Öneri DarkOrbit İndirmesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve erdem_korkmaz70 tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

DarkOrbit indirmeli olsun mu ?

1. Olsun

oy sayısı 818
    81,7%
  2. Olmasın

oy sayısı 183
    18,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. o zamanda flasbellek denen bişey var koy cebine gittiğin yerde hemen kur

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  2. sercan1733

sercan1733 User

bence oyun tamamen web tabanlıdan çıkmalı eğer böyle olursa oyundaki grafikler gelişebilir donma vs sorunlar azalır.benden tam destek;)

3. Darkmen

Darkmen User

photoshoptan malzeme toplayarak yapıyorum sıfır birşey yok :) yani lego parçalarını farklı şekillerde dizerek ortaya yeni birşey çıkarmak gibi :)
    gimp mimp bilmem ben photoshopcuyum :D

geç mesaj yazma budur :)

konuya gelince, birde şöyle düşünün baskına gideceksiniz efsane olmayı düşünüyosunuz ama video çekerken kasıyor. bu yüzden youtube da kalitesi düşük bir sürü DO videosu geziniyor. indirme olursa video çekimi rahatlar ve o efsane videoları sıfır kasmayla çekebileceksiniz :) oyunun şu anda kasma sebebi haritaları gemi grafikleri falan filan devamlı indirerek oynuyoruz bu hem interneti zorluyor hemde önbelleği katlediyor. ama indirme durumunda sunucuya giden bilgi oyuncu 2 birim sağa gitti sunucudanda onayı geldi gibi olur yani 2-3 baytlık devamlı veri alışverişi olur(2-3 bayt gibi küçük olmaz tabi :)) ancak 2-3 mbps internetler bile bu oyunu oynayabilir.

4. Eyuplu3

Eyuplu3 User

+1 neden hala böyle bir şey yok anlamıyorum bigpoint o kadar yeni grafik yapıyor ama bir çok oyuncu bundan faydalanamıyor.

MKS-705 bunu beğendi.
  5. MKS-705

MKS-705 User

+1 destek inşallah yapılır bu uygulama gerçekten yapılması gerek isteniyor bu yapılsın.

6. Katılıyorum ben kotalı internet kullanıyorum benim işime gelir

7. Darkmen

Darkmen User

Guncel! Yapildida biz mi gormedik acaba :cool:

8. Eyuplu3

Eyuplu3 User

aslında çok zor olmayacağını düşünüyorum yazılımsal açıdan ama yapılmamasının bir sebebide yok gibi gözüküyor şimdilik. belkide biz görmedik yapıldığını:D

9. Darkmen

Darkmen User

Bende zor olacagini zannetmiyorum ama elbette bir takim degisiklikler olacaktir :)

10. Yalnız şöyle bir sorun doğacak. Neti kotalı olanlardan biriyim. Kota dolunca oynayamam. Fikir güzel ama sorun bu yapacak bir şey yok :)

11. Takılma sorunlarını çözse yeter benim için
    Mesela çılgın cubide ben ne yaptığımı bilmiyom mini haritada gidip geliyom kami patlayınca protegitler azalınca kendine geliyor.

12. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bu konuda diğer konular kadar olumlu ve yine 3000 kişide sadece 200 kişi :(olmasını isterim oyum olumludur.+1

MKS-705 bunu beğendi.
  13. MKS-705

MKS-705 User

Modum hayırlı sabahlar,

bu konu belki darkotbitin kaderini değiştircek bir konu fakat oyuncuların bir çoğıu farkında değil. farkında olsa gereken iilginin kat kat fazlası gelr. yine de destek biz den inşallah bu uygulama gerçekleşir :)

Teşekkür edederim olumlu yönde +1

14. Flash tabanlı olması yüzünden çok donuyor ve artık bıktım. Kesinlikle bu konuda bir güncelleme yapılmalı +1

15. Eyuplu3

Eyuplu3 User

ayrıca farklı haritaya gittiğinde portaldan atladığında çok problem oluyor

16. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Arkadaşlar desteğimizi verelim yeterli sorunlarımızı buraya yazmayalım.

İyi forumlar

17. Darkmen

Darkmen User

updullah - erdem_korkmaz70

:D

18. Eyuplu3

Eyuplu3 User

modum konu arkada kalmasın diye yazıyoruz :)
    konu devamlı arka sayfalara gidiyor :( her zaman yazacak bir şey bulamıyor insan

MKS-705 bunu beğendi.
  19. MKS-705

MKS-705 User

konu güncel kalsın, bu bir devrimdir gerekli olması gereken bir şey tam destek. :)

BİZEDE ÖLÜM GELİR BİR GÜN..!

20. Eyuplu3

Eyuplu3 User

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.