Öneri DarkOrbit İndirmesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve erdem_korkmaz70 tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

DarkOrbit indirmeli olsun mu ?

1. Olsun

oy sayısı 818
    81,7%
  2. Olmasın

oy sayısı 183
    18,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Grafikleri boşver, hem tam okumamışsın, hem webten hemde indirilerek oynanabilecek...

Böyle de kasma tamamen kurtulacak...

Böyle bir şeyi yapmamaları için neden yok, çünkü Gene bir bp oyunu olan Drakesang Online'de indirmeli ve internetten de oynanabiliyor...

Drowhake bunu beğendi.
  2. Fikir güzel online olupta indirmeli bir oyun var bildiğim ve oynuyorum kasma sıfır. DO ekibi bu oyunu indirmeli yaparsa inanın çok süper olur bug vs ıvır zıvır şeyler her oyunda oluyor(indirmeli ve indirmesiz) onlar küçük sorunlar yeterki takılmadan kasmadan oyun devam etsin oyun +++

skayra1 bunu beğendi.
  3. Bence çok güzel konu,kasmalardan takılmalarından kurtuluruz ama bir sorun var;
    Bilgisayar çökmesi! Onu ne yapacaz?
    Ondan sonra bir kere Internet bağlantısı kesildiği için kesildim ve Hades adlı kapım patladı.Bence çok güzel. +1
    Benim bilgisayarım hiç mi hiç kasmıyor.
    Baktım da sadece 225 MB (Mega Bayt)yiyiyor ve FPS 39,40 gibi oluyor.
    Bilgisayarımın özellikleri:

• Windows 8.1 Single Language (Türkçe)
    • Casper Nirvana Masaüstü Bilgisayar
    • Intel® Core™ i7-3770 CPU @ 3.40 GHz (Giga Hertz)
    • 8 GB (Giga Bayt)RAM İşte bunlar.

4. indirme yok kurmak yok hadi macera başlıyor sloganı vardı eskiden olmaz kardeşim zaten admlar indirilmedigi için reklam yapıolar

5. Taaa zamanındaydı o bea artık vakti geldide geçiyor :D

6. DENİZCAN

DENİZCAN User

özlekler aynı ama bnde 4 gb ram ve 5-3 de acayip kasıyor [ birisi ile savaş girdigimde]

7. KARANLIK

KARANLIK User

Arkadaşlar bilgisayar özellikleri için lütfen konuşmacı bölümündeki konulara yönelelim burası yeri değil.İyi forumlar.

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  8. Konu güncel...

9. olumsuz

10. Konu Güncel...

11. güzel fikir aslında olabilir

12. güzel fikir olmasından yanayım +1

13. Teşekkürler. Desteğe devam.

14. destek sonsuz konunda düzenleme yap kardeşim hem isteyen webden isteyen swf veya exe den oynaya bilir die

15. swf'den oynamamı ? :D o resim ile ilgili dğeil miydi ? :D

Her neyse konuda tam olarak yazıyor ki :

16. swf sadece resim değildir kardeşim inci sözlüğe fazla takılıyosun sanırım =)

17. bence çok güzel olur +1

18. Swf ne la merak ettim şimdi bende resim diye sanıyordum :D Hem exe nasıl oynayacaksın?

19. sc print filan yapıyorlar ya ya öyle acılır taracıyla bağlantılı gibi veya direk yapsınlar oyunun dosyasını kurulumlu filan öyle oynansın =)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.