Öneri DarkOrbit İndirmesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve erdem_korkmaz70 tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

DarkOrbit indirmeli olsun mu ?

1. Olsun

oy sayısı 818
    81,7%
  2. Olmasın

oy sayısı 183
    18,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. on numara fikir daha evvel de söylemiştim eline sağlık darkorbit ekibinden bile güzel fotolar bunlar

2. aslan_bey

aslan_bey User

HEP DESTEK TAM DESTEK !!!

3. Teşekkürler :)

BlackGhost™ bunu beğendi.
  4. Alone

Alone User

Ya bazılarının bilgisayarı çökerse :D

5. Nereden çıkarıyorsunuz böyle şeyleri sanki BigPoint virüs bulaştıracak :mad:

BlackGhost™ bunu beğendi.
  6. aslan_bey

aslan_bey User

Bir Kere Akıl Var Mantık Var kArdeş Bigpointe Sen Para yatırıyor ve vip alıyon cart curt Alıyosun Bigpoint Senin oynamana Neden mani Olsun

Erdem Bey siz Hangi Serverde oynuyosunuz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Haziran 2014
    asdfgasf bunu beğendi.
  7. Bu oyunun özelliği browser olmasıdır ayrıca indirme yolu ile yapılan herhangi bir olayda hile olaylarında artış olacağına eminim. bence olmamalı

8. aslan_bey

aslan_bey User

Öyle 5Gb lık 10gboyun indirmiyosunki 5mb 10b Lık bir Kısayol

9. Fark etmiyor zaten Ruslar oyunun açığını bulmak için didik didik ediyorlar böyle bir durumda kesinlikle aklımıza gelmeyecek hileler doğacaktır

10. Her güzel şeyin kötü yanı da vardır.

11. Sen içini rahat tut, BigPoint elini taşın altına koyar ise oyunun kralını yapar.

12. oyum olumlu ancak şunu atlıyorsunuz hepiniz oyun kasmaz falan demişsiniz ama şöyle bir olay var sizce bp indirme olayını getirirse oyunu bu graf,klerle oynatır mı yani emin olun indirme gelirse otomatik olarak bp reklamını yapmak için muhtemelen oyuna ekstra grafikler getirecektir ve emin olun böyle bir şey olursa oyun daha da beter kasar ve yine emin olun düşük özellikteki bilgisayarlarda bu sefer oyun hiç oynanmaz sz şu anki grafiklere göre konuşuyorsunuz ama şirketin reklam ve para hedeflerini göz ardı ediyorsunuz bu yönden biraz da olumsuz düşünüyorum açıkçası

13. oyunun en canımı sıkan konusu kasması bunun sayeside kasmaz veya daha az takılır herhalde bu arada resimler harika olmuş :) ama ayrıca arkadaşında dediği gibi oyun dosyaları (nostromonun grafiği vb.) indirilirse oyuna modlar çıkabilir

14. Google, Microsoft gibi şirketler bile hackleniyorken bp'ye bir şey olmayacağını söylüyorsun çok saçma. İndirme daima sıkıntıdır tekrar katılmıyorum.

15. Tom_Cat

Tom_Cat User

Fps artacaksa neden olmasın.oyun kalitesi ve performans için önemli bence.

16. sıkı gözetim olursa bir sorun çıkacağını sanmıyorum...Olmalı bence...

17. **CoLa**

**CoLa** User

Konuyu cok guzel hazrlamissiniz elinize saglik.
    Ancak darkorbitin oyuncu cekmesinin sebebi browser tabanl bir oyun olmasi. Eger client tabanli olursa zaten son yllarda dusen oyuncu sayisi daha da azalir. Birde son zamanlarda nne gecilen bot sistemi dahada kotu bir hal alir cunku client oyunlarda hack daha kolay uygulanir.Fikre kotu demiyorum yanlis anlasilmasin sadece olumsuz yanlarini acikladim.

18. arkadaşım server a bağlı oyunları hacklemek çok zordur profesyonellik gerekir. zaten DO nun oyuncu kitlesinde böyle bir hacker yok

browser ram de işlemcide bir yer katlediyor browser işin içinden çıkarsa büyük bir yer açılıyo sonuç olarak daha az kasmalı bir darkorbit oluyor, haritaların gemilerin vb. indirilmesi de lagı azaltıyor.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Temmuz 2014
    skayra1 ve erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  19. çok saçma indirmeli olunca bak nasıl düşüyör kayıt sayısı herkes onu indiricek bide ona mı uğraşıcak hatalar çıkıcak yeni güncelleştirmeler olucak filan çok saçma oyunu iyice bozmayın adam gibi oynuyoruz oyun kasıyorsa bilgisayarı kötüdür 2000 den kalma bilgisayarla oynamaya çalışıp kasıyor diyorsa biz napalım

20. kapitalizm ruhumuzu ele geçirmiş biz ne yapalım...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.