Öneri DarkOrbit İndirmesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve erdem_korkmaz70 tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

DarkOrbit indirmeli olsun mu ?

1. Olsun

oy sayısı 818
    81,7%
  2. Olmasın

oy sayısı 183
    18,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bilgisayarımı alalı 2 ay oldu internet 16 mbps aldığım 13 mbps. hala bazen kasıyor????

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  2. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Bilgisayarı yeni aldınız ancak özellikleri ne durumda acaba ?

İyi forumlar

3. DELI•VAR

DELI•VAR User

Aynen öyle pc yeni aldım aynı zamanda bazen kasmalar oluyor darkorbit indirmesi iyi olucaktır.

Son düzenlenen: 10 Temmuz 2014
  4. Ben yeni aldığımda cubide bi gıdım kasma olmuyordu zaten buda 2 gün sürmüştü ondan sonra gene aynı :D

BlackGhost™ bunu beğendi.
  5. DELI•VAR

DELI•VAR User

Aynen öyle oyun çok kasıyor :D
    4 gb ram var bende yine kasıyor

6. core 2 quad 2.50 ghz 3.00 ghz overclocklu
    4 gb ddr2 ram 1066 overclocklu
    ekran kartına söylemeye gerek yok herhalde?
    16 mbps internet

7. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

Yapılırsa güzel olur oyun olumlu ama yurt dışında bazı ülkelerin tamamında linux tabanlı işletim sistemleri kullanılıyor yani bu indirme işi linux tabanlı kullanan oyunculara sıkıntı olabilir onlarda bu grafiklerde oynamak ister ama oynayamazlar böyle bir durumda var

8. modum tamamem indirme olsun demiyoruz zaten :) kasma sorunu olan indirir sorunsuz olan webden oynar. ama işin içine değişik grafikler girerse bütün sistemlerle uyumlu yapılması lazım

9. böyle birşey yapılırsa gerçekten güzel olur hem yeni sloganınız olur :D "İSTER İNDİR OYNA İSTER TARAYICI İLE OYNA!" :D

10. Bencede indirmeli olursa iyi olur kasma sorunları azalır bi çok oyuncu pc ve netini güçlendirme için şansları yok

+1

erdem_korkmaz70 ve DELI•VAR bunu beğendi.
  11. olabilir bence ama darkorbit hem böyle hemde şu andaki gibi oynanabilmeli

TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  12. KARANLIK

KARANLIK User

İndirme sağlansada ben grafik değiştirileceğini sanmam indirme durumu olunca doğru düzgün gemisi olmayanlar bırakcaktır diye düşünüyorum.Bu bir kayıpken birde indirme durumu olursa belli hatalar kesinlikle olacaktır.Pack hataları güncelleme hataları vs vs o yüzden herhangibir grafik değişimine gidilmesi beklenemez.Ancak bu şekilde ister indir ister webten olursa belki bir şansımız olur diye düşünüyorum.

13. Olsada modun dediği gibi illaki bir sorun olur.

14. iki boyutlu bir oyun. şahsen böyle seviyorum. 3 boyutlu bir şekilde uzay boşluğunda kimleri vurmayı düşünüyorsunuz bilemiyorum. uçak oyunları dolu piyasada arkadaşlar özelden ulaşabilirsiniz. oyun indirmeli olduğu taktirde yenilikler gelecek yukarıdaki korkutucu tablo ortaya çıkacaktır. ha şayet indirmeli olup böyle kalsa, gereksiz gibime geliyor. böyle güzel aslında. internet olan her yerde darkorbit var. gayet güzel.

15. Evet ama bazıları kastığından dolayı oyundan istediği verimi alamıyor, oyundan soğuyor. Oysa ki hem indirmeli, hem internet üzerinden oynanabilse şahane bir oyun olur.

16. tabutçu99

tabutçu99 User

ZETEN OYUNU 3B ÇALIŞMALARI VAR

17. 3D. Ama oyunun tamamını 3D yapacaklarını sanmıyorum. Çünkü bu büyük bir kullanıcı kitlesinin oyunu bırakmasına zemin hazırlar.

18. oyunu 3D isteyenler o zaman battle star galaktika (bigpoint in oyunu) ya gitsin.

bu arada
    3D: Three Dimensional
    3B: Üç Boyutlu
    :):):):):):):):):)

19. tabutçu99

tabutçu99 User

bu arada battle star galaktika dakorbıt kadar iyi bir oyun deil dediğim gibi 3b çalışmaları var olduğunu s medatorden de duymuştum

20. Bu arada sen neden 3D dedin o zaman :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.