bağlıdır. Bir sorun bulunmamaktadır.
    Merkez Ekip tarafından getirilen içeriklerin bu yönde sorgulanması ne denli doğru bir düşünmenizi isterim. İçerikin getirilmesi mi sorun getirilmemesi mi?
    Belirtilen durum içerisinde herhangi bir hata bulunmamaktadır.
    Belirtilen bu durumlar için işlem yetkisi Merkez Ekibin elinde bulundurduğu bir yetkidir. Konunuzun içeriğine dahil olması "sorun" adı altında değerlendirile bilinir.

İyi Forumlar Dilerim.

.Paradoks. bunu beğendi.
  5. Eline sağlık Thanatos modum, çok güzel yanıtlamışsın ama lafım sizlere değildi, merkez ekibe idi. Sizin oyuna müdahele etme şansınız olmadığını biliyorum. Sonuçta sizler de bizler gibi oyuncusunuz. Sadece yanlış gittiğini düşündüğüm bazı olaylara dikkat çekmek istedim, o kadar. Çünkü, bu sorunlarla ilgili olarak, elimden başka bir şey gelmiyor. Amacım modlardan veya leaderlardan birilerini itham veya tenkit etmek değil idi. Hele hele Türkiye takımına böyle bir şey yapmak hiç ama hiç değil.

N/A ama yazmamış, pek bi' üzüldüm doğrusu. İki çift lafım olurdu şu "anlamsız" kelimene ama neyseki yetkilisin, kılıç senin elinde.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Ekim 2020
  6. nediyon anlamadım .

7. Bu bir kaç sene önce ki GG enerjisi veren kutular zamanı gelen kuiper etkinliğindede öyle olmuştu , DO bir etkinlik yapıyorsa ilk 4-5 gün önemlidir sonradan bir güncelleme ile tamamen oyuncuların sevmeyeceği şekilde değiştirilir 13 senelik oyunculuk deneyimim bunu söylüyor.

8. Viraaa

Viraaa User

o kuiper kapisi ilk geldiginde gg veren kutular sayesinde 110.000 gg kasmistim.ilk gun kuiper kapisida her kapiyi bitirdiginde 215bin uridyum veriyordu.15 kez pes pese almistim.tabi ertesi gun kaldirmislardi onu :)

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  9. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Yetkilerimizin olmasına rağmen her türlü işlemin incelendiğini hatırlatmak isterim. Burada gönlümüzce işlemler yapamıyoruz. İşi kitabına göre yapmamız gerekmektedir. Sornuç olarak gönüllü olarak çalışan bir ekibin parçasıyız. Genel olarak belirtilen durumları her zaman cevaplamaktayız. Ancak lütfen bir moderatör veya admin ismi belirterek durum açıklaması vb. taleplerinde bulunmayınız.
    Konunuza gerekli cevapların verildiğini düşünüyorsanız kilitlenmesini talep edebilirsiniz.
    Bazen yaşanan sorunlar mevcut olabiliyor. Sonuçta Bigpoint Firması etkinlikler üzerinde değişiklik hakkına sahiptir.

İyi Forumlar.

10. Etkinlikler üzerinde değişiklik hakkına sahip ancak göz göre göre insanları mutsuz edecek şekilde güncelleme getirmekte ne bileyim kendi oyuncu kitlesini önemsememektir.

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  11. Arkadaş son noktayı koymuş.
    Konu kilitlenebilir.

12. ***PIRT***

***PIRT*** User

***Aynen dostum sana katılıyorum. 2008 falan o yıllar ne güzeldi, ne zevkle oynardık yaaaa... 14 ay boyunca laptopu 1 saatliğine bile kapatmadığımı biliyorum. Keşke eskiye çevirseler ya da yeni bir server açsalar eski şekilde de orda oynasak. Yaşım 45 ama bu oyun bambaşka bi zevk..

13. Abi o zamanlar bambaşkaydı. Klanca baskına giderdik 30-40 kişi. Kulaklık başımızda team speak dan güle eylene oyun oynardık. Hatta klan buluşmaları falan yapardık. Bir keresinde Bursa dan Ankara dan İstanbul dan Eskişehir den 20 kişi toplanıp kamp yapmıştık Kefken de. O günün anısına herkes kendi gemi resminin olduğu şapka bastırıp öyle gelmişti :) Saklarım halen... Ahh ah

14. işte sorunda bu zaten 14 ay boyunca laptopu kapatmamak.

15. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Bu yönde yorum yapamıyorum. Oyuncu olarak bende bu durumlardan şikayetçiyim :) .
    Konu talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar Dilerim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.