Duyuru DarkOrbit Rehberi Güncel

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve yılmazcan47 tarafından 9 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sizce ne olmalı ?

 1. Eksiklik var ( yorum yap beraber daha guzel yapalım )

  56,5%
 2. bilgisiz sen rehbermi yapıyorsun ! (beni bilgilendir yorumlarda )

  4,3%
 3. Görüntü çok kotu daha estetik olabilir (beni bilgilendir )

  13,0%
 4. günceleme geldi degişmesi gerekenler var (beni bilgilendir )

  56,5%
Birden fazla oy kullanılabilir.
 1. İçindekiler :
  0- Ön bilgi
  1 - Yeni Uzay Gemisi Yükseltme Modülleri S.S.S.
  2- Paladium toplamak mantıklımı ?
  3- Zeta kapısının önemi ?
  4 - Önerilen Yaratık argesi ?
  5 - Prometheus lazer topu kasma ?
  6- Hasar artışı için neler yapılmalıdır ?
  7- Süpriz ??? Haritası nedir? ( cubikon mezarlıgı ,gizli harita )
  8 - Blacklight Gözcüleri ?
  9 - Chromin Kasma ?
  10- Hangi Gemiyi kullanmalıyım ?
  11- Hangi gemi ne kadar hızlı ?
  12- Darkorbit bilinmesi gerekenler
  14- Güçlendiriciler [Tecrübe , Şeref]

  Agatus etkinlik Rehberi
  Ebedi Black Light Gate Rehberi

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  0- Ön bilgi
  Merhaba Uzay Pilotları ,
  Yeni başlayanların takip etmesini ve kredi ile alışveriş yapmasını öneririm. Kendi Şirketinizin x-1,x-2,x-3 ve x-4 haritalarında 12 Seviyeye kadar kasılırken Sizlere Leonov uzay gemisini tavsiye ederim saydığım haritalarda ev sahipliği avantajı mevcut.

  Sonrasında Skaylab'ı keşfetmenizi ve geliştirmenizi bu sayede sevkiyatlarda daha fazla ve hızlı kredi kasabilmenizi sağlar (Gelişim aşamasında iken kredi tüketir)
  Bir klana katılarak Kredi desteği ve Görevlerde arkadaş desteği de alabilirsiniz. Geminizde maximum 8 adet normal Droid sahibi olabilirsiniz (Apis ve Zeus haricen) 2 droid çeşidi mevcut Flax ve Zeus . Flax 1 adet Slota sahiptir. İris 2 adet slota sahiptir. Bu slotlara Lazer topu, Kalkan veya Cpu ekleyebilirsiniz. Kalkan veya Lazer toplarını koymanızı öneririm. Bu Droidlerden Flax olanı dükkandan kredi karşılığı alabilirsiniz ama iris droidi elit bir droidtir ve savaşta üstünlük kazanmanızı sağlar. İris droidlerini Dükkandan uridium ile satın alabilir veya Açık arttırmadan kredi karşılığı en yüksek teklifi verip satın alabilirsiniz (Sabırlı olmanız gerekir)
  Silahınız olmadan saldıramazsınız. Başlangıç olarak LF3 ile başlayabilirsiniz. Başlangıç görevlerinden de LF3 Lazer topu ve LF2 Lazer toplarını elde edebilirsiniz. NPC'lere ve oyunculara hasar vermek içinde Lazer toplarına ihtiyacınız mevcut. LF3 Lazer toplarını Dükkandan Uridium ile veya Açık arttırmadan Kredi ile satın alabilirsiniz.
  Uzay geminizde mevcut olan CPU'lar için uridium zaiaatı yapmanıza gerek yok ihaleden çok ucuza da alabilirsiniz.
  Görevler çok önemli günlük görevlerden neredeyse 7-8.000 uridium gelmektedir ek olarak Korsan sandıkları anahtarı (ganimet kutusu Anahtarı) , LGF (ArGe Puanı elde etmek için gerekli) ve Extra Enerji elde edersiniz. Bu ekstra enerjiler ile Galaxy Gates kısmında istediğiniz herhangi bir kapıyı açarak ve kapı açılana dek bir çok ödül de kazanabilirsiniz. (örneğin: Lazer Cephanesi, LFG Dosyası ve Roket cephanesi)

  Gemimizin hasarını toparladığımıza göre şimdi Kalkan ve hız konusuna değinebiliriz.

  Dükkandan G3N-6900 (hızı 7 puan arttırır) Hız Jeneratörünü 50.000 Krediye alabilirsiniz. Bir süre iade edecektir. bu süre zarfında diğer hız jeneratörleri için de en iyi olan G3N-7900 ( hızı 10 puan arttırır)İtici motor (hız jeneratoru) Açık artırmadan almanızı öneririm ki böylelikle Uridium biriktirme fırsatınız olacaktır. Başlangıç görevlerinde de G3N-7900 verilmektedir.

  Kalkan konusuna değinecek olursak SGN-A03 Kalkan jeneratörünü dükkandan 128.000 Kredi ile alabilir ve açık arttırmadan SGN-B02 kalkan jeneratörünü alabilirsiniz. Dükkandan almak isterseniz 10.000 uridium karşılığında anında sahip olabilirsiniz (SGN-B03 en son alacağız)
  ------------------------------------------------------------------------------------------

  1.Yeni Uzay Gemisi Yükseltme Modülleri S.S.S.

  Yeni, ekstra ekipmanlar: Uzay gemisi yükseltme modülleri. Bunları çeşitli gemiler üzerinde kullanarak gemilerin farklı niteliklerini geliştirebilirsiniz. Hangi modüllerin hangi gemiler üzerinde kullanılabileceğini belirleyen çeşitli kısıtlamalar vardır.

  Uzay gemisi yükseltme modüllerinden gelen bonuslar, gemilerin mevcut yeteneklerinin, bonuslarının üzerine eklenir. Örneğin; Mimesis gemisinin %10 ekstra kalkan gücü varsa ve bir Mimesis modülü kalkan bonusunu %5 azaltıyorsa, etkili kalkan bonusu %5 olur.

  Yeni modüller hangarda bulunabilir: Bir uzay gemisi için Hangarı açıp aşağı inin. “Ekstralar” bölümünün altında “Uzay Gemisi Yükseltme Modülleri” bölümünü göreceksiniz:

  [​IMG]
  Her gemi için 3 modül yuvası vardır, yani o gemi için kullanılabilecek 3 modül ekleyebilirsiniz.
  Modüller

  Modüller sadece belirli gemiler üzerinde kullanılabilir ve bir gemide her modülden sadece bir tane bulunabilir.

  Modüller 4 ana sınıfa ayrılır ve aynı gemi üzerinde sadece aynı sınıfa ait 1 adet modül kullanılabilir: DP, Hasar, Kalkan ve Özel.

  Bir oyuncunun hangi sınıftan modül seçtiğini DP çubuğunun üzerinde bulunan yeni simgelerden anlayabilirsiniz:

  [​IMG]

  Modül sınıflarının renkleri şöyle:

   • Hasar: Kırmızı
   • Kalkan: Mavi
   • HP: Yeşil
   • Özel: Sarı
  Modüller, tanımlandıkları bir uzay gemisinin farklı istatistiklerini geliştirebilir. Ayrıca uzay gemileri arasında modül transferi yapabilirsiniz. Bunun için modülün transfer etmek istediğiniz gemiyle uyumlu olması gerekiyor.

  Bazı modüllerin seviye sınırı vardır, yani sadece belirlenen bir seviyeye kadar kullanılabilirler. Düşük seviye sınırına sahip bir modül kurulumu yaptıysanız ve bu seviye sınırını aştıysanız, kullanımda olsa bile o modülün artık bir etkisi kalmayacaktır.

  Bir modülü elden çıkarmak isterseniz kredi karşılığında satabilirsiniz.


  Hızlı bir şekilde Seviye atlamak için Dükkan>Extralar'dan SPC-XP01 Gemi yükseltme modülü ile normalden %20 daha fazla Tecrube Puanı (TP) kasabilirsiniz(bigboy solemn %10tecrube puanı tasarımı ile birleşirse %30lara varıyor tp destegi). Geminiz Goliaht Uzay gemisi ise SPC-XP02 yi kullanabilirsiniz %15 daha fazla TP kazanabilirsiniz. ( ikisi de 16. seviyeye kadar etkilidir)
  [​IMG]

  Droidlerimizi aldık ve droid uçuş düzenimizi de unutmadık. İhtiyacınıza göre Droid uçuş düzenini alabilirsiniz. Droid uçuş düzenlerine sadece Dükkandan Kredi (4 adet) Uridium (14 adet) sahip olabilirsiniz ( Her droid uçuş düzenınden sadece 1 taneye sahip olabilirsiniz).
  Droid uçuş düzenleri Hasar verme, Savunma, Hız, Tp, Şp olarak gruplara ayırabilirsiniz.

  Kararsız Modüller

  Kararsız Modüller serisine genel bakış:

  İsimAçıklama
  [​IMG] DMG-X1Belirli gemilerin hasar odaklı düzenleyicilerine destek sağlayan X1 serisi kararsız modül.
  [​IMG] HP-X1Belirli gemilerin DP'lerine destek sağlayan X1 serisi kararsız modül.
  [​IMG] SHD-X1Belirli gemilerin kalkanlarına destek sağlayan X1 serisi kararsız modül.
  [​IMG] SPC-X1Belirli gemilerin lazer veya isabet şansına, roket veya isabet şansına, kaçınmasına, hızına veya kalkan delmesine destek sağlayan X1 serisi kararsız modül.
  DMG-X2Belirli gemilerin hasar odaklı düzenleyicilerine daha büyük destek sağlayan X2 serisi kararsız modül.
  HP-X2Belirli gemilerin DP'lerine daha büyük destek sağlayan X2 serisi kararsız modül.
  SHD-X2Belirli gemilerin kalkanlarına daha büyük destek sağlayan X2 serisi kararsız modül.
  [​IMG] SPC-X2Belirli gemilerin lazer veya isabet şansına, roket veya isabet şansına, kaçınmasına, hızına veya kalkan delmesine daha büyük destek sağlayan X2 serisi kararsız modül.
  Sadece etkinliklerde elde edilebilen Elit Kararsız modüller :

  Kararsız Modüller Etkinlik serisine genel bakış:

  İsimAçıklama
  [​IMG] DMG-XT10Belirli gemilerin hasar odaklı düzenleyicilerinde en az %10 artış sağlayan XT10 serisi bir kararsız modül. Orcus ve Centurion serilerini etkileme şansı daha yüksektir.
  [​IMG] HP-XT10Belirli gemilerin DP'lerinde en az %10 artış sağlayan XT10 serisi bir kararsız modül. Orcus ve Centurion serilerini etkileme şansı daha yüksektir.
  [​IMG] SHD-XT10Belirli gemilerin kalkanlarında en az %10 artış sağlayan XT10 serisi bir kararsız modül. Orcus ve Centurion serilerini etkileme şansı daha yüksektir.
  [​IMG] SPC-XT10Belirli gemilerin lazer veya isabet şansına, roket veya isabet şansına, kaçınmasına, hızına veya kalkan delmesine en az %10 destek sağlayan XT10 serisi kararsız modül. Orcus ve Centurion serilerini etkileme şansı daha yüksektir.
  Etkilenen gemilerin miktarının belirli bir miktar farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Etkilenen gemilerin seçimi rastgele yapılır!
  Bkz kendimden örnek verecek olursam :
  xt10 bir modul ve x1 bir modul :) tek fark x1 de çok nadir bişi duşer xt10 da ise daha sık işe yarıyan modül düşer / burda nadirlik yaygın olanı ezip geçmiş
  centurion %12 isabet çok iyi birşey hemde x1 den
  xt10 %12 isabet ama gemiler şuan metada değil .
  [​IMG]
  [​IMG]


  Uzay Gemisi: Orcus
  Bu pasif beceriyi uygulamadan önce tüm avantaj ve dezavantajları toplayıp katlar. Örneğin:

  • Eğer gemi yükseltme modülü A +%10 DP veriyorsa ve gemi yükseltme modülü B -%2 DP veriyorsa, nihai etki aşağıdaki gibi hesaplanır:
   (+%10 - %2) x 2 = +%16 DP
  -------------------------------------------------------------------------------------------
  2.Paladium Toplamak mantıklımı ?

  1 hafta boyunca surekli paladium toplarsanız arkadaşlardan ogrendigim kadarıyla en fazla 13.000 Galaksi enerjisi toplanıyor.
  burdaki kazancınız 5.90 indirim çekmeden gg sahibi olmanız ,
  gunluk 10.000 urium en az pet yakıtına gidiyor 4 adet 3 seviye radar ve hammade toplaycısı maliyetinden bahsetmiycem çunku çok iyi yatırımlar.
  7x10.000:70.000 uri pet yakıtı
  250.000 uridum sahibiyseniz 5.90 tl indirim paketi alıp cumartesi ve pazar gunleri
  kapı yaparak kara geçebilirsiniz uridum açısından ne kadar kara geçiçeginiz ise tamamiyle hızınıza baglı

  13.000 gg uri bakımından değeri = 1.300.000 uri .
  715.000 uri :13.000 gg yapar (%45indirim vip+ indirim paketi+haftasonu özel indirim [ 55 uri= 1 gg ] )

  uri bitmeden sınırsız galaksi kapısı nasıl dönerim ?
  300.000 uridum biriktirip cumartesi pazar gunu %45 indirimle abg yaparsanız geminiz elit ve eliniz hızlıysa günlük 150k uri kasabilirsiniz en az
  2 günde urinizin +500.000-600.000 ulaşması demek bu şekilde haftasonları kara geçersiniz
  Peki ben hafta içi kapı yapmak istiyorum derseniz
  %30 indirimle gunde -250.000 uriduma abg donersiniz
  oranlar 24 saate gore hesapladım
  13.000 gg ile abg yaparsanız ortalama kazancınız + 800.000-900.000 uri
  1 haftalık gg karşılıgı 800.000-900.000 uri oluyor yeni başlayanlar için güzel birşey ,elit gemiler için kotu paladium toplamak paladium dışında hiçbir şeye katılmamak onları uzun vadede yıpratır.

  Neden yeni başlıyanlar Abg degilde zeta yapmalı ?

  zeta kapısı ortalama 1.600 gg açılır

  13.000gg = 7-8 zeta yapar = 7x 48.000 uri = 336.000 uri (kapıdan gelen ödullerin uri olarak değeri 7x280.000 = 1.960.000 uri )
  zeta kapısı %45 indirimli uridum maliyeti 50.000 uridir


  50.000 ; Uridium (yaratıklardan gelen uri ile beraber )
  25.000 ; UCB - 100 ( x4 Hasar ) (125.000 uri değerinde )
  400.000 ; Şeref
  12.000.000 ; Tecrübe Puanı
  100 ; Günlük Dosyası (30.000 Uri değerinde )
  50 ; Yeşil Ganimet Anahtarı (75.000 uri değerinde )
  1 ; Kronos Kapı Parçası
  3 ; Eksen Işın Regülatörü
  +_________________________
  280.000 uri . Degerinde
  -------------------------------------------------------------------------------------------
  3.Zeta kapısının önemi

  Kapı olarak Zeta Kapısından başlamanızı öneririm ki böylelikle ilerde sizlere gerekecek olan Prometheus lazer topları için malzeme olarak kullanabilirsiniz veya Ganimet kutularını açarak Apis ve Zeus Droid Parçaları (şansınız yaver giderse Tamamlanmış droide de sahip olabilirsiniz. LF4 Lazer topu, SGN-B02 Kalkan jenaratörü gibi birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
  Zeta kapısından Kazanacağınız Ödüller x2 gününde ;

  50.000 ; Uridium (yaratıklardan gelen uri ile beraber )
  25.000 ; UCB - 100 ( x4 Hasar ) (125.000 uri değerinde )
  400.000 ; Şeref
  12.000.000 ; Tecrübe Puanı
  100 ; Günlük Dosyası (30.000 Uri değerinde )
  50 ; Yeşil Ganimet Anahtarı (75.000 uri değerinde )
  1 ; Kronos Kapı Parçası
  3 ; Eksen Işın Regülatörü
  +_________________________
  280.000 uri . Degerinde

  Zeta Kapısından Havoc (S) Droid tasarımını elde edebiliriz (şansa bağlı olarak)
  -------------------------------------------------------------------------------------------
  Spectral Lancer II

  145 hasar ile PVE de credi ile alınabilir başlangıçta dizilmesi gereken lazer
  300.000 CREDİ

  X Lf-2 lazeri şuan en degersiz lazer 150 hasarı var bunu unutun gitsin X
  LF-3

  gelen gunceleme ile 150 den 180 hasar yukseltmesi oldu bu ne demek ?
  lf-3 en guçlu ve en ucuz lazer ozeliginde ticarete ucuza alabilirisniz
  uri vermeyin !


  Lf-4
  200 hasar ile iyi bir lazer topudur birazdan deginecegim Prometheus lazer topların dan sonra en iyisi budur

  -------------------------------------------------------------------------------------------

  4.ARGE !!
  25 ARGE YARATIK ARGESİ + CREDİTS ARGESİ
  not : detaylı arge bilgisi için forumda arge demo konusunu bulup indirip arge deneyebilirsiniz
  tek sıkıntısı kaçarak kesmeniz lazım gemi dayanıklı degil çunku bu argede
  [​IMG] [​IMG]

  17 ARGE NPC argesi
  [​IMG]
  DEVAMI 29 ARGE NPC-AYARCI
  [​IMG]
  [​IMG]
  17 ARGE
  1. Gemi gövdesi 1 (1/2) : 5.000 darbe puanı .
  2. Muhendis (1/5) : %5 Daha fazla Tamir.
  3. Kalkan enerjisi 2/5): %8 daha fazla Kalkan gücü.
  4. Yanıltma manevrası 1 (2/2) : %4 Düşmanlardan Kaçınma.
  5. Kelle Avcısı 1 (2/2) : Diger Oyunculara %4 daha fazla lazer hasarı.
  6. Acımasız 1 (2/2): %8 Daha fazla şeref puanı .
  7. Roket uzmanı (2/5): %4 Daha fazla roket hasarı .
  8. Uzaylı avcısı (5/5): %12 Uzaylılara daha fazla lazer hasarı
  ------29 arge devamı :
  1. Gemi gövdesi 1 (1/2) : 5.000 Daha fazla darbe puanı . --> (2/2) 10.000 Daha fazla darbe puanı
  2. Gemi Gövdesi 2 (3/3) : 50.000 Daha fazla darbe puanı
  3. Kalkan Sıklıgı (5/5) : Kalkanların %12 Daha fazla hasar önler
  4. Ayarcı (3/5) : %6 lazer isabeti .
  Not: Ayarcı Argesi (3/5) olunca uzaylılara mis atmaz . (5/5) olunca oyunculara mis atma oranı azalır.(daha az cephane harcarsınız)
  %6 isabet veren bir mödul gemi vb gelirse ayarcı argesini basmanıza bile gerek kalmaz .
  Arge ezbere göre yapılmaz 1 sene sonra bu arge dzilimi degişebilir argeleri ogrenip kendiniz karar verin şuanda bl haritası açısından npc argesi daha önde gidiyor.
  -------------------------------------------------------------------------------------------
  5.Prometheus Lazer Topu

  [​IMG]
  ÖzelliklerDeğer
  Hasar210
  Bonus dağıtıcı hasarı**200
  Bonus hasar bekleme süresi5 Saniye
  Menzil600
  Hasar değişkeni%25
  Blacklight NPC'lerine karşı hasar katlayıcısı*x3,5
  *Dâhil olan NPC'ler: Impulse II, Attend IX, Invoke XVI ve Mindfire Behemoth
  **Bonus dağıtıcı hasarı Blacklight NPC'lerine karşı hasar katlayıcısından etkilenmez.


  Prometheus Lazerleri geliştirilebilir.

  Birleştirme kısmında tarif tamamlandığında elde edilir.

  Gerekli kaynaklar:
  · 75 Yeşil ganimet anahtarı
  · 200.000.000 Kredi
  · 15.000 UCB-100
  · 2.500 RSB-75
  · 6.000 Rinusk

  bu lazer toplarını kasmak için önce 10 adet gorevi bitirip hanenizi 10 tane eklemek gerekli

  Sınırlar Dahilinde Görev Zinciri ;
  Görev AdıGörev ÖdülüGörev
  Gereksinimleri
  Açıklama
  1) Sınırlar Dahilinde1 Prometheus Lazeri
  • ImpuseII imha et 0/10
  • Lazer Üniteni Promerium ile Geliştir
  • Roketler Üniteni Promerium ile Geliştir
  Black Light iletişime geçmekle ilgilenmediğine göre, ana kuvvetleri saldırmadan önce daha acımasız bir metot benimsemeliyiz. Bütün Falconler dışarıda görev başındalar, Black Light kuvvetlerinin yerleşimlerini tespit ediyorlar, senin de üzerine düşeni yapman gerek. Geri döndüğünde senin için bir şeyimiz olacak. Bir prototip diyebiliriz.
  2)Prometheus’un Ağzından1 Prometheus Lazeri
  • ImpuseII İmha et 0/25
  Bu silahlardan birkaç tane yapmayı başarabildik, dahası da gelecek. Prometheus, senin getirdiğin veriyi kullanarak geliştirilmiş yeni, özel bir tür dağıtıcı lazer. Etkileri hakkında hiçbir fikrimiz yok, ancak laboratuvar deneyleri pozitif görünüyor. Bize gereken gerçek bir deneme.
  3) Onları Aşağı Bağla1 Prometheus Lazeri
  • ImpuseII İmha et 0/35
  Saldırın kesinlikle dalgalara sebep oldu, yeni bir Black Light gemisi Vega tersanelerindeki kuvvetlerimize saldırdı. Altyapı sağlam, ama saldırı içeride bulunan insanlarda büyük bir zihinsel travmaya sebep oldu. Sanki saldırının kuvvetinden çökmüşler gibi. Black Light psioniklerine karşı bir engel yaratmamız gerek, senin dikkat dağınıklığı yaratmana ihtiyacımız var.
  4) Ahmakların Toplantısı1 Prometheus Lazeri
  • ImpuseII İmha et 0/50
  İlk gerçek Black Light saldırıları meydana geldi. Saldırıların üçü de şirketlere karşı gibi görünüyor, her biri son birkaç saat içinde öğrendiğimiz yerleri hedef alıyor. Her saldırıyla birlikte aynı mesajı yayınlıyorlar. ‘Hatırlıyor musunuz?’ Diyorum sana, bir şeyler bozulmazsa bu asla unutmayacağımız bir şey olabilir!
  5) Ölüm Geçici1 Prometheus Lazeri
  • ImpuseII İmha et 0/50
  • Attendx İmha Et 0/5
  Pilot, daha önce buraya beni aramaya geldin, bu az kalsın Black Light’ın beni tespit etmesine sebep oluyordu. Arkadaşın olarak hareket etsem de düşmanı küçümseme ve bir daha asla beni arama. Ben seni bulurum. Aksi taktirde ben de Nyx, HULL ve HELIX gibi Black Light tarafından yok edileceğim. Bence şirketlerle tekrar konuşmanın zamanı geldi.
  6) Düşündüğümüz Şeyler1 Prometheus Lazeri
  • Attendx İmha Et 0/15
  Böbürlenmek için mi buradasın pilot? Yoksa içerideki adamları sen misin, bizi teslim olmamız için tehdit etmeye mi geldin? EIC asla zulme boyun eğmeyecektir, ancak saldırı içimizden geldiğinde kime güveneceğiz? Bizimle olan ilişkin en iyi ihtimalle belirsiz, bu yüzden sana güvenebileceğimizi kanıtlaman gerek.
  7) Razorblade!1 Prometheus Lazeri
  • ImpuseII İmha et 0/35
  • Attendx İmha Et 0/8
  Bu yeterli olmak zorunda. Black Light, Razorblade denen bir projeyi hedef aldı. Bu yeni bir tür silah sistemi, geliştirilmesi için... Neyse, bunun bir önemi yok. Bilmen gereken şey silahın Black Light gemilerine karşı etki gösterdiği ve bunda işe yarayacak her türlü veriyi bulman gerektiği.
  8) Kayda Değer Şans1 Prometheus Lazeri
  • ImpuseII İmha et 0/50
  • Attendx İmha Et 0/20
  Yakın zamanda EIC ile çalıştığını fark ettik, gizli operasyon sahalarını kurcalıyormuşsun. Bu zamanda güven nadir bulunan bir şey, eğer o bölgeye erişmene izin veriyorlarsa ya bir Black Light ajanı olmalısın, ya da onlar fikirlerini değiştirmeye başlıyorlar. Bizim için çalış, biz de seni değerlendirelim!
  9) Geçici Düşünceler1 Prometheus Lazeri
  • Attendx İmha Et 0/50
  Eğer devam edeceksek birbirimize güvenmemiz gerekecek. Şirket kuralları şimdilik bir kenara bırakılabilir, sadakatinin geçmişte yön değiştirdiğini biliyoruz ve aynısını gelecekte de yapacağını tahmin edebiliyoruz. Hangi kurallarla çalışıyor olursan ol, geliştirdiğimiz sistemler başka bir kaynak tarafından sağlanan veriler üzerine kuruluydu. Ama onları burada bulabilirsin.
  10) Yüzeyin Altında1 Prometheus Lazer
  • Invoke XVI imha et 0/3
  Bize daha önce geldin ve şimdi, EIC ve VRU ile görüşmenin ardından geri dönüyorsun.Şantaj yapmanı bekliyorduk ama hala yardım etmeye çalışıyormuşsun gibi görünüyor .Ne olursa, olsun sana güvenmiyoruz pilot. Güvenilmek için fazla tecrübelisin. Sana herhangi bir konuda güvenmeden önce değerini kanıtlaman gerek.
  -------------------------------------------------------------------------------------------
  5.Prometheus Kasma Rehberi
  Kapıdan : Kazanacağınız Ödüller x2 gününde ;
  50.000 ; Uridium (yaratıklardan gelen uri ile beraber )
  25.000 ; UCB - 100 ( x4 Hasar ) (125.000 uri değerinde )
  400.000 ; Şeref
  12.000.000 ; Tecrübe Puanı
  100 ; Günlük Dosyası (30.000 Uri değerinde )
  50 ; Yeşil Ganimet Anahtarı (75.000 uri değerinde )
  1 ; Kronos Kapı Parçası
  3 ; Eksen Işın Regülatörü
  +_________________________
  280.000 uri . Degerinde

  57 adet zetada = 36 prometheus için gereken anahtar
  280x57 = 15.960.000 uri değerinde gemi doluyor .
  gorevden 10 tane geliyor = 46 prometheus

  paladyum 5-3 haritasında 15 tanesi =1 gg yapar
  Paladyum toplarken gemiye 1milyon Promerium besleme roketlerede seprom yatırısanız hem kapı yaparken hemde blde rahat edersiniz
  CREDİTS :
  - Roketatarı gemimize takmıyoruz . çok fazla pahalı eco-10
  - çop toplatıyoruz pete
  - 5-2 gruplarına takılıyoruz

  Günlük 1.000 kasılabilir max 2.000 gg
  ortalama gunluk 600 gg toplayabilmeniz yeterli olur başlangıçta önerim vegance ile toplamanız siz ve petiniz daha hızlı toplarsınız .

  JOB -100
  [​IMG]


  Jack-O-Battery, NPC'lere 3,5 kat ve oyunculara 2 kat fazla hasar veren nadir bir Cadılar Bayramı cephanesidir.
  vip +indirim =0,3.5 Uridium


  Zetadan gelen uridium nerde kulanıcaz ?:

  1.000.000 /350.000 = 2.857.000 JOB-100 lazeri
  * İrislere takınız pro lazerleri !
  (Havoç+pasif iris bonusu+ geliştirilmiş iris bonusu )
  * irisler 20 adet olunca pete takınız !
  (14levelden sonra pasif%14 hasar bonusu )

  job-100 ile pro lazerin pasif özeliği birleşince
  7 kat fazla vurursunuz
  210x 7 = 1.470

  100.000 job %20 hasar destegi ve sarı taş besleme ile .= 1 pro lazer için gereken rinusk elde edebilirsiniz .

  !!!! Bakınız
  hangardan sadece pro lazer takmanız gereklidir yoksa lazeriniz dayanmaz tasaruf modunda etkili kasılmadır bu boş kalan irislere bo2 koyabilirisniz geminin lazer slotları boş kalcaktır .
  [​IMG]
  10 pro lazeri 20 yaptıgınızda irisler dolar sonra 12 tane pete takınca pet dolar sırada gemi olur
  Not : pet irisler gibidir birçok yerden ekstra hasar yukseltmesi kazanır (bonus )

  pro lazer nasıl kasacaz diyenlere yol göstermesi için yazdım eksik gordugunuzu soyleyin eklerim admin veya modlar istedigi gibi editleyip daha etkili bir konu olmasını saglayabilir

  6.Hasar artışı için neler yapılmalıdır ?
  Hasarımı nasıl artırırım ?
  Hasarı artırmanın ilk yolu Geliştirme sisteminden geçer Temel saglam oldukça yukarı dogru gidildikçe hasar artışı daha fazla olur geliştirme temeldir .
  hiçbir zaman tek tek hiçbir ögeyi 16 levele yükseltmeyiniz sırasıyla önce elinizdeki tum lazer toplarını 13 levele sonra sırasıyla 14-15-16 diye gidin.


  Soru Cevap
  S1.
  Droit ve Lazer toplarım13 levelde ne yapmalıyım ?

  C1.
  droitleri ilk bitirmelisiniz sonra ise lazer toplarını
  S2.
  Neden kalkanları en sona bırakıyoruz
  C2.
  Hasara dayalı bir oyundayız şuanda en fazla hasar veren daha çok uri alıyor ortak npclerden ve hızlı kasılmanız gerekir savunmanız düşük olması normal çunku ful geliştirme degilseniz savaşlarda yeriniz yoktur :)

  Lazer topları ve farkları :
  1. : Lf3- lf-4 -- LF türleri sabit vuruşları vardır
  2. : Onlardan ayrılan prometheus ise 5 saniyede bir ekstra hasar çıkarır .
  1. )
  Prometheus
  Matematiksel olarak
  Prometheus (x3.5 hasar BL haritasındaki npclere , +7.5% hasar geliştirme seviyesi 16)
  Geliştirmesiz prometheus (210 * 4) + 410= 1.250
  Geliştirimiş prometheusun 5.saniyedeki ek hasarı ile toplam hasarını 1343,75 olarak hesapladık.
  Bu toplamı 5e böldüğümüzde 268,75 yapıyo


  Roket atar :
  Lazer toplarıyla beraber geliştirilmeli . Aynı öneme sahip
  roketatar duşuk gemilerde çok işe yarar .  Droitlerden sonra mutlaka 16 seviyeye ulaştırılmalı prometheus lazer topları.

  2. )
  Droitler (+6% DMG [geliştirme seviyesi 16], +11% HASAR [6 level droit]) :
  kendisine takılan malzemeye gore degişken oldugu için size tek tavsiyem gemide ilk irisleri geliştirmeniz oil yoksa 13 e kadar geliştirin
  sonra ise oil oldukça 16 ya tamamlayınız


  3. )
  Kalkanlar :
  benim için herşeyden sonra fullenir ve en son geliştirilmelidir ..
  küçümsemeyin oyunda o kadar çok yerden kalkan destegi geliyorki milyonlara 15 kalkanla ulaşabiliyorsunuz :)


  Hasara dayalı çogu şeyi burda topladım bunları saglamanız gerek :)
  LVL 16 Prometheus Lazer (x3.5 DMG vs BL aliens, +7.5% dmg)
  LVL 16 Droit (+6% DMG [LVL 16], +11% DMG [LVL 6 Drone])
  Havoc/Spartan (+10% Hasar)
  Centurion tyranos( %10 hasar) ve UC-DMG2-EVASP tasarımı (+12% hasar)
  Solace (%15 npc hasar modül)
  Venom (%12 hasar roket lazer modül /gemi ozeligi %5 hasar = %17 hasar)
  Destekler (DMG-B01, DMG-B02, DMG-DLB1, DMG-DLB2 veya KAPPA-B01 => +25% max hasar
  DMG-B02 sahip 7 oyuncu ile aynı map ve haritada bulunmak => +35% max )
  Seprom (+60% lazer hasarı)
  Burgu droit düzeni (+20% lazer hasarı )
  Uzaylı Avcısı Argesi (5/5)(+12% lazer hasarı npc)
  Enfeksiyon mayını (%10 hasar -%10 darbe puanı -%10 hız)
  ------------------------------------------------------------------------------------------
  7.Süpriz ??? Haritası nedir? ( cubikon mezarlıgı ,gizli harita )

  Evrenin bir köşesine ışınlandığınızda Süpriz olarak gidilebilen özel bir haritadır.Bu haritaya gidebilmek ancak ve ancak Atlama CPU'ları ve 4-5 solucan deliğinden ışınlanma yoluyladır.Şans işidir ve bu haritayı gidebilen çok az üye vardır,yani supriz haritasına nadir düşülür.
  4-5 solucan deligi resim .
  [​IMG]

  Yıldız sisteminden yapılan uzun atlamalar buna dahildir .
  [​IMG]
  dükandan alınabilen atlama cpu 1
  [​IMG]
  hangarda cpu takıyoruz
  [​IMG]
  Cpunun oyunda bulundugu yer .
  [​IMG]
  Süpriz haritasında ne vardır?

  Bu özel haritada gerçekten süprizler vardır.Bol miktarda bonus vardır.Bu bonusları toplamaya bakın çünkü her birinden 1000 adet Ucb-100 (x4) mermisi çıkar ve sürekli olarak Cubikon ile refakatçi gemileri uber protegitler gelmeye başlar.

  Gizli harita görevi ; 22 levelde kilidi açılır :
  [​IMG]


  Süpriz ??? Haritası bazı detaylar;
  • Bu hariyata düştüğünüz an sürekli olarak Cubikon ve refakatçi gemileri Über Protegitler gelmeye başlar .
  • Kamufle olamazsınız,eğer kamufleniz varken bu haritaya düştüyseniz bu haritada kamufleniz açıktır.
  • İnsta kalkan açmanız ve/veya ema bombası atmanız hayatta kalma sürenizi biraz daha uzatacaktır.
  • Bonuslardan her birinden 1000 adet x4 Ucb-100 mermilerini çıkar ve gemin uber protegitlerce öldürülmeden önce toplayabildiğin kadar mermi toplarsınız Dikkat belirli bir sınır sonra X1 cephanesi vermektedir.
  • Radyasyona yakın sıfır seviyesinde yeteri kadar hızlı kaçarsanız yaratıklardan kurtulursunuz
  • Sperhad elite kamuflaj yetenegi veya kaçabilmek için Lightning Vengeance(şimşek vega) kulanabilirsiniz.
  • Reset geldiginde x-1 haritasına donersiniz , Sayfayı yenilerseniz (F5) x-1 donersiniz

  Nasıl gidilir?

  Oynadığınız sunucuda 4-5 Solucan deliği dahil Atlama CPU larınının her 250 inci kullanılışı hangi oyuncuya denk geliyorsa o oyuncunun Süpriz ??? (Bonus) Haritasına düşme ihtimali doğar.Ancak bu ihtimaldır ve her 250 inci atlayışa denk gelen mutlaka bu haritaya düşecek anlamına gelmemektedir...
  -------------------------------------------------------------------------------------------
  8.Blacklight Gözcüleri
  Teşekürler katkınız için.

  @PΞЯƒΞ©ĶŤSTOГM
  @legenda2
  Evvet. Gözlemlerime dayanarak herkese bu yaratıkların NET saat ve koordinatlarını veriyorum.

  Tüm yaratıkların hepsinin koordinatları aynıdır. HEPSİNİN koordinatı ise

  -72.42-

  Öncelikle 50 bin uridium veren yaratıklardan başlayalım :

  CAPITAL I yaratığı günde 2 defa çıkar. 50 bin uridium verir, sadece x-8 haritalarında çıkar.

  Çıkış saatleri ise ;

  Gündüz

  16:30-18:30

  Gece

  04:30-06:30

  2. 50 bin Uridium veren yaratığımız ise FIND VII

  Günde sadece 1 defa çıkar ve saati ise

  22:30-00:30 dur. Koordinatları aynı dediğim gibi.


  Gelelim 35 oil veren yaratıklara. 5-2 ve x-6 haritalarında aynı koordinatta çıkar.

  Günde 4 defa çıkarlar. 3 URGE-IV, 1 REGARD-CXI olmak üzere.

  URGE saatleri;

  12:30-14:30

  20:30-22:30

  04:00-06:00

  REGARD-CXI saatleri

  18:30-20:30

  Seprom yaratıklarına gelecek olursak. Onlar günde 5 defa çıkarlar. Urge saatleri ile paraleldir. 5-3 ve x-7 lerde çıkar.

  Yaratıklar ATTITUDE XIII ve OBSERVE X tir.

  Burda sadece OBSERVE saatini vericem. Diğer attitudeler urge ve find ile paraleller.

  OBSERVE = 22.00-24.00

  Şöyle birşeyde var.

  Gözcülerin çıkış saati her resette 0 lanır. Normal sadece sabah resetinin atıldığı bir günde örnek veriyorum sabah reseti 06.30 da atılıyor, akşam capitali de 16.30 da çıkıyor. Arada kaç saat var 10 saat. Bunu aklımızda tutalım. Diyelim ki sabah 06.30 da reset atıldı. Gün içinde de saat 12.00 da reset geldi. 12.00 in üstüne 10 saat ekleyelim. 22:00 işte capitalin resetteki saati budur.

  Umarım yararlı olmuştur. Belirli klan ve grupların aksine tüm darkorbit faydalansın. Sağlıcakla kalın.

  Evet arkadaşlar size nasıl tutulacağını, nasıl takip edileceğini, hangi saatlerde çıkacağını ve hangi kordinatlarda çıkacağını anlatacağım.

  Öncellikle bu yaratıkları yakalamak istiyorsanız sabırlı olacaksınız. Hemen pes ederseniz yakalayamazsınız.
  Hiç zorlanmadan günde 100K uri kasmak istemez misiniz :)

  [​IMG]
  [​IMG]

  Ben ve arkadaşımın arada peşine düşüpte kestiklerimizin sayısı :)
  Şimdi biz bu kadar nasıl kestik diyeceksiniz ama en başlarda o kadar kolay olmadı. Hatta gece aktif olduğumuz için uzun süre günlük zaman çizelgesi çıkarmıştık,

  1 - 3/8 23:59 2/8 00: 06 1/8 00:33
  2 - 1/8 23:48 3/8 23:53 2/8 00:10
  3 - 3/8 00:23 2/8 01:00 1/8 01:14
  4 - 1/8 23:35 3/8 23:41 2/8 00:44
  5 - 3/8 23:57 2/8 00:09 1/8 01:30
  6 - 1/8 23:57 2/8 00:24 3/8 00:38
  7- 2/8 3/8 1/8
  8- 1/8 2/8 3/8
  9- 3/8 1/8 2/8 (Saatlerini çözdükten sonra sadece harita kaydı tuttuk)
  10- 3/8 2/8 1/8
  11 - 2/8 1/8 3/8
  12 - 1/8 3/8 2/8

  Bu sadece gördüğünüz kısmı :)

  Şimdi gelelim adım adım ilerleyip size faydalı olan bilgileri verim.

  İlk olarak bu yaratıklar 1 gün boyunca 3 defa çıkıyorlar.
  Her partide 3 haritaya atar.
  Sırasıyla atar. Ama hangi harita atacağını tespit etmek zor oluyor :)

  1. Partiyi sabah 05:30 sularında bir arkadaşım tutmuştu. O saatlerde çıkıyor. Ama bu saatlerde çok uğraşmadık.
  2. Partiyi 17:50 - 19:30 (Bazen geç erken atabiliyor.Oyunun lag durumuna göre)
  3. Partiyi 23:00 - 00:30 (Bazen 01:30 kadar atmışlığı oldu)

  Şimdi birçok oyuncu haritalarda bunların bildirimini göremiyor. Ama şöyle LOW,BL HARİTASI,KAPIDA olursanız sizlere çıktığı zaman hangi haritada çıktığının bildirimini gösterir.

  Yeni güncelleme ile arkadaşımın dediğine göre yaratııkları sürekli kesen gemilere gözükmüyorlar.

  Bunun için şunu yapacaksınız, eğer 17. seviye 2. hesabınız varsa BL haritasına porta atın çıktığı zaman onun ekranında yazacaktır. Sizde beklediğiniz haritada yakalarsınız ya da direk uzun atlar tutarsınız.
  Eğer 17. seviye hesabınız yoksa başka yol olarak şunu yapabilirsiniz: 1 tane ezik geminizi lowa atlatın orada kalsın. Resete kadar bekleyebilir. Oradanda takip edebilirsiniz.

  Peki haritalarda hangi kordinatlarda çıkıyorlar. Bütün Blacklight gözcüleri çıktığı kordinatlar aynıdır.

  2-8 Haritası için;
  [​IMG]

  1-8 Haritası için;
  [​IMG]

  3-8 Haritası için;
  [​IMG]

  Kordinatların geneli böyledir.

  Yaratığın çıkmasını beklerken petinizi açacaksınız şöyle;

  [​IMG]

  Yaratık çıktığı zaman hemen pette gözükecek.
  Yaratığın darbesi çok düşüktür. Hemen patlayacaktır. Onun için diğer yaratığı kesecekler gelmeden direk x4-rsb ile kesin :)

  Bu haritada çıktıktan sonra diğer haritalara atlarsınız :)

  Sormak istediğiniz soru varsa sorabilirsiniz :)

  Not: Konunun burada kalmasını talep ediyorum. Farklı tarafta bulunması zor olacaktır :)
  -------------------------------------------------------------------------------------------

  9.Chromin Etkinligi
  Hesaplamalar bu tarihe göredir 6 Ağustos saat 12:00'dan, 12 Ağustos saat 12:00'a kadar (YSS ile) .
  ( Hesaplamalar aşagı yukarı 100 chromin fazla az doğrudur .)
  (Hesaplamalara Katlayıcı paketi ve 3 level 12 adet
  Kurtarma Protokolü ile yapılmıştır Toplayıcı Argesiz)

  Zeta Kapısı :

  9. Bölüm ;
  25. Dalga ; 1 Devourer
  26. Dalga ; 6 İnfernal

  Bu bölümde ; 1 Devourer İnsta Kalkanlı olarak gelecektir.
  Onu imha etmek için onu koruyan 6 İnfernal imha etmelisiniz.

  Devourer Kesmeden infernal kesip toplayıp patlarsanız
  2 hak aldım . toplam 6 kere patladım . 978 alıyorsun infernallerden .
  Zeta Bitiş :13.031
  Hak almayı abartmayalım çok maliyetli :)
  Bir zeta 100.000-110.000 uridum maliyeti vardır .

  [​IMG]

  [​IMG]
  Kappa Kapısı : 7.305 Chromin
  Kappa kapısının maliyeti 120.000 uridum civarıdır.

  [​IMG]
  Kuiper Kapısı : 7.385 Chromin
  Kuiper kapısının maliyeti 70.000-80.000 arasıdır .

  Not : Maliyetler kapıdan gelen uri ile düşer .
  Zeta : 48.000 uri kazanırsınız toplam.
  Kappa : 32.000 uri kazanırısnız toplam .
  kuiper : 200.000 Uridium çıkma şansı , Net gelir 36.000 uridum .
  -------------------------------------------------------------------------------------------
  10.Gemiler ve kasılmak Modulleri ile beraber :
  Hangi gemi ne İçin kullanılmalı Adlı bir rehber hazırlamak istedim ..

  Solace (%10 kalkan)
  Yetenegi Sayesinde can basarak tamir olma gereksinimi duymadan surekli kasılabilirsiniz
  Modul Seti : Kırmızı , Sarı ,Yeşil
  %15 NPC hasarı(DMG-NPC01) ,%5 hız (SPC-SPD01),%15 Darbe puanı (HP-SOL01)

  Diminsher (%5 hasar)
  Yetenegi Sayesinde uber ve Boss npclerin kalkanını hızlıca eriterek kasılma hızınız artar
  Modul Seti : Sarı ,Yeşil ,Mavi
  %10 Kalkan delmesi %5 Kaçınma %5 Lazer Hasarı(SPC-DIM01) , %10 Darbe puanı(HP-DIM01) ,%25 kalkan puanı (SHD-DIM01)

  Venom (%5 hasar)
  Yetenegi Sayesinde Direk darbe puanına hasar vererek size daha fazal hasar verme imkanı sunar.
  Modul Seti: Sarı , Kırmızı
  %3 hız(SPC-SPD02) , %12 Roket ve Lazer hasarı (DMG-VEN01)

  Sentinel (%10 kalkan)
  Yetenegi sayesinde zorlu npclere karşı daha dayanıklıdır .
  Modul seti : Kırmızı ,Sarı, Mavi
  %15 npc hasarı(DMG-NPC01) ,%5 hız(SPC-SPD01) , %15 Kalkan %5 Kalkan delme -%5 HP (SHD-SEN01)

  Spectrum
  Yetenegi sayesinde Zorlu npclere karşı tank olması ve düşmanlardan kaçması için gereken tanklıgı saglar.
  Modül seti : Sarı,Mavi ,Kırmızı
  %10 Kalkan %20 Roket Hasarı(SPC-SPE01) ,+%12 Kalkan -%5 Hasar(SHD-SK01) ,%8 Hasar (DMG-ST01) Not : SHD-SK01 takmamanızı öneririm .

  Ageis Elite (%5 hasar ve bekleme suresinde azalma.)
  Yetenekleri sayesinde tam bir grup kasılma gemisidir .
  Modul seti : Yeşil , Kırmızı, Mavi
  +%5 DP(HP-A01) , +%10 NPC Hasarı (DMG-A01),%15 kalkan (SHD-BACH01)

  Hammerclaw (%25 darbe puanı)
  Ageis elitenin gelişmiş Versiyonu .
  Modul seti : Kırmızı , Mavi ,Yeşil
  %7 hasar(DMG-MTCH01) ,%15 kalkan (SHD-BACH01), %15 Darbe puanı (HP-HAM01)

  Pusat
  vengance sınıfından gelen bu gemi normalde vurkaç gemisi dayanıklı degildir ama iyi hasarı vardır .
  Modul seti :Kırmızı ,Yeşil, Sarı
  %10 Hasar(DMG-VP01) , %15 darbe puanı (HP-VP01),+%10 Kaçınma +%2 Hız -%10 Kalkan (SPC-VP01)

  Tartarus (hız yetenegi -%5 hasar sebep olur )
  tartarus pusata nispeten daha saglam bir gemidir hız konusunda yetenegi aktif oldukça hızlıdır
  Modul seti : Kırmızı,Mavi,Sarı,Yeşil
  +%12 hasar -%12 kalkan (DMG-T02),
  +%15 Kalkan+%10 Kaçınma -%10 DP(SHD-T01),
  + %3 Hız-%3 Hasar (SPC-TAR01),
  %25 Darbe puanı (HP-T01),
  %8 Hasar (DMG-ST01)  Centurion Tyranos
  18 birim daha fazla hız;
  %10 daha fazla hasar;
  %10 daha fazla isabet şansı;
  1 adet lazer slotu daha az.

  Kararsız modüller ile kombine edilebilir .
  -------------------------------------------------------------------------------------------

  11.Hangi gemi ne kadar hızlı ?
  @Sempatik.57 Teşekürler katkınız için.
  [​IMG]

  Yeni başlayan arkadaşların ve bu konuda merakı olan arkadaşların işine yarar düşüncesiyle, böyle bir konu açmış bulunmaktayım.
  Hatalı, eksik ya da eklenmesini istediğiniz kısımlar var ise, bildirmeniz akabinde düzenleme yapacağım.

  Önemli Noktalar;
  Vengeance Lightning: Muavin yakıcı özelliği aktif edildiğinde, 5 saniye %30 hız kazanır.
  Zephyr: Momentum yeteneği, her yük başına %1.5 hız (En fazla 20 yük)
  Mimesis: Şifreleme yeteneği açık durumdayken %25 hız kazanır.
  Tyrannos Centurion: +18 hız bonusuna sahiptir.
  Tartarus: Gemi modülü, çark ve gemi yeteneği birbirinden bağımsız hesaplanmaktadır. (Modül ve çark dizilimi olmadan, yetenek açık şekilde 577 hıza sahiptir.)

  [​IMG]

  Farklı hız değerine sahip 5 gemi üzerinden, yeni modüllerin sağladığı hızları hesaplamaya çalıştım. Bazılarını elimde olan modüller ile bazılarını ise tahmini hesap üzerinden yazdım. Bu nedenle sayılarda 1-2 değer oynama olabilir. İlerleyen zamanlarda konuya ekleme yapacağım. (Tabii hız modüllerini bulabilirsem...) :)

  Bu konuyu açmamı öneren @yılmazcan47 'e teşekkür ederim.
  --------------------------------------------------------------------------

  12. Darkorbit Bilinmesi Gerekenler
  Etkinlik :
  Genelde perşembe ve cuma günleri gelir etkinlikler .
  Darkorbit son zamanlarda hikayeler üzerinden önce görev sonra etkinlik anlayışıyla yürümeye başladı
  Savaş bileti karlı mı ? sorusunun cevabı Evet .
  Reset Bilgisi :
  Perşembe günü Saat 16:00 oyun reseti gelir haftalık olarak
  gunceleme fixleme durumu olacaksa gün içinde saat 11:00 ve 16:00 aralıklarında reset atılır .
  Haftasonları Tatil oldgu için reset gelmesi çok duşuk bir ihtimaldir .
  Reset gelirse haritadaki materyeller Npc spawn durumu kompile sıfırlanır tum npcler dogmuş olur (blacklight gözculeri hariç )
  Resetler Darkorbit discordunda önceden duyurulur.
  mindfire ödül kutusu , scrap tarzı materyaller biriktirmenizi önermem Oyunda terslik varsa toplayıp geçin .
  Rütbe Hesaplaması gece 01:07 güncellenir.
  Eğer sabah saat 10.00 resset geliyor ise ve açıklama yoksa ( duzeltildi , iyleştirildi fixlendi ) Oyuna bir etkinlik veya yenilik ekleniyordur bu genelde Perşembe günleri olur . /Perşembe Kutsal gündür /


  %50 TP ŞP :
  %50 TP-ŞP Desteği :
  Cumartesi %50 tp gelir
  Pazar %50 şp gelir


  Çarşamba gunleri sırayla her hafta bir destek gelir .

  Tek Bir istisna vardır Her ayın son haftası bir sonraki Ayın ilk haftası ile aynı olur .
  (bu sistem zeus ve geliştirme indirimi döngüsünde aynı şekilde işlemektedir . )
  31.03.2021 = TP haftası
  07.04.2021 = TP Haftası
  14.04.2021 = ŞP haftası
  21.04.2021 = TP haftası
  28.04.2021 = ŞP haftası
  05.05.2021 = ŞP haftası
  12.05.2021 = TP haftası
  19.05.2021 = ŞP haftası

  Bonus Ödüller :
  Galaksi kapılarında Salı çarşamba ve preşembe günleri özel ödüller bulunur
  ( şp,tp,pet tasarımı,gemi mödül,oil,pet için lazer topu ve kalkan )
  düşük bir şans ile hammerclaw ,nimesis ve cyborg kazanma şansı

  2019 Aralıktan itibaren gelen etkinlikler :
  2019 Aralıktan itibaren gelen etkinlikler :
  Aralık : Buzul çatlagı-Donmuş Labirent

  2020
  Ocak : Protegit Tantanası-Pulutus Kapısı
  Şubat: Ölümsüz Birlik Etkinliği -Demaner etkinligi
  Mart : Demaner etkinligi-Nimesis İsyanı
  Nisan : Ebedi kapı
  Mayıs : Galaktik Çekişme
  Haziran : Veba mutasyonu
  Temmuz : Plutus Müsabakası
  Agustos: Hitac 2.0-2.5 -Agutus etkinligi oyuna kalıcı eklendi .
  Eylül : Galaktik Çekişme
  Ekim : Terör Kapısı
  Kasım : Ebedi Kara Işık Kapısı. (Kapı Kalıcı )
  Aralık : Donuk labirent (Gelişmiş)


  2021
  Ocak : Pulutus Kapısı
  Şubat : Ölümsüz Birlik Etkinliği
  Mart :Nimesis isyanı
  Nisan :Galaktik çekişme
  Mayıs : Protegit tantanası
  Haziran :Space cup (uzay futbolu ) / [Sevkiyat genişlemesi ]
  Temmuz: Plutus Müsabakası
  Ağustos : Hitac 2.0-2.5 / [Dark Silver Korsanları 5-4]
  Eylül : Galaktik Çekişme
  Ekim : Terör Kapısı
  Kasım :
  Aralık :

  not :haziran 2019 itibari ile her ay chromin event mevcut
  @Dontforgetme düzenlememde yardımcı olduğu için Teşekkürler :) .

  ----------------------------------------------------------------------

  14. Güçlendiriciler [Tecrübe , Şeref]


  Aynı Anda Etki Gösterebilen Güçlendiriciler Kırmızı .
  Aynı Anda Etki Gösteremeyen Güçlendiriciler Sarı .
  *Kıdemli Uçuş Düzeni ve Bariyer Uçuş Düzeni Aynı Anda kullanılamaz .

  GüçlendiriciŞerefTecrübeGrup Etkisi
  %50 Destek %50 %50
  DLB%10%25
  B01-B02%20%20 %5x7 = %35
  MUL -B03%5
  KSİ%50%50
  EPHON-100%100%100
  Pilot Sayfası%33%12
  Uçuş Düzeni%20%5
  Standart Gemiler%10%10
  Surgeon%6%6
  Standart Kararsız%36%36
  Orcus Kararsız%72%72
  Payment İçerik %50 Güçlendirici
  [​IMG]
  %50 Tecrübe Günü

  Her 5.000 Uridium satın alımında % 50 Tecrübe puanı güçlendirici kazandığınız , bir tam gün (en fazla 5 gün) alacağınız bir gün süren özel bir promosyondur . Bu, çıkış yapılsa bile 24 saat gerçek zamanlı sürer.

  %50 Şeref Günü!

  Her 5.000 Uridium satın alımında % 50 Şeref puanı güçlendirici kazandığınız , bir tam gün (en fazla 5 gün) alacağınız bir gün süren özel bir promosyondur . Bu, çıkış yapılsa bile 24 saat gerçek zamanlı sürer.

  DLB Güçlendirici

  Tecrübe DLB %25
  Şeref DLB %10
  DLB destekleri bütün npclerden şansa bağlı olarak düşmektedir. Fakat düşme olasılıkları olarak sırasıyla uber-boss-normal npclerden düşmektedir. 4-5 haritasında uber npcleri keserek DLB desteklerini arayabilirsiniz.Bu, çıkış yapılsa bile 1 saat gerçek zamanlı sürer.

  B01-B02
  Uridium İle alınabilir

  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]

  Normal bir güçlendiricinin adının sonunda yalnızca geminizi etkileyen ve diğerlerini etkilemeyen bir B01 bulunurken, paylaşılan bir güçlendirici, geminizi hala etkileyen ancak aynı zamanda yakındaki müttefiklere% 5 veren B02 ile biter.
  Güçlendiricinin süresi 10 saattir.
  Her Biri %10 destek puanı verir
  B01 (%10)+B02(%10)=%20
  Bir Grup Maksimum 8 kişi olabilir ve Sizin güçlendiriciniz Sayılmaz.
  7x%5 = %35 Grup Destek

  MUL -B03 Kappa Kaspısından elde edilebilir.
  [​IMG]
  Sadece Kappa Kapısı tamamlanarak elde edilebilir ,+% 5 Hasar , +% 5 Kalkan ve + % 5 TP veren bir güçlendiricidir .
  Güçlendiricinin süresi 5 saattir.

  Klan Savaş İstasyonu (KSİ)


   • 20 saat sonra tam güce kavuşurlar. Maksimum bonusun %3 veya %10 olması fark etmez, maksimum destek gücüne ulaşmak için 20 saat gerekir. Henüz geliştirilmemiş olan Seviye 1 desteği için tam destek gücü %3’tür.
   • Tam geliştirilmiş bir destek için tam destek gücü %10’dur.
  [​IMG]
   • Tecrübe Güçlendirici Modülü (XPM-1)
  Tamamen yükseltildi: Yükseltici başına% 10 daha fazla TP, üst sınır% 50   • Şeref Güçlendirici Modülü (HONM-1)
  Tamamen yükseltildi: Yükseltici başına% 10 daha fazla ŞP, üst sınır% 50
  EPHON-100 desteği

  [​IMG]  Bu, çıkış yapılsa bile 2 saat gerçek zamanlı sürer.
  Alındığında süresi gerçek zamanlı işler. Tarif Blacklight görevinden kazanılabilir.

  Görev
  55) Gerçekliğin Kenarları


   • Düşman Oyuncuları Yok Et 0/30 (Düşman Haritada ve Ölmemelisin)
   • 5 Saatin Altında Kal   • Hasara Uğra 0/30000000   • Rastgele Oyunculara Hasar ver 0/60000000
  Ödül :
  Black Light Şifresi 1
  A-BL 30.000
  EPHON-100 Montaj Planı
  (2 Saat ): 1
  TP:150.000.000
  ŞP:35.000.000
  ]

  %100 ŞP ve TP desteği

  Birden fazla kez ve tek sefer de çoklu üretilebilir.

  Gereksinimler:
  · 150.000 Uridium
  · 10.000 Rinusk
  · 10.000 Blacklight Takipçisi
  · 1.500 Mindfire Beyni


  Pilot Sayfası

  Acımasız I-II

  [​IMG] [​IMG]
  Acımasız I Argesini ; 2/2 de yaparsanız %8 Daha Fazla şeref puanı kazanırsınız

  Acımasız II Argesini ; 3/3 de yaparsanız %25 Daha fazla şeref puanı kazanırsınız

  Her iki ARGE ' yi tamamen geliştirirseniz Toplamda ; %25 + %8 = %33 Daha fazla şeref puanı elde edersiniz .

  Gazi

  [​IMG]

  Gazi Argesini ; 5/5 de yaparsanız %12 Uzaylılardan Daha fazla Tecrübe puanı kazanırsınız

  Droit Uçuş Düzenleri
  F-16-VT KIDEMLİ UÇUŞ DÜZENİ

  [​IMG]

  Şöhret % 20 artar, ancak lazer hasarı, darbe puanları ve kalkan puanları % 20 azalır

  F-12-BA: Bariyer Uçuş Düzeni
  [​IMG]

  NPC'lere karşı %5 hasar artırışı ve%5 daha fazla tecrübe puanı kazanmnızı sağlar.Kalkan emilimi %15 azalır.

  Uzay Gemileri

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Kararsız Modüller
  [​IMG]
  [​IMG]
  Destek sınırı :
  Bir modül için üst sınır %12 .
  Aynı anda %12 şeref ve Tecrübe Bulunabilir .
  3 modül %12 = %36 Üst sınır .

  Orcus gemisi için Üst Sınır +%36 x 2 = +%72 .

  En iyi dizilim Orcus %72 Tecrübe ve Şeref.

  Orcus gemisi

  Bu pasif beceriyi uygulamadan önce tüm avantaj ve dezavantajları toplayıp katlar. Örneğin:


   • Eğer gemi yükseltme modülü A +%10 DP veriyorsa ve gemi yükseltme modülü B -%2 DP veriyorsa, nihai etki aşağıdaki gibi hesaplanır:
    (+%10 - %2) x 2 = +%16 DP  ----------------------------------------------------------------------
  Agatus etkinlik Rehberi
  Bilinmesi gerekirki
  Spinellerden akik kasmak çok zordur
  Agatus akik kasmak ise daha kolaydır


  Not : x-8 mapinde Bosllar daha fazla akik düşürür ,
  diyelimki Etkinlikte 5.000 akik kastınız ama yetmedi ve etkinlik bitti akikler hangarınızda durur bi sonraki etkinlikte o akikler kaybolmaz.


  Çok hızlı kesiliyor ne yapmak lazım ?

  3 Alan bulunmaktadır resimde betimledim .
  boss genelikle sag ve solda çıkar 2-3 kez aynı bolgede ust uste çıkar bazen .


  motorsal ögrenmeyle rotasyon ezberi yapabilirsiniz %100 dogru bir rotasyon veremiycegim şaşırtabiliyor.

  Yeni eklenen roketleri alıp seprom+ iç iç uçuş duzeni ile iyi hasarlar çıkartabilirsiniz
  [​IMG]
  [​IMG]


  Map 3 'e bölüp vegance yetenegi ile bir bölgede beklerseniz daha verimli olur .

  Etkinlik destekleri olarak :
  bonus kutusu katlaycısı geçerlidir(Doubler Advantage Pack) , Kendi x2 özel destegi olan AS-BO1 etkilidir .
  Toplamda %400 destek olur .
  bu videoda toplam 22-23 kutuda toplanan akik yongası .
  %400 ile
  ----------------------------------------------------------------------

  Ebedi Black Light Gate Rehberi
  Gemiler
  Solace : Belirli Dalgalara kadar yuksek hasar ve Darbe puanı iyleştirmesi sayesinde elit bir gemidir ama 300 dalgadan sonra önerilmez.

  Zephyr: 30 dalga bittiginde hangara geçip zephyr dizip geldiginizde menzili sayesinde protegit ,ıcy,uber kristallo gibi npcler hakkından gelir .
  not : darbe puanı duşuktur .

  Berserker :Cinnet yetenegi sayesinde yuksek ve zorlu dalgalarda aldıgı hasarı yansıtır lazer harcamadan yavaş yavaş cinnet ile uzaylıları kesmeye yarar .

  orcus : 51 dalga için biçilmiş kaftandır Gemi yetenek kiti ve enerji transferi ile mükemmel bir sinerjisi vardır . ( her 51-102-153-204-255-356-457-558-?)


  Dalgalar ve yapımları :
  ilk 10 dalga çerezdir hızlıca yaparsınız dikkat edin her döngüden sonra hasarları artar .

  ilk 20 dalga hızlı ve yuksek hasar vardır dikkat edin her döngüden sonra hasarları artar (intercopter hiç tek yedin mi ? ) .

  ilk 30 dalga Agır yuksek darbe puanı yuksek hasar ! Uber kristalon ile başa çıkabiliyormusun görme zamanı !

  ilk 40 dalga Şimşekten hızlı ve Thorun çekicinden daha sert darbelere hazırmısın / Tıklamak zor yaklaşmak zor Zephy ile girmek en mantıklısı dikkat et mause kayarsa hayatın kayar pilot x-1 e bulursun kendini

  ilk 50 dalga Uber kristallon hemde 2 tane ! zephyr ile kesmek en mantıklısı ama dikkat et zephyr darbe puanı duşuk (korkuyorsan berserker al ve uzun bir zaman ugraş )

  51 Dalga bölüm sonu canavarı Orcusun yetenegi 20 saniye sürer hp link ilk 255 dalgada işe yarar ama unutma pilot orcus ölümsüz degil enerji transferiyle güzel bir sinerjisi var
  npc canı 1/4 oranına düştügünde hasar vermez 2.500 vuran Tekillik yetenegi aktif olur ( rocketlerden bahsetmeme gerek yok onlar yaklaşmadan yok et 300.000 hasarları var / abide ve speedfast çok önemseme koşeye geçip yetenek bekleme sürenin dolmasını beklerken kesebilirsin lazer topları yok hasar vermiyorlar)

  t235bs.jpg
  Not:
  Etkinlik kapılarının iadesi yoktur .
  204 ten itibaren cephane ve uridum israfı çok artar.
  blackligt takipçisi hızlı kasmak için 102 den sonra imha olmanız önerilir
  eger ileri dalgalara gitmek istiyorsanız bekleme suresinde azalma bulmaya çalışın .
  Ful elit gemiler ilk 153 dalgayı solace ile yapabilir .
  elit gemiler ilk 80 Dalgayı solace daha sonra zephy orcus ikilisini tercih etmeli
  güçsüz gemiler ilk 80 dalgada imha olup tekrar yapabilirler.
  15. Görev Ödül Desteği Nedir ?

  Görevlerden Kazandığınız cephane,uridium,credi,tecrübe,Şeref ve Ekipman gibi ödülleri 2 Kat almanızı sağlayan bir başlangıç paketidir .
  6-8 level arasında İki Adet Destek Görülür Radyasyona gidip patlayıp Hangarda doğduğunuzda Destek değişir böylece istediğiniz desteği alabilirsiniz Rastgele çıktığını unutmayın :)

  [​IMG]

  Avantaj kutusu Desteği
  [​IMG]

  Görev Ödül Desteği

  [​IMG]

  Görev Ödül Desteği ile nasıl bir yol izlemeliyim ?

  %50 Tecrübe Günü :

  %50 Tecrübe Günü Takip ederek Denk getirmeniz Gerek ,
  [Her 5.000 Uridium satın alımında % 50 Tecrübe puanı güçlendirici kazandığınız ]

  Dükkandan uridium ile alınabilir :

  Dağıtılmış Tecrübe Puanı Desteği ,Tecrübe Puanı Desteği [EP-B01,EP-B02) %20 Tecrübe desteği

  Grup Yardımı :
  Gruptaki her uyeden %5 tecrübe destegi gelir Dagıtılmış Tecrübe Desteği var ise max %35 tecrübe Desteği

  Bigboy Solemn ve SPc-XP01 ile %30 Tecrübe desteği

  Bigboy Solemn %10 Tecrübe Artışı Sağlar .

  SPC-XP01 ,
  %20 daha fazla tecrübe; 16. seviyeye kadar. Bu gemi yükseltme modülü aşağıdaki gemilerde kullanılabilir: Leonov, Bigboy, Bigboy Solemn, Nostromo, N-Ambassador, N-Diplomat, N-Envoy, Piranha, Phoenix.

  Dikkat 16. seviyeye kadar. Modüllden faydalanabilirsin .  Toplamda : %50 Tercübe günü Desteği,%20 EP-BO1+EP-B02,%30 B.Solemn+Modül,%35 Grup Desteği

  %135 Tecrube +%100 Görev Ödül Desteği = %235 Erişilebilir

  NOT : 16 seviyeden sonra %115 Tecrübe +%100 Görev Ödül Desteği = %215 Erişilebilir​

  Daha fazlası için ''14. Güçlendiriciler [Tecrübe , Şeref]'' Başlığını inceleyiniz .
  Başlangıç Görevlerine bir görev eklendi Onu yapabilir daha sonra hızlıca 17 levele ulaşılabilir Veya Dükkandan Fiyatı yüksek Özel bir paket alarak direk Prometheus kasmaya Başlayabilirsiniz .
  Görev :
  [​IMG]
  Paket :
  [​IMG]
  [​IMG]


  NOT: Birkaç arkadaş edinmeden bu işe girişmenizi önermem mümkünse klan bulun ve yardım isteyin .​


  Karantina Bölgesi
  Karantina Bölgesine ulaşabilmek için oyuncular bir Immunizer CPU üretmelidir. Ayrıca en az 2 kişilik grup ile girebilirsiniz.
  Ödüller konusunda Büyük ödül paketini daha alan görmedim 600 kapı yaptım
  Kapıdan Oil kazanımı aynı şekilde devam edecek.
  Rulo Numarası Oil Miktarı İhtimal
  Bir 1 100%
  İki 2 59%
  Üç 2 20%
  Dört 10 – 15 0.01%
  İlave Ödüller

  Ödül Miktar Her birinin ihtimali
  Kyhalon 5 100%
  Tetrathrin 1 100%
  Schism 1 100%
  Tecrübe 1,000,000 100%
  Seprom 500 100%
  Cephane Paketi - 100%
  Büyük Ödül Paketi - 0,001%
  Cephane Paketi

  Ödüller Miktar Her birinin ihtimali
  RSB-75 5,000 2%
  UCB-100 15,000 13%
  UBR 300 35%
  MCB-50 40,000 50%
  Büyük Ödül Paketi

  Ödüller Miktar Her birinin ihtimali
  Uridium 30,000 100%
  1 Aylık Premium (Halihazırda mevcutsa 1 ay uzatılır) 1 100%
  Ganimet anahtarı 20 100%
  Ekstra Enerji 200 100%
  SLL-3 2 100%
  SL-3 2 100%
  FS-3 2 100%
  LF-4 1 100%
  Magmadrill-LF4 1 100%
  Destekler

  Destekler, dükkanın ekstralar kısmında yer alıyor. Desteklerin süreleri gerçek zamana göredir.

  Özel Kombo Desteğinin etkisi, Fayda ve Olasılık desteğinin etkileriyle birikmez, ancak süreye ekler.
  Payment :

  İsim Desteklenen nesneler Etki Süre
  Özel Olasılık Desteği - Hibrit Alaşım
  - Indoctrine Oil
  Oyuncunun Hibrit Alaşımı ve Indoctrine Oil alma şansını %50 artırır 3 saat
  Özel Fayda Desteği - Hibrit Alaşım
  - Indoctrine Oil
  Ödül alındığında Hibrit Alaşım ve Indoctrine Oil miktarını ikiye katlar. 3 saat
  Özel Kombo Destek - Hibrit Alaşım
  - Indoctrine Oil
  Ödülü ikiye katlar ve Hibrit Alaşım ile Indoctrine Oilbırakma şansını %50 artırır. 4 saat.
  Uri ile satılan destekler :
  Özel Olasılık Desteği RC-B00 - Hibrit Alaşım
  - Indoctrine Oil
  Hibrit Alaşım ve Indoctrine Oil elde etme olasılığını artırmanı sağlayacak fırsatı kaçırma. İkisini de kazanma şansını GERÇEK ZAMANDA 1 saat boyunca %20 artırır. 1 saat

  Karantina nasıl yapılır :
  Solace gemisi kullanarak yetenek sayesinde yavaş yavaş kesebilirsiniz.
  Orcus gemisinde Kalkan Delme var ise onu takarak ortalama 5-6 dakikada 1 kapı bitirebilirsiniz .
  Kapıda dikkat etmeniz gereken tek npc ‘’ Plague Rocket ‘’ darbe puanına hasar verir öncelikle onları hızlıca kesiniz .
  Destekleri Kullandığım zaman her kapıdan 6 oil aldım genel olarak nadir bir şekilde 12 oil aldım .
  Elit oyuncular 11.90 tl olan ‘’Özel Kombo Desteği’’ mutlaka alınız .
  Destekler Hangisi diyenler için ek olarak görsel koyacağım ve forumdaki S.S.S ulaşmak isteyenler için bir görsel koyacağım .
  Görseller :


  YILMAZ
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ekim 2021
 2. -=ODIN=-

  -=ODIN=- Guest

  Merhaba,

  Deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkürler. 10 adet Prometheus görevinden bahsettiniz.

  Sınırlar Dahilinde Görev Zinciri
  Görev AdıGörev ÖdülüGörev
  Gereksinimleri
  Açıklama
  1) Sınırlar Dahilinde1 Prometheus Lazeri
  • ImpuseII imha et 0/10
  • Lazer Üniteni Promerium ile Geliştir
  • Roketler Üniteni Promerium ile Geliştir
  Black Light iletişime geçmekle ilgilenmediğine göre, ana kuvvetleri saldırmadan önce daha acımasız bir metot benimsemeliyiz. Bütün Falconler dışarıda görev başındalar, Black Light kuvvetlerinin yerleşimlerini tespit ediyorlar, senin de üzerine düşeni yapman gerek. Geri döndüğünde senin için bir şeyimiz olacak. Bir prototip diyebiliriz.
  2)Prometheus’un Ağzından1 Prometheus Lazeri
  • ImpuseII İmha et 0/25
  Bu silahlardan birkaç tane yapmayı başarabildik, dahası da gelecek. Prometheus, senin getirdiğin veriyi kullanarak geliştirilmiş yeni, özel bir tür dağıtıcı lazer. Etkileri hakkında hiçbir fikrimiz yok, ancak laboratuvar deneyleri pozitif görünüyor. Bize gereken gerçek bir deneme.
  3) Onları Aşağı Bağla1 Prometheus Lazeri
  • ImpuseII İmha et 0/35
  Saldırın kesinlikle dalgalara sebep oldu, yeni bir Black Light gemisi Vega tersanelerindeki kuvvetlerimize saldırdı. Altyapı sağlam, ama saldırı içeride bulunan insanlarda büyük bir zihinsel travmaya sebep oldu. Sanki saldırının kuvvetinden çökmüşler gibi. Black Light psioniklerine karşı bir engel yaratmamız gerek, senin dikkat dağınıklığı yaratmana ihtiyacımız var.
  4) Ahmakların Toplantısı1 Prometheus Lazeri
  • ImpuseII İmha et 0/50
  İlk gerçek Black Light saldırıları meydana geldi. Saldırıların üçü de şirketlere karşı gibi görünüyor, her biri son birkaç saat içinde öğrendiğimiz yerleri hedef alıyor. Her saldırıyla birlikte aynı mesajı yayınlıyorlar. ‘Hatırlıyor musunuz?’ Diyorum sana, bir şeyler bozulmazsa bu asla unutmayacağımız bir şey olabilir!
  5) Ölüm Geçici1 Prometheus Lazeri
  • ImpuseII İmha et 0/50
  • Attendx İmha Et 0/5
  Pilot, daha önce buraya beni aramaya geldin, bu az kalsın Black Light’ın beni tespit etmesine sebep oluyordu. Arkadaşın olarak hareket etsem de düşmanı küçümseme ve bir daha asla beni arama. Ben seni bulurum. Aksi taktirde ben de Nyx, HULL ve HELIX gibi Black Light tarafından yok edileceğim. Bence şirketlerle tekrar konuşmanın zamanı geldi.
  6) Düşündüğümüz Şeyler1 Prometheus Lazeri
  • Attendx İmha Et 0/15
  Böbürlenmek için mi buradasın pilot? Yoksa içerideki adamları sen misin, bizi teslim olmamız için tehdit etmeye mi geldin? EIC asla zulme boyun eğmeyecektir, ancak saldırı içimizden geldiğinde kime güveneceğiz? Bizimle olan ilişkin en iyi ihtimalle belirsiz, bu yüzden sana güvenebileceğimizi kanıtlaman gerek.
  7) Razorblade!1 Prometheus Lazeri
  • ImpuseII İmha et 0/35
  • Attendx İmha Et 0/8
  Bu yeterli olmak zorunda. Black Light, Razorblade denen bir projeyi hedef aldı. Bu yeni bir tür silah sistemi, geliştirilmesi için... Neyse, bunun bir önemi yok. Bilmen gereken şey silahın Black Light gemilerine karşı etki gösterdiği ve bunda işe yarayacak her türlü veriyi bulman gerektiği.
  8) Kayda Değer Şans1 Prometheus Lazeri
  • ImpuseII İmha et 0/50
  • Attendx İmha Et 0/20
  Yakın zamanda EIC ile çalıştığını fark ettik, gizli operasyon sahalarını kurcalıyormuşsun. Bu zamanda güven nadir bulunan bir şey, eğer o bölgeye erişmene izin veriyorlarsa ya bir Black Light ajanı olmalısın, ya da onlar fikirlerini değiştirmeye başlıyorlar. Bizim için çalış, biz de seni değerlendirelim!
  9) Geçici Düşünceler1 Prometheus Lazeri
  • Attendx İmha Et 0/50
  Eğer devam edeceksek birbirimize güvenmemiz gerekecek. Şirket kuralları şimdilik bir kenara bırakılabilir, sadakatinin geçmişte yön değiştirdiğini biliyoruz ve aynısını gelecekte de yapacağını tahmin edebiliyoruz. Hangi kurallarla çalışıyor olursan ol, geliştirdiğimiz sistemler başka bir kaynak tarafından sağlanan veriler üzerine kuruluydu. Ama onları burada bulabilirsin.
  10) Yüzeyin Altında1 Prometheus Lazer
  • Invoke XVI imha et 0/3
  Bize daha önce geldin ve şimdi, EIC ve VRU ile görüşmenin ardından geri dönüyorsun.Şantaj yapmanı bekliyorduk ama hala yardım etmeye çalışıyormuşsun gibi görünüyor .Ne olursa, olsun sana güvenmiyoruz pilot. Güvenilmek için fazla tecrübelisin. Sana herhangi bir konuda güvenmeden önce değerini kanıtlaman gerek.

  tabloyuda ekleyebilirsiniz ek olarak , Dilerseniz palladiumdan birazdaha detaylı bahsedebilir Toplanan palladium takasından Cephane Arge dosyası ve Kapı parçaları kazanabileceklerini, (Genel olması açısından )Kalkan ve hız jeneratorlerını fulleyebilmek adına Kredi kasma yöntemi (SKYLAB'da olabilir) prometheus gorevlerının açılabilmesi için 5 lwlden sonra gelen gorevler ve elit görevler den de bahsedebilrsiniz. :)

  48 saat içerisinde editlenmiş versiyonunu sizler ile paylaşacağım

  İyi forumlar.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Aralık 2019
  yılmazcan47 bunu beğendi.
 3. Regulus

  Regulus Guest

  Merhaba,

  Mesajlarınız tarafımca birleştirilip düzenlenmiştir. Ard ard'a mesaj paylaşmanız yerine paylaşmış son mesajı düzenle diyip ekleme yapmanızı rica ediyorum. @-=ODIN=- arkadaşımı da etiketledim :)

  İyi forumlar.
   
  yılmazbey47 ve -=ODIN=- bunu beğendi.
 4. @O
  k.b elim kaynar su ile yandı dikkat etmemişim .. :(
   
  -=ODIN=- ve Regulus bunu beğendi.
 5. -=ODIN=-

  -=ODIN=- Guest

  Merhaba,

  Öncelikle geçmiş olsun. Umarım tez zamanda iyileşirsiniz.

  Yeni başlayanların Açık Arttırma'yı (ihale) takip etmesini ve kredi ile alışveriş yapmasını öneririm. Kendi Şirketinizin x-1,x-2,x-3 ve x-4 haritalarında 12 Seviyeye kadar kasılırken Sizlere Leonov uzay gemisini tavsiye ederim saydığım haritalarda ev sahipliği avantajı mevcut.

  Sonrasında Skylab ı keşfetmenizi ve geliştirmenizi bu sayede sevkiyatlarda daha fazla ve hızlı kredi kasabilmenizi sağlar (Gelişim aşamasında iken kredi tüketir)
  Bir klana katılarak Kredi desteği ve Görevlerde arkadaş desteği de alabilirsiniz. Geminizde maximum 8 adet normal Droid sahibi olabilirsiniz (Apis ve Zeus haricen) 2 droid çeşidi mevcut Flax Droidi ve İris Droidi . Flax 1 adet Slota sahiptir. İris 2 adet slota sahiptir. Bu slotlara Lazer topu, Kalkan veya Cpu ekleyebilirsiniz. Kalkan veya Lazer toplarını koymanızı öneririm. Bu Droidlerden Flax olanı dükkandan kredi karşılığı alabilirsiniz ama iris droidi elit bir droidtir ve savaşta üstünlük kazanmanızı sağlar. İris droidlerini Dükkandan uridium ile satın alabilir veya Açık arttırmadan kredi karşılığı en yüksek teklifi verip satın alabilirsiniz (Sabırlı olmanız gerekir)
  Silahınız olmadan saldıramazsınız. Başlangıç olarak LF3 ile başlayabilirsiniz. Başlangıç görevlerinden de LF3 Lazer topu ve LF2 Lazer toplarını elde edebilirsiniz. NPC'lere ve oyunculara hasar vermek içinde Lazer toplarına ihtiyacınız mevcut. LF3 Lazer toplarını Dükkandan Uridium ile veya Açık arttırmadan Kredi ile satın alabilirsiniz.
  Uzay geminizde mevcut olan CPU'lar için uridium zaiaatı yapmanıza gerek yok ihaleden çok ucuza da alabilirsiniz.
  Görevler çok önemli günlük görevlerden neredeyse 7-8.000 uridium gelmektedir ek olarak Korsan sandıkları anahtarı (ganimet kutusu Anahtarı) , LGF (ArGe Puanı elde etmek için gerekli) ve Extra Enerji elde edersiniz. Bu ekstra enerjiler ile Galaxy Gates kısmında istediğiniz herhangi bir kapıyı açarak ve kapı açılana dek bir çok ödül de kazanabilirsiniz. (örneğin: Lazer Cephanesi, LFG Dosyası ve Roket cephanesi)

  Gemimizin hasarını toparladığımıza göre şimdi Kalkan ve hız konusuna değinebiliriz.

  Dükkandan G3N-6900 (hızı 7 puan arttırır) Hız Jeneratörünü 50.000 Krediye alabilirsiniz. Bir süre iade edecektir. bu süre zarfında diğer hız jeneratörleri için de en iyi olan G3N-7900 ( hızı 10 puan arttırır)İtici motor (hız jeneratoru) Açık artırmadan almanızı öneririm ki böylelikle Uridium biriktirme fırsatınız olacaktır. Başlangıç görevlerinde de G3N-7900 verilmektedir.

  Kalkan konusuna değinecek olursak SGN-A03 Kalkan jeneratörünü dükkandan 128.000 Kredi ile alabilir ve açık arttırmadan SGN-B02 kalkan jeneratörünü alabilirsiniz. Dükkandan almak isterseniz 10.000 uridium karşılığında anında sahip olabilirsiniz (SGN-B03 en son alacağız)

  Hızlı bir şekilde Seviye atlamak için Dükkan>Extralar'dan SPC-XP01 Gemi yükseltme modülü ile normalden %20 daha fazla Tecrube Puanı (TP) kasabilirsiniz. Geminiz Goliaht Uzay gemisi ise SPC-XP02 yi kullanabilirsiniz %15 daha fazla TP kazanabilirsiniz. ( ikisi de 16. seviyeye kadar etkilidir)

  Droidlerimizi aldık ve droid uçuş düzenimizi de unutmadık. İhtiyacınıza göre Droid uçuş düzenini alabilirsiniz. Droid uçuş düzenlerine sadece Dükkandan Kredi (4 adet) Uridium (14 adet) sahip olabilirsiniz ( Her droid uçuş düzenınden sadece 1 taneye sahip olabilirsiniz).
  Droid uçuş düzenleri Hasar verme, Savunma, Hız, Tp, Şp olarak gruplara ayırabilirsiniz.

  Kapı olarak Zeta Kapısından başlamanızı öneririm ki böylelikle ilerde sizlere gerekecek olan Prometheus lazer topları için malzeme olarak kullanabilirsiniz veya Ganimet kutularını açarak Apis ve Zeus Droid Parçaları (şansınız yaver giderse Tamamlanmış droide de sahip olabilirsiniz. LF4 Lazer topu, SGN-B02 Kalkan jenaratörü gibi birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

  Zeta Kapısından Havoc (S) Droid tasarımını elde edebiliriz (şansa bağlı olarak)  Devamı gelecek :)

  İyi forumlar.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Aralık 2019
 6. linkleride siz eklersiniz konuya editlenince :D
   
 7. -=ODIN=-

  -=ODIN=- Guest

  Merhaba,

  Konu son halini aldığında düzenleyeceğim; Şuanda aklıma gelenler bunlar yakında tekrar düzenleyeceğim.

  İyi forumlar.
   
  yılmazbey47 bunu beğendi.
 8. Teşekkür ederiz.
   
 9. rica ederim asıl teşekur ODIN moduma edilmeli <3
   
  -=ODIN=- bunu beğendi.
 10. -=ODIN=-

  -=ODIN=- Guest

  Merhaba,

  Bu güzel eylemi başlatanlar sizsiniz efendim Teşekkürlerin hepsi sizindir. Bende sizlere teşekkür ederim.

  İyi forumlar.
   
  yılmazcan47 bunu beğendi.
 11. <3 <3 <3

  konumuz güncel
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Aralık 2019
  Regulus bunu beğendi.
 12. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba,

  Forum içerisinde üst üste mesaj atmak yasaktır. Bu nedenle mesajlarınız tarafımca birleştirilmiştir. Lütfen tekrarlamayınız.

  İyi forumlar.
   
 13. linkleri eklermisiniz
   
  -=ODIN=- bunu beğendi.
 14. -=ODIN=-

  -=ODIN=- Guest

  Merhaba,

  Mesajlarınıza link ekleyemiyoruz ve eklenmesine izin veremiyoruz. Mesajınızda belirtmiş olduğunuz ilgili linklerin hepsine oyuncularımız buradan ulaşabilir.

  İyi forumlar.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Aralık 2019
  yılmazbey47 bunu beğendi.
 15. bu faydalı içerigin surekli ön sayfalarda durması umidiyle
   
 16. konu güncel
   
 17. çok güzel bi konu teşeküürler günlük 1000 gg toplayan adamın sabrından bana da verin lütfen :)
   
  yılmazcan47 bunu beğendi.
 18. konu guncel
   
 19. ..ildeha..

  ..ildeha.. User

  acikcasi si arge dizilimi bence cok yanlis ve masrafli olmus
   
 20. daha iyisi varsa buyrun :)
   
  mahirsaltik bunu beğendi.