DARKORBİT RAZER ETKİNLİĞİ GOLİATH TASARIMI

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Hector_batuhan tarafından 1 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar Öncelikle iyi forumlar diliyorum bu bizim sosyal paylaşım sitelerinden tartıştığımız bir konudur Razer etkinliğinde verilen Goliath Razer tasarımının ne ödül verdiğini bilmiyorum bazıları %5 lazer hasarı destek veriyor diyorlar bazılarıda %10 diyor bazıları hiç vermiyor diyorlar ben anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar :)

2. Jameika-TR

Jameika-TR User

Bende var ve hiç birşey vermiyor diye biliyorum :)

3. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Razer etkinliği ; 10 - 16 Mayıs 2014 Tarihlerinde yapılmış ve bitmiştir.

Bu Tasarımı , Goliath ve Nostromo gemilerinden birine yada her ikisine sahip kişiler kullanabilir.

Bu tasarımın sağladığı ek bir özellik bulunmamaktadır.

Sadece görüntü değişikliği yapmaktadır.

Keyifli forumlar

Hector_batuhan ve polatalemdar311 bunu beğendi.
  4. BonusRasta

BonusRasta User

İlk önce özelliği var diye alındı, sonradan bir özelliği olmadığı anlaşıldı. Anlayacağın reklamı iyi yaptılar. En başta tam bilgi verilseydi bu kadar çok kişinin tasarımı alacağını sanmıyorum.

5. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

Merhaba

Razer Tasarımının + veya - olarak bir özelliği bulunmamaktadır sadece görünüm için kullanılır

iyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.