Öneri Darkorbit Palladium

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve »»»GŁΛDЧΛTΦ®™««« tarafından 10 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Palladium Saldıraya Korunmalı Olsunmu ?

1. Evet

76,8%
  2. Hayır

23,2%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sevgili darkorbit oyuncuları ve adminleri bu konu hakkında bir kaç konu gördüm ama bazıları eskiden kalma bazıları ise bana göre yetersiz her neyse konumuza dönmek istiyorum.Biliyoruz ki çoğu kişi palladium toplayarak kapı açıyor.Ama bazı çarı sağlam oyuncular gelip kesiyor her ne kadar orda doğsak'da bi kez bizim ezik olduğumuzu öğrendiğinde peşimizi bırakmıyor.Palladium toplama yerinin saldırıya korunmalı olmasını öneririm bunun hakkında kısa bir video hazırladım en sonda paylaşacağım.Kurduğum fikir üzerine bazı kurallar düşündüm;

Saldırıya-Korunmalı Bölge Kuralları
    -Sisli Alana Canavar Çekip Kesince 5 dakika sonra saldırıya korunmadan yararlanacaksınız.
    -Siz canavar Çekip Kestiniz Ve saldıraya korunmanız yoksa herhangi bir düşman size sıktığında saldıraya korunmadan yararlanamayacaksınız.Ya kaçıcaksınız yada patlıyacaksınız
    -Saldırıya Korunmalı Bölgedeki birine saldırmayı denerseniz sizin korumanız açılcak ve tekrar 10 dakika sonra saldıray'a korunmadan yararlanacaksınız.

Yararı;
    Patlamadan Palladium toplayabiliceksiniz.

Zararı;
    Bu şekilde olursa herkes palladium toplamaya gelecek ve seri palladium bitecek.Sizde daha az palladium topluyacaksınız ama hızlı olursanız sizin yararınıza olur.

Bu Konu Hakkındaki Test Videosu;

0BLIVI0N bunu beğendi.
  2. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Eskiden ben de palladiumda adam kesmeye karşıydım. Ama sonra şöyle düşündüm düşmanım palladium toplarsa gelişir ve ben neden düşmanımın gelişmesini isteyeyim ki? Ayrıca palladiumda çok iyi adam kesiliyor ayrıca sadece 5-3 te adam kesmemizi isteyen görevler de var saldırı koruması gerçekleşirse bu görevlerde çok zorlanacağız. Olumsuz oy veriyorum k.b.

3. Prophecy

Prophecy User

+1 sonuna kadar

4. zirve60

zirve60 User

Kardeş saldırıya korumalı olursa kalabalıktan hiç toplayamassın.Genede olumlu rey verdim :)

5. CELLAT-

CELLAT- User

Bir kaç iyileştirme olursa olmayacak şey değil yanlız arkadaşlar gemi kesme görevi falan diyor 5-3 sadece paladiıumdan oluşmuyor battery gelenler var 5-2de kasılıp haritaya geri dönenler bu yolu izliyor daha bir sürü şey fakat denildiği gibi kalabalık olacağı için daha farklı bir sistem olabilir örneğin 1 saat palada durduktan sonra venom tasarımının özelliği gibi candan yavaş yavaş artan vuruş alabilirsin bununda gitmesi sadece pala bölümünden çıkınca yani oyuncular sürekli orda kalmaması için 1 saat kısa oldu bu 2 saat falanda olabilir 2 saat pala topladıktan sonra pala bölümünden çıkıp 10 dk boyunca oraya girmemek olabilir fakat petlerede vuruş olması gerekiyor radaardan dolayı petler sen dışardada olsan baya bir mesafe gidip toplayabiliyor şimdilik olumlu veriyorum ama iyileştirmeleri olması gerekiyor bence.

6. webce

webce User

bence olmalı gelişmek ıcın kapı yapmak lazım ama yuksek lvl ler izin vermıyorlar pala toplamamıza

7. 5 3 te gemi kesme görevlerini yapıldı saysınlar bidaha orayla ilgili görev cıkarmasınlar ozaman tamam diyelim..çok şeymi istedim..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.