Öneri DarkOrbit İndirmesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve erdem_korkmaz70 tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

DarkOrbit indirmeli olsun mu ?

1. Olsun

oy sayısı 818
    81,7%
  2. Olmasın

oy sayısı 183
    18,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BonusRasta

BonusRasta User

Bence indirmeli olmalı çünkü bende kasıyor, internette sadece darkorbit sayfası oluyor ne varsa yo ediyorum. Ayarlarda her şeyi azalttım yine de kasıyor. Her girişimde çerezler falan vs. temizliyorum yine kasıyor :)

2. 101 olmuşuz haydi desteğe devam :)

BlackGhost™ bunu beğendi.
  3. skayra1

skayra1 User

kardes yüzde 30 neden istememiş bunu yazmaları gerekiyor. Ciddi oyunalr acılırken dosya sistemlerini kontrol ederek sakat bise elr varmı diye dosyalarının öenmli kısımlarını tararlar sorun varsa acılmazlar veya kendi veb sistemlerinden upload yoluyla eksik, hatalı veya daha sonradan birseyler tarafından değiştirilmiş dosyaları tespid edip normal olanı yuklerler. egerki bu hayır diyenler ( normalden ataktan fazla sıkanlar, normal defanstan fazla defansı olanlar, korumalı bölgelerde afk gemileri öldürenler, kısacası hack programı kullanlar ise tabiki kurulmalı oyunu istemezler. sadece flashla yapılmıs butonlara basılarak oynana ogame de bile hack kontrolu ve ıp , mac adresi kontrolu var. hack kullananlar bu gelişmeye hayır diyecektir. Boşver desinler. biz bildigimiz dogrulardan kopmadan yola devam ederiz. Zaten Darkorbitinde gemi tasarımı veya onun gibi ufak tefdek seylerden daha fazlasını yapma zamanı gelmiş geciyor. Elinde kalan son oyuncualrıda koruması ve isteklerini bir sekilde olabildigince düşünmesi gerekmektedir.

kardes tahminim oyunun kasması zaten oyunun bütün dosyalarını netten anında cekmeye calısan suanki sistemden kaynaklanıyor. egerki bütün bilgilerin pc de olursa diyelimki cubi sana saldırıyor. cubinin resmi saldırı sekilleri muzikler sesler mermi resimleri zaten bilgisayarında olan dosyalrdan okunacak yani nerdeyse sadece senin ve cubinin mucadele komutlarınız darkorbitin sayfasından alınacak.
    Ben kurulkumu 1 GB ın üzerinde kurulunca 2 GB tan fazla olan online oyun oynuyorum yaklasık 10 senelik bilgisayarımda 1 gunluk kesintisiz online olsamda lag takılma olmuyor. Darkorbitte herseyi internetten yaptıogımız icin cok veri transferi oluyor bu yuzden yaklasık her 15-20 dakikada 1 kere reset atıyorum firefoxa yeniden acıyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 May 2014
    Darkmen bunu beğendi.
  4. Merak etme kardeş D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R yeni bilgisayar alacak oda olumlu düşünüyor :D

BlackGhost™ ve skayra1 bunu beğendi.
  5. Rick amcanın dediğine göre 3 boyutlu olacakmış, indirilirse de cüzel olur :)

6. Güncel !

7. Drowhake

Drowhake User

Gerçekten hoş bir fikir fakat hem internet hemde indirmeli girsek yani tercihe göre olsa daha iyi olabilir.

+1

8. Ama yinede bilgisayar çok kasmazmı ? Bence indirilmese daha iyi olur birsürü kişi onu indirmeye çalışacak,indiremeyecek,yada bilgisayarı açmayacak yani tercihe bırakılsa iyi olur.Kısacası benim fikrim olumlu ama birdahaki konu açışınızda geliştirilmeli veya buna benzer orta derecedeki şıklar sun.Drowhake adlı arkadaşımızda beni uyarmıştı,yinede benim oyum olumlu.

erdem_korkmaz70 ve Drowhake bunu beğendi.
  9. Drowhake

Drowhake User

@BlackGhost™ Kasmaz zaten oyun normalde kasmıyor hatta indirince kasması azalacak diye düşünüyorum.Çünkü ram verebileceğiz teknik ayarlarını daha iyi kurcalayıp daha az kasma , daha az lag nasıl olabilecek ona göre ayar yapacağız.

10. Şimdi BP o kadar kötü bir şirket mi ? DODGE'nin dediği gibi **'ya kafa tutacak kadar gelişmiş bir şirket ki **'nın indirmeli bir kaç oyunu var isim vermek istemiyorum. Kasmadan zamanında daha kötü bilgisayarda oynardım...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 May 2014
  11. Drowhake

Drowhake User

** ' nın indirmeli bir kaç oyunu mu ?

Yüzlercesi olduğuna emin ol.

BP kendini geliştirme yolunda adım atmalı , oyunlarını değil.

12. Sizin pc iyi benimkisi çürük ondan :) sizinkinde kasmıyor olabilir ama bende kasıyor ve bazı programları açmıyor.Yazın pcyi değiştiricem.Düşünsene darkorbit remixi bile açmıyor yani.Herkesin kararına bırakılsın bence isteyen indirerek oynasın isteyen normal oynasın.

13. Tamam işte biz ne diyoruz başlangıçta yazdığım gibi Drakesang Online'de Web üzerindende oynanabiliyor indirilerekte ben deneme için üye olup bir süre oynadım ve hiçbir kasma olmuyor gerekirse DarkOrbitide indirmeli yapabilirler sonuçta Drakesang Online'de bir BP oyunu...

14. Tmm bende onu diyorum.Bu arada **'nın oyunlarından 1 tane sevdiğiniz oyundan önerirmisiniz arkadaşın pcde deneyeceğim.

15. Şimdi reklam vermek yasak. O yüzden yazamayız.

16. Ooo 110 oy olmuş :)

Haydi desteğe devam :)

17. Gerçekleştirilirse gerçekleştirilsin.Zaten yazın pc alınca bende indiririm,ama gerçekleşirse.

Drowhake bunu beğendi.
  18. Güncel :p

19. bence bu grafikler daha iyi hem tanıdıkların evine gidince googleden hemen girebiliyoruz indirmeye gerek yok grafikler ztn kötü yapmışsınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.