darkorbit reloaded

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve EsCaLaDe5731 tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ana sayfa değişmiş darkorbit reloaded yazıyor acaba oyunda bir değişim söz konusu mu?

2. TheMaster

TheMaster User

Birşeyler Olcak Gibi Bekliyoruz Heyecanla..

3. aegıs gelcekmıs hıc gelmesın okadar ugrasdım ben almak ıcın adamlar bır saatte ugrasmadan alacaklar

4. öyle şey olmaz bende 4 günde aldım ama o 4 günü bana sorun :) aegis gelcene aegis tasarımları veya lf4 gelsin

5. Aegis mi gelecek hayır ya gelmesin . Ben aegis almak için o kadar uğraştım adamlar hemen uğraşmadan alacakmış olmaz ama

6. No free aegis No free bedava aegise hayır bedavacılığa hayır aegis ve lf4 ticarete gelmesin :mad:

7. sacred

sacred User

lf4 ticarete gelmiyicek ergen arkadaşlar aegis gelicek tabiki emek harcamadan demiş bazıları ben 2 ay kredi kastım 12. ayın basından beri aegis gelicek diye aegisi olan tasarım kasssın citadel kassın droid düzeni kassın böyle ağlamanın ne size ne darkorbite faydası var bi fikir açarsınız upgrade fikir havuzuna burda galeyana gelmeniz hiç birseyi etkilemez

8. Onların sağı solu belli mı olur ? Bir bakarsın lf4 de gelmiş

9. Bende sizler gibi uğraşarak aldım aeglisi.

Ama ben sizler gibi düşünmüyorum.Oyunun daha iyi olması için hem LF4 ün hemde gemi tasarımları ticarete gelmeli ve böylece herkes eşit olacağı düşüncesindeyim.

10. Oyunu batırma yolundayız sonra diyeceksiniz oyunun tadı kalmadı millet hayvan gibi vuracak 300.000 ler havada uçuşacak emekler çöpe gidececek kimse ölmeyecek bu nasil oyundur ? Güçsüzler daha da gucsuzlesecek

11. aegis gelıcek gıbı ama lf4 gelırse darkorbıt nerden para kazanıcak sadece kutu acıp lf4 cıkartmak ıcın 100 lerce lıra yatıranlar var lf4 tıcarete gelırse butun mıllet kredı kasar almak ıcın nasılsa kazanamayınca gerı gelıyo kredıler

12. LF-4 ticarete veya alışverişe büyük bir ihtimalle gelmiyecek. Ama aegisin gelmesi merak konusu.

13. Şahsen benim fikrim aegis felan gibi oyuncular arasında fark yaratacak itemler ticarete koyulacağına diroit uçuş düzenleri felan koyulsun.Yada 250 lik goli tasarımları ticarete koyulsun.Bu çok bir fark yaratmaz

14. Kesinlikle oyun yenilenecektir. Muhtemel gelecek yenilikler :

BOT Sisteminde güvenlik yükseltmesi

Aegis , Spearhead , Citadel ve daha fazlasının Açık Arttırmaya gelmesi.

Açık Arttırmanın 「Günlük」「Haftalık」ve 「Aylık」 olarak üçe ayrılması (Aegis , Spearhead vb. Haftalık açık arttırmada bulunacaktır)

Ve daha neler neler.

Ayrıca 2014 Trailer ve Podcasti için Darkorbit 2014 Tanıtım Videoları konusunu ziyaret edebilirsiniz.

15. TSUNAMI™

TSUNAMI™ User

aegis gelirse sürekli ticarette kalmayacakki , bildiğim kadarıyla haftada 1 seans ve ya haftada 1 gün gibi birşey olacak . bence gelmesi daha iyi olur lf4 hariç tabii

16. cubikonun eski şekli de geri gelse,bir de kami eskiden döne döne uçarak rakibin üstünde patlıyordu oda geri gelsin.fikir update kısmında çok istenmişti bunlar.özledik.

17. açık artırmaya gelecekse goliath tasarımları gelmeli . Çünkü tasarımlar çok oldu ve uridiumla alacak olan coktan almıştır diye düşününüyorum

18. -onur5000-

-onur5000- User

Arkadaşlar ilk önce lf4 konusunu açıklık getireyim

lf4 ler ticarete gelirse herkezin 200k vuracağı bir darkorbit heralde teknisyenler yapmaz diye düşünüyorum

Ayrıca aegis ticarete gelirse haftalık demişlerdi buda 1 yılda 52 aegis yapıyor çokda fazla değil sanırım

Ayrıca 1t felan gider diyorsunuz en azından tr5 gibi az oyunculu serverde o kadar gitmez hem daha credisiyle iris alamayanlar var onuda düşünelim

ve önümüzde sanırım uzun yenilikler bizi bekliyor...

oyunu dağıtma çabaları vol1 :p:D:p:D

İyi Forumlar

19. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Yeni Tanıtım Videosunu izleyerek gelecek yenilikler hakkında ipucu alabilirsiniz. İyi seyirler.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.