Darkorbit Reklamları

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve hakan112 tarafından 8 Ocak 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. hakan112

hakan112 User

İyi forumlar. 2015 yıllarında bir darkorbit reklamı yayınlanmıştı. O videoyu arıyorum fakat bulamıyorum. Adminler veya bilen birisi link atabilir mi? veya videoyu nasıl bulacağımı?
    Video içeriği şu şekildeydi : genç bir çocuk kız arkadaşıyla havadar bir kafede muhabbet ediyordu. Kız çocuğa bu haftasonu ne yapacaksın diye soruyordu? Sonra çocuk anlatmaya başlıyordu ''önce promerium rafinerimi yükselteceğim sonra alacağım goliath gemisiyle uzayın hakimi ben olacağım ve yükselişim başlayacak'' tarzında bir şeyler diyordu. bu esnada arkada bulanıkça duran kafe atmosferi uzay atmosferine dönüşüyordu.
    Çok severek izlediğim bir reklamdı. 1 dakikalık bir videoydu. Tekrar izlemek istiyorum. Lütfen videoyu bulursanız buraya atın.

2. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bahsettiğin reklam sanki gözümde canlanır gibi oldu fakat youtube'ta biraz araştırsam da bulamadım. İnternet ortamında bir yerlerde yüklü olarak mevcut mudur bilemiyorum. Yapacağın şey Darkorbit reklamı , tanıtımı vs gibi ingilizce vb dillerde yazıp youtube'da filan araştıracaksın.