Duyuru Darkorbit Revealed‏

Konusu 'Geliştirme Blogu' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 11 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. .*GöKMeN*.

  .*GöKMeN*. Guest

  Merhaba Arkadaşlar,

  Daha önce birkaç kez tekrarladığımız gibi, bazı özellikleri(görünümleri) websiteden oyun ekranına taşımayı planlıyoruz.Şu anda ekrana aktarmak için üzerinde çalıştığımız görünüm ekipman görünümüdür.

  [​IMG]

  En kısa zamanda sizlerle paylaşmaya sunacağız.

  Teşekkürler ve güzel hafta sonları diliyorum

  Darkorbit Türkiye
   
 2. .*GöKMeN*.

  .*GöKMeN*. Guest

  Montaj Özelliği (Başlık Değişkenlik sağlayabilir)

  Önemli: Aşağıda verilen bilgiler geliştirme aşamasında olduğundan dolayı değiştirilebilir.

  “Montaj Özelliği” gelişme aşamasındadır ve gemide bulunan ekipmanları (jeneratör, silah, lazer v.b.) kontrolünü sağlamak için geliştirmekte olduğumuz sistemdir. Örneğin; galaksi kapıları, görevlerden gelen ödüller, başarı ünvanları, mevcut etkinlikler gibi özelliklere ulaşım sağlaya bileceksiniz. Oyunda kullandığınız malzemeleri gerekli şekilde toplayarak (örn; yaratık kesimleri, UBA maç zaferi, görev ödülleri…) yada zaman kazanmak için dükkandan veya doğrudan ödeme yöntemi ile satın alabilirsiniz. (Sadece uridium ile yada doğrudan ödeme yöntemi ile alınan malzemeler olacaktır)
  Sadece bir kez hazırlanmış ögeler olacaktır ( gemi tasarımı, P.E.T gibi) yada sınırlı sayıda kullanımı olan öğeler.(İris) Diğer malzemelere sınırlandırma olmaksızın kullan olanağı sunmasına ek olarak yeni eklenecek veya etkinliklerle beraber gelebilecek özelliklere ulaşım sağlanabilecektir.
  Windows ortamında sistemin çalışması hakkında sizlere örnek bir resim ile anlaşılır şekilde göstermek istiyoruz;


  [​IMG]
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş