Duyuru DarkOrbit 'in Çöküşü !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ST_LimVox tarafından 23 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

1 ve 5 Arası Maddelerden Hangisi veya Hangilerine Katılıyorsun ?

Anketin kapanma tarihi 30 Temmuz 2018.
  1. 1

52,8%
  2. 2

58,5%
  3. 3

62,3%
  4. 4

58,5%
  5. 5

83,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. HaYaLeT56

HaYaLeT56 User

anlamadım bot taraması dıyorsunuz dahah yeni actığım gemı 0 lvl bot tan ban almıs nasıl bot tarama sıstemınız varsa artık :)

2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Yazıyı boykot ettiğim falan yok. Bazı durumlarda kendinizce haklısınız ancak bazı durumların çözümü de sandığınız kadar basit değil onu anlatmaya çalışıyordum.

İyi forumlar.

3. admin oyun açılmıyor sebebide demin aldığım bir habere göre ban yiyenlerden birkaçkişi hackermiş oyüzden saldırı yapıyorlarmış kaynak sağlam benden demesi

4. _Seyyah_

_Seyyah_ User

O zaman banlanmaları isabet olmuş , onların sayesinde belki bizde bu oyundan kurtuluruz..

5. basit değil zaten ama zorda değil diğer firmalara bakıyorum adamlar canını dişe takıyor 50-60 gb oyun yapıyorlar neredeyse her hafta güncelleme veriyorlar açıkları anında kapıtıyorlar o adamlar şikayet etmiyor da sizin teknik ekibiniz nasıl bir tarayıcı oyununu güncelleyemiyor nasıl oluyorda yaptığınının zor olduğunu ima ediyor? , şimdi diceksiniz onlar büyük firma onlar büyük ekipler vs. o oyunlar yokken darkorbit vardı zamanında karıda teknik ekipide hayli büyüktü ama oyunda oyuncuyu tutmak için hiçbir şey yapılmadı bunun suçlusu sizsiniz biz değiliz o yüzden bahane üretmeyi bırakın burdan teknik ekibe sesleniyorum eğer bi şeyler yapamacak kadar üşengeçseniz ya da zor geliyorsa bırakın bu yazılım işlerini istifa edinde yerinize işe meraklı işten anlayan biri gelsin ağır konuşmuş olabilirm ama bu haklı olduğum gerçeğini değiştirmez kendinize çeki düzen verin artık aldığınız paranın hakkını verin

ST_LimVox bunu beğendi.
  6. oyun neden boşalmış herkesmi ban yedi

7. Modlar yetkisiz, Ekip beceriksiz, diyecek birşey yok. Bir kere iletipte bütün sıkıntılarımızı belirtten modlara zaten diyecek birsey yok...

ST_LimVox bunu beğendi.
  8. kılıç60

kılıç60 User

Yav bırakın gitsin.Oynamayın ne zorluyorsunuz arkadaş.Boşuna beklemeyin düzelmezz

9. ilk defa pvp x3 haritalarını boş görüyorum dakikalarca dolaştım 1 kişi bulamadım hiç alışık olmayan bi durum :)

ST_LimVox bunu beğendi.
  10. kimyager01

kimyager01 User

rastlantısal bir oranla yapılan tarama nedir ? taramayı bile düzgün yapamayan bir bigpoint kuruluşu.Onlarca boş çarı botla fuleyen ve ban yemeyenler mevcut.Neyse bir resetle yüzbinlerce yeni oyuncu gelir :D

11. ST_LimVox

ST_LimVox User

5-1 Haritası hala kapalı Palladium nerden toplayıpta GG Energy kasıcaz Mod ? Sonra Bot niye kullanıyonuz 1 ayı geçiyor 1 haritayı yapamadılar Beceriksizler Ordusu.

12. Jackdaw

Jackdaw User

Oyun çakma darkorbit gibi oldu, haritalar boş, millet sürekli botta, oyunda tonlarca hata var...

ST_LimVox bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.