Duyuru DarkOrbit Rehberi Güncel

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve yılmazcan47 tarafından 9 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sizce ne olmalı ?

1. Eksiklik var ( yorum yap beraber daha guzel yapalım )

54,5%
  2. bilgisiz sen rehbermi yapıyorsun ! (beni bilgilendir yorumlarda )

4,5%
  3. Görüntü çok kotu daha estetik olabilir (beni bilgilendir )

13,6%
  4. günceleme geldi degişmesi gerekenler var (beni bilgilendir )

54,5%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. yeşil korsan kutusuna buff gelme muhabbeti ney dostum açıklayabilirsen sevinirim teşekkür ediyorum şimdiden

2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Bahsettiğiniz konu içeriği ile şu anki konu içeriği birbirinden bağımsızdır. Lütfen ilgili konuda sorunuzu sorunuz.

İyi Forumlar.

Delipaltalı35 ve yılmazcan47 bunu beğendi.
  3. ilerki zamanlarda yeşil ganimet kutularına gunceleme gelcek uzun suredir aynı kaldı ve oyun baya degişti sanırım lf4 yerine görseldeki lf4ler çıkçak daha çok

Delipaltalı35 bunu beğendi.
  4. teşekkür ediyorum dostum inşallah öyle olur sonuçta güzel güncellemeler gelse yeşil sandığa güzel olabilir şahsen hala bu durumda bile heyecan duyarak açıyorum keyifli oluyor açıp bakmıyorum sonra heyecanla yukardaki amblemden açıp bakıyorum ne çıkmış diye heyecan hep dorukta oluyor :)

teşekkür ediyorum modum dikkat ederim lakin değerli dostumuz böyle yazmış yeni bir konu açıp sadece bu soruyu sormaktan çekindim burada soruyum diye kendimce uygun görmüştüm kusura bakmayın bir dahakine dediğiniz şekilde uygulayacağım tekrardan teşekkür eder iyi akşamlar dilerin sayın modum

Titan. ve yılmazcan47 bunu beğendi.
  5. k
    konu guncelenmiştir

6. samsun553

samsun553 User

Diriotdeki pro lazerliri mi fulleyım yoksa apis ve zeus cıkarmaya ugrasayım - zeus apis nerde cıkıyor birde?

7. droitdeki proları 13 level koy sonra 13 oldukça gemiyede koy
    apis zeusu 31 prometheustan sonra çıkarmaya çalış ortalama 1.10 anahtarda çıkar gereken taktikten bahsetmek gerekirse
    30 kutu aç eski maplerde zeus gunu 1 zeus parçası çıkarsa 10 tane daha aç çıkmazsa 30dk mola
    ben bu şekilde apis zeusu bitirdim 1.100 anahtara surekli degil aralıklarla toplamak onemli kutuları ,
    3-2 toplayıp 2 zeus bulunca veya 1 zeus risk girip 2 ci bir mape geçebilirsin orda toplayan yoksa ordanda çıkarabilirsin

konu güncel Chromin eklenmiştir

gemiler ve mödulleri ile guncel halde küöük bir rehber eklendi
    10.Hangi Gemiyi kullanmalıyım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Eylül 2020
    _-Thanatos-_ ve BelongDemirhan bunu beğendi.
  8. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Forumda alt alta yazmak yasak olduğu için mesajlarınız birleştirilmiştir. Bundan sonraki mesajlarınızda dikkatli olunuz.

İyi forumlar.

yılmazcan47 bunu beğendi.
  9. BADBOY666

BADBOY666 User

+1 çok yararlı bir kaynak olmuş sadece biraz daha renklendirsen daha güzel olur. örneğin modül setleri sarı(sarı etiketle) vsvs.

yılmazcan47 bunu beğendi.
  10. günceledim :) <3

BADBOY666 bunu beğendi.
  11. samsun553

samsun553 User

Yilmaz 36 pro oldu ve seviyelerim hepsi 13 nasil yol izleyim

BelongDemirhan bunu beğendi.
  12. Amiral34

Amiral34 Guest

Güncel tutulması gereken konulardan :)

.Mephistos. bunu beğendi.
  13. _TheCreeD_

_TheCreeD_ User

Harika olmuş benim gibi yeni oyuncular için elmas değerinde elinize sağlık <3

.Mephistos. bunu beğendi.