Öneri Darkorbit İndirme Seçeneği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve trascı tarafından 3 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit İndirme Seçeneği Gelmeli mi?

1. Evet

oy sayısı 4
    100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. trascı

trascı User

Herkese Kolay Gelsin Arkadaşlar ;

Oyun içi sıkıntılardan biri , oyunda FPS 'nin baya düşüyor olması özellikle 5-10 gemi bir arada olunca veya Çılgın cubi vs. gibi etkinliklerde aşırı derecede LAG 'ın olması oyundan soğutur derecede can sıkan bir konu.

Darkorbit'inde diğer oyunlar gibi indirilme özelliğinin olmasının zamanı geldi diye düşünüyorum.

İsteyen Darkorbiti Browser'dan isteyende İndirip oynanabilmeli. (Şahsen ben 40 GB dahi olsa indiririm.)

İndirme seçeneğinde ''Yıldız Sistemi vs.'' pencereler gibi bir pencere açıp oraya Dükkan ve İhale Eklene bilir. Konfileri zaten oyundan çıkmadan veya x-1 haritalarına gitmeden değişemiyoruz. Oyundan çıkış alınca Anasayfaya gidilebilir. Browserda oyundayken yapılabilecekleri (Galaxy Gates , İhale vs) pencere şeklinde (Tabiki Diroitleri göster chati göster-gösterme gibi seçenekler eklenebilir.) ayarlanabilir.

Saygılarımla ; Darbeli Matkap TR5

Yorumlarınızı bekliyorum.....

2. Okumadım, konu başlığından söylüyorum ; Aynı konuyu ben açtım.

BlackGhost™ bunu beğendi.
  3. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Konulara up v.b. kısa mesaj yazmak yerine daha anlamlı bir şeyler yazabilirsiniz. Ayrıca bu tür şeyler hoş gözükmemektedir.

Güncelleme ve Fikir havuzunda aynı konudan var olduğu için konunun kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Aralık 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.