Geri bildirim DarkOrbit Kış Etkinliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 17 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba Cesur Pilotlar,

Etkinlik hakkında olumlu/olumsuz görüşlerinizi ve teknik hata bildirimlerinizi Forum Kuralları çerçevesinde bu konu altında yazabilirsiniz.

Detaylı rehbere buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinlik duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 17 Aralık 2020
  2. oyun stabil değilken etkinlik güzelde oyun kitleniyor geçmiş olsun

titans___ bunu beğendi.
  3. SeKeT1212

SeKeT1212 User

OYUNA BAĞLANAMIYORUZ...

4. epochdas

epochdas User

2 SAAT OLACAK,bağlanamıyorum.Ama oyun süreli diğer ülkeler bağlanıyor.10-14 arası açık ama 10.35 ten beri bağlanılmıyor.KONFİ değişirken 15 saniye donuyordu bağlandığımız kısıtlı süre içinde de.Savaş bileti aldım girip yapamıyorum görevleri.Biz de oyun dışında okul iş uğraşan insanlarız tüm vaktimizi veremeyiz oyuna bu nasıl iş.Mağdurum ben.

5. -ttimsahh-

-ttimsahh- User

Etkinlik güzel,beğendim.iyi.hoş fakat siz etkinlik falan yapmayın lütfen.Oyun görevlerden,kasılmaktan ve savaşmaktan ibaret olsun.Ozaman bu kadar sorun olmayacak.

6. neor

neor User

bu etkinlikler pve sunucusunda yok mu

7. MadBlue

MadBlue User

Abi etkinlik olsun yenilikler olsun ama bi zahmet çalışan bir oyun içinde olsun... ben patronun yerinde olsam o ekibi en kısa zamanda revize ederdim.

Archel, *FEDA*1903[BJK] ve tryhardD bunu beğendi.
  8. etkinlik iyi de fakat oyuna baglanılmıyor saatlerdir nerde kaldı şimdi bütün oyuncuların kayıpları bizler hep kayıp yaşıyoruz, fakat kayıp ufak şeylerle telafi edilmiye karşılanıyor bir an önce teknik yazılımcılar ilgilensin birde orcus gemisinde grafik hatası var onuda düzeltsinler.

9. tryhardD

tryhardD User

hehehe pvp oyun yapanlar kadar bile iş beceremiyorsunuz sizi işe kim aldıysa önce onun işten atılması gerek :)

10. epochdas

epochdas User

Geri bildirim yapıyorum:Bağlantı statüsü bağlantı kuruluyor,lütfen bekleyin... adlı NPC çok fazla çıkıyor.504 BAD GATEWAY boss NPC sini daha çok görmek isterdim şahsen.Bir de oyunda sanırım sorun var bazen bağlantı statüsü NPC si kaybolup garip bir ekran geliyor gemi benzeri şeylerin olduğu ancak çok uzun sürmüyor Admin ve yazılımcı arkadaşlar sayesinde hemen tekrardan Bağlantı statüsü NPCsini görebiliyorum.Arka plan tek renk simsiyah ama sanırım konsept böyle.Ben şahsen donuk darkorbit etkinliğinden memnunum.İyi çalışmalar!

11. piskopos

piskopos User

Donmuş etkinlik mecazen değil fiilen ise çok başarılı olmuş. 2 gündür server dondu oyun yok. Muhteşem...

Makinist.57 bunu beğendi.
  12. Saat 3'ten beri oyuna girmeyi deniyorum, dünki oyun sorunundan hiç bahsetmeyeceğim zaten.
    Dünya üzerinde birçok çeşit oyun bulunmakta. Onlarda sorun olmuyor da neden yılların Darkorbit'inde sorun oluyor anlamış değilim. Baş edemiyorsan sorunlarla çıkart işten yazılımcılarını, daha yetkinlerini al.
    Neyse ben uğraşmayacağım artık, neticede ben sadece zevk almak için oynuyordum. Sonucunu oyun şirketi düşünsün. :)

13. Adminciğim bulamadım.. Yani ortada oynanabilecek bir oyun mu vardı? varsa nerde lütfen söyleyin

14. mayın npc si kaldırılmalı

15. xeccex

xeccex User

özel istemci takvimi süresi oyuna giremediğimiz/oynayamadığımız için uzatılmalı.

16. neden sadece atlas a b c ye atlanio ??

17. Hedefler ne zamana kadar kalacak?

18. epochdas

epochdas User

5 ocak

19. Bu hedefler felan PVE sunucusuna gelmeyecek mi?

20. 1feder

1feder User

öncelikle bu mayın bırakan şeyler iğrenç olmuş tam bir reziillik, ve bu etkınlıgın bır haritalanması yokmu ve npc ler skull mesala nerde ne zaman nasıl cıkıyor skullu bırı acıklarmı bu synk ide gören varsa haber etsn

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.