Öneri DarkOrbit İndirmesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve erdem_korkmaz70 tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

DarkOrbit indirmeli olsun mu ?

1. Olsun

oy sayısı 818
    81,7%
  2. Olmasın

oy sayısı 183
    18,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Aynen o yonude var

Erdem arkadasim önceden de belirttiğim gibi şöyle diyorum:
    Oyun hem indirmeli hem web üzerinden oynanabilir olsun.

Bu sayede hem senin dediğin düşünce olur hem de darkorbit havasini atar web tabanlı diye,birde şu artisi var eksi verenler azalacak bence, nedeni de şu ; bazilari oyun indirmek istemiyor senin bu fikrini görünce eksiyi basiyorlar hem webten hem indirmeli olursa bu kişiler webden oynamaya devam eder.bu yüzdende fikrine eksi vermezler.birde şu var bigpointin galiba bütün oyunlari web üzerinden oynaniyor.sanirsam bigpointin ideolojisi web üzerinden oynanabilir oyunlar yapmak.eğer hem indirmeli hem web üzerinden oynanabilir olursa bigbointin ideolojisi korunmuş olur,bu sayede adminler bu fikre daha olumlu bakarlar. diye düşünüyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Mart 2014
    BlackGhost™ bunu beğendi.
  2. Oda olabilir. Yarın ekleyeceğim bunu ama flood yapma. (üst üste mesaj atma)

3. Flood için özür dilerim.fikrime değer verdiğin için teşekkürler

4. suan oyun performansını artırabılmek ıcın butun ozellıkler mınumda ve dıroıdler gorunmuyor hammadderler kapalı arka pılan yok. velhasıl kelam bu sekılde bıle fps15 e kadar dusuyor her 30 dk da ekran yenılıyorum ve ındırmelı oyunda var shiya mesela aynı ınternetle gırafıkler vs hersey en ustte oyun oynuyorum bence de hemen bunu yapmaları gerek.

5. Modlarım sizce indirmeli olmalımı darkorbit ?

6. grafikler daha iyi olursa ve kasma giderilecekse çok güzel olur.

7. Olumsuz oy verenler nedenlerini yazarlarsa sevinirim...

8. KARANLIK

KARANLIK User

Ben olumlu bakmıyorum.Bu büyük bir hazırlık gerektirir.İndirmek dosya vb şeyler gerektireceği için daha çeşitli hatalar çıkacaktır ortaya.Ayrıca indirilmesi daha iyi grafik anlamını nerden çıkardınız acaba :)

9. Gelecek modum gelecekte elbet olacakda işte bizim fikrimiz diye millete hava atalım diye açtık konuyu :D

Grafiğe gelirsek şimdi bir web tabanlı oyunlara bakalım birde indirilebilir olanlara. Şimdi grafikleri çok iyi yapsalar '' İdeal Darkorbit '' konusundaki grafikler gerçekleşse müthiş bir kasmanın olacağı aşikar fakat indirmeli olarak bir çok oyun bu grafikleri kat kat daha iyisini yapabilmekte.

10. KARANLIK

KARANLIK User

Esasında mantıklı geliyor ancak interneti kotalı olan bir çok üyemiz var.Bakımlardır falan sürekli dosya inidirilmesi gereken bir olay.İyi düşünülmesi ve değerlendirilmesi gereken bir konu.Bakalım ne yönde destek gelecek.

11. Acaba hem web tabanlı hemde indirmeli olabilir mi...

Bu konu üzerinde bolca düşüneceğim üyelerde görüşlerini yazarsa konu o yönde ilerletebilirim.

12. KARANLIK

KARANLIK User

Bunu bilemeyez bu oyun sistemcilerin bileceği işler.Ayrıca bigpointin indirmeli oyunu varmı bilmiyorum.Web tabanlı oyunları var.Sadece darkorbitin indirilmesi sorun olurmu olmazmı yani bir anda bir çok olumsuz fikir çıkabilir ortaya :)

13. qqTheZeXpp

qqTheZeXpp User

Web tabanlı oyunların pek geleceği olmaz bunu bazı oyunlardan biliyoruz.Fakat Darkorbit çok ilerilerdi bu yüzden web tabanlı bi oyun olmaktan çıkmalı zaten en iyi web tabanlı oyun.Düşünsenize geminizi içerden yönetiyorsunuz camdan bakınca petiniz arkadan geliyor falan.İnsanın tüyleri ürperiyor.Sonuna kadar destekliyorum.

Son düzenlenen: 28 Mart 2014
  14. Oylar dün %60lardaydı %70lere çıkmış hadi arkadaşlar görüşlerinizi bizimle paylaşım lütfen :)

15. Modum indirme bir açıdan kotalı arkadaşlarımız için çok daha iyi olur zira grafiklerin baştan birkere indirilmesi devamlı indirlmesindn daha iyidir herhalde :)

BlackGhost™ ve skayra1 bunu beğendi.
  16. Merhaba ,

Arkadaşlar konularda muhabbet etmeyelim ki konular amacı dışına çıkmasın. Bu tür konulara dikkat edelim.

İyi forumlar.

17. KorGeneraL

KorGeneraL User

Hazırlanması uzun sürecektir ama benim fikrimce olmalı ben web üzerinden çok sıkıntılı bir durumda oyunu oynuyorum ama böyle bir alternatif olsa benim için daha iyi olacak, hemde görsellik bakımından daha gelişmiş şekilde oynama imkanımız olur, şuan görselliği üst seviyeye getirdiğimizde donuyor resmen.

18. Fakat indirme olursa diğer indirmeli oyunlar gibi pc de donma sorunları çıkarır ayreten bu çok ağır bir oyun...

Böyle bir şey olursa yeni tür hileler ortaya çıkar böyle bir ihtimal var bence darkorbit kendine özel bir oyun tarayıcısı çıkarsın :D

Fakat darkorbit indirmeli olursa bir çok siteye bozuk rar dosyalarında halinde yerleşecek ve içleri trojan dolu olacak... anasayfadan indirirsen bişi olmazda :D

Ben oy kullanmayacağım çekimserim.

19. freefreef

freefreef User

bence olmalı çünkü tarayıcı üzerinden oynarken kasmalar çok oluyor ve adminlerden yardım istediğimizde verdikleri tek cevap "flash playerinizi güncelleyin" güncelliyoruz kaç defa ama bir işe yaramıyor. indirilerek olması kasmalar azalacaktır eminim ve darkorbitin en büyük sorunlarından biri olan kasmayı ortadan kaldırmış olacağız ve oyundan soğumayacağız :)

20. Yamalar çok uzun sürer hele böyle ağır bir oyun ise artık çift çekirdekli pc ler (dual core quad core celeron) gibi pcler bu oyunu oynayamayacak

3 gb ram sınır olacak en az 1 gb ekran kartı şart olur böylesi iyi :D kasma masma ama olsun ben gidip de sırf bir oyun için pc yi değişemem :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.