Destek darkorbit ile ilgili

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SOFİ-GURBANIM tarafından 7 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhabalar benim 2 sorum var

1 -Terör gırdabı normalde etkinlik takvimine baktıgımda her ayın 15 ve ya 17 felan cıkıyor acaba bu ay ne zaman cıkar ?
    2 - benim eir coğalmış 3000 tane felan yanlız kapı yaptıgımda yada günlük ödülerde verdiginde maksimum sayıda var diye bişey cıkıyor karşıma bu kazandıklarımı şayet harcasam kazandıklarım ne olucak hesabıma aktırılacak mı yoksa giden gitti mi ?

şimdiden teşekürler ederim

iyi forumlar herkese

2. Aliens

Aliens User

Muhtemelen bu sene de o tarihe yakın gelecek. Şuan test ediliyor, bu da gelmesine çok az bir zaman kaldı demek.

İkinci sorunuz ise; geçmiş olsun. Ne yazık ki maksimum sınırı geçtikten sonra alınamayanlar kalıcı olarak kaybedilmiş oluyor. Tavsiyem bu sınıra erişmeden azar azar nesne geliştirin.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Gerekli cevabından dolayı oyuncu arkadaşımıza teşekkür ederim. Dilerseniz konunuzun kilitlenmesi uygundur. Etkinlik duyurusu Burada yapılmıştır.

İyi Forumlar.

4. smoonrise

smoonrise User

Şu EİR konusu raporlanması gerekli bu sınırlamanın değişmesi lazım bu konudaki merkezin elindeki sebeb nedir bilemiyorum ama bu değişmesi lazım . Belki oyuncu 10 bn 20 bn biriktirip urisinide bekletip yapacak geliştirmesini bunu engellemenin bir mantığı yok defalarca geliştime için indirm paketi aldırmak ise merkezin amacı bu çok doğru ve iyi niyetli bir yaklaşım değil buradaki oyuncuları kural kaide adı altında madur etme oluyor merkeze raporlanması gerekiyor diye düşünüyorum birçok kişide foruma zaman zaman yazıyor özellikle gelişmekte olan hesap sahipleri malum urisini biriktirip indirim çekince birçok eksiklerini o zaman tamamlıyorlar.