Darkorbit tüm goliath tasarımları söylermisiniz ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DraydiBoy tarafından 22 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. DraydiBoy

DraydiBoy User

Merhaba;
    Arkadaşlar darkorbitte ki tüm goliath tasarımlarının özellikleri ve resimleri ile bu konunun altın da paylaşma imkanınız var mı ? (biliyorum zor bir şey ama merak ettim :))

anakin5555 bunu beğendi.
  2. Merhaba,

Konunuz gerekli yere yani Konuşmacı Köşesine taşınmıştır.

İyi Forumlar

anakin5555 bunu beğendi.
  3. Crimson , saphire , amber , jade , refree , vanqiuser , saturn , razer , spectrum , solace , venom , centaur , sentinel , diminsher , enforcer , veteran , bastion , Exataled (yanlis yazmis olabilirim bunu :)) iron , gold , silver , bronz , kick , goal , ingrate , hezarfen , inpendence day tasarımı (sadece amerika serverlerinde geçerli)

Solace , spec , venom , diminsher , sentinelde geminin gorunumu tamamen degisir yetenekler eklenir ekstra bonuslar verilir :)

Son düzenlenen: 22 Temmuz 2015
    anakin5555 bunu beğendi.
  4. Prophecy

Prophecy User

Aynen birisi atsın buraya resimli şu yeni tasarımları da görelim bi

anakin5555 bunu beğendi.
  5. *Asalet*

*Asalet* User

Merhabalar,

Bulabildiğim kadarıyle size yardımcı olmaya çalıştım umarım beğenirsiniz.
    Goliaht gemisi için tasarımlar
    • Enforce:%5 Ekstra vuruş.Alışverişten ihale ile veya Uridium ile alınır.
    • Bastion:%10 Ekstra kalkan.Alışverişten ihale ile veya Uridium ile alınır
    • Veteran:%10 Ektra tecrube puanı.Alışverişten ihale ile veya Uridium ile alınır.
    • Exaldet:%10 Ekstra şeref puanı.Alışverişten ihale ile veya Uridium ile alınır.
    • Venom:%5 Ekstra vuruş ve özel yetenek tekillik.Uridium ile veya payment(Gerçek para) ile alınır.
    • Diminisher:%5 Ekstra vuruş ve özel yetenek alan azaltma.Alışverişten , Uridium ile veya payment(Gerçek para) ile alınır.
    • Sentinel:%10 Ekstra kalkan ve özel yetenek kale.Alışverişten , Uridium ile veya payment(Gerçek para) ile alınır.
    • Spectrum:%10 Ekstra kalkan ve özel yetenek prizmatik kalkanlama.Alışverişten , Uridium ile veya payment(Gerçek para) ile alınır.
    • Solace:%10 Ekstra kalkan ve özel yetenek Prizmatik kalkan.Alışverişten , Uridium ile veya payment(Gerçek para)ile alınır.
    • Crimson:Kırmızı dizayn.Renginden başka özelliği yoktur.Alışverişten ihale ile veya Uridium ile alınır.
    • İngrate:Arkadaş davetinden 25 arkadaşınız 7 level olduğunda verilir,sadece dizayn özelliği vardır.
    • Saturn Tasarımı:Kronos Galaxy Gates kapısı ödüllerinden şans olarak kazanılır %20 DP verir sarı renktir.
    • Centaur Tasarım:Özel saatlerde Tasarımla bölümünden 100.000 uridium karşılığı satışa sunulur .%10 DP Verir.Sürekli satışa çıkmaz.
    • jade Tasarım:Bu tasarım artık dükkandan 40.000 uridium karşılığı alınıyor Crimson gibi sadece görüntü özelliği vardır.Rengi yeşildir
    • Mavi(Sapphire):GBu tasarım artık dükkandan 40.000 uridium karşılığı alınıyor Crimson gibi sadece görüntü özelliği vardırRengi mavidir
    • Turuncu(Amber) Tasarım:Bu tasarım artık dükkandan 40.000 uridium karşılığı alınıyor Crimson gibi sadece görüntü özelliği vardır.Rengi turuncudur.
    • Kick:Futbol Tasarım Dükkan>Tasarım üzerinde özel saat işareti varsa satışa çıkmış olabilir veya Promosyondaysa Payment alınır%10 Kalkan bonusu verir (Yeşil saha dizynı)
    • Goal:Futbol Tasarım Dükkan>Tasarım üzerinde özel saat işareti varsa satışa çıkmış olabilir veya Promosyondaysa Payment alınır %10 TP bonusu verir (Futbol topu dizaynı)
    • Referee:Futbool Tasarım Dükkan>Tasarım üzerinde özel saat işareti varsa satışa çıkmış olabilir veya Promosyondaysa Payment alınır %5 Hasar bonusu verir.(Hakem dizaynı)
    Vengeance gemisi için tasarımlar
    • Revenge:%5 Ekstra vuruş.Alışverişten ihale ile veya Uridium ile alınır.
    • Avanger:%10 Ekstra kalkan.Alışverişten ihale ile veya Uridium ile alınır.
    • Adapt:%10 Ekstra Tecrube puanı toplarsınız.Alışverişten , Uridium veya Payment olarak alınır.
    • Corsair:%10 Ektra Şeref Puanı toplarsınız.Alışverişten , Uridium veya payment olarak alınır
    • Şimşek(Lightning):%5 Ekstra vuruşun olur.Özel yeteneği Afterburneri kullandığında 5 saniye boyunca %30 daha hızlı olacaksın.Alışverişten , Uridium ile veya payment olarak alınır.
    Citidel Gemisi Tasarımları
    Citidel Veteran:
    Citidel Elite:

Aegis Gemisi Tasarımları
    Aegis Veteran:
    Aegis Elite:

Spearhead Gemisi Tasarımları
    Spearhead Veteran:
    Spearhead Elite:

İyi Forumlar.

anakin5555 ve DraydiBoy bunu beğendi.
  6. Venom(Tekillik yeteneği + %5 vuruş artışı)
    Solace(Nano küme tamiri yeteneği + %10 Kalkan artışı)
    Spectrum(Prizmatik kalkanlama yeteneği + %10 Kalkan artışı)
    Sentinel(Kale Yeteneği + %10 Kalkan artışı)
    Diminisher(Kalkan zayıflatma yeteneği + %5 vuruş artışı) = Dükkanda 250.000 uridium'a alınabilir. Ganimet kutularından da çıkabilir. Haftalık ihaleden teklif yoluyla alabilirsin.
    Saturn(%20 DP artışı) = Kronos kapısından şansa bağlı olarak çıkar.
    Centaur(%10 DP artışı) = Özel günlerde dükkanda satışa çıkar.
    Enforcer(%5 Vuruş artışı)
    Bastion(%10 Kalkan artışı)
    Exalted(%10 ŞP Desteği)
    Veteran(%10 TP Desteği)
    Hezarfen(%5 vuruş artışı + %10 ŞP Desteği) = TR sunucularına özel 50,00 tl ye alınabilir.
    Goal(%10 TP Desteği) = Özel günlerde çıkmaktadır.
    Referee(%5 Vuruş artışı) = Özel günlerde çıkmaktadır.
    Kick(%10 Kalkan artışı) = Özel günlerde çıkmaktadır.
    Crimson(Bonus yok)
    Amber(Bonus yok)
    Sapphire(Bonus yok)
    Jade(Bonus yok)
    Ignite(Bonus yok) = 25 arkadaş daveti ödülü olarak veriliyordu.(72 saat içerisinde 25 kişiyi 12 seviye yapana.)
    Razer(Bonus yok) = Razer firmasının işbirliğiyle 2014 yılında veriliyordu.
    Independence(Bonus yok)
    Sovereign(%7 Düşman şirkete vuruş artışı)
    Vanquisher(%7 Düşman şirkete vuruş artışı)
    Peacemarker(%7 Düşman şirkete vuruş artışı) = Hakimiyet etkinliğinde alınabiliyor.
    Cerrah(%6 TP desteği, %6 ŞP desteği, %6 Vuruş artışı) = Parazit dalgası etkinliğinde dereceye girenlere veriliyor. Fazladan 1 jeneratör slotu var.
    Iron=Bunun bonusu yok. 2,00 tl :D
    Gold
    Silver
    Bronze = Eğitim Arenası sezon ödülleri olarak veriliyor. Bonuslarını bilmiyorum şu an.

Son düzenlenen: 22 Temmuz 2015
    anakin5555, DraydiBoy ve .*CapTain*. bunu beğendi.
  7. Merhaba,

Ben şahsen arkadaşımıza uzun uğraşları ve emekleri için teşekkür ediyorum.
    Kendisinden forumda daha aktif kalmasını temenni ediyorum.

İyi Forumlar

anakin5555 ve TSUNAMI•™ bunu beğendi.
  8. Sağolun, uğraşmaya birşeyler arıyordum konunun açılmasına denk geldi, güzel oldu benim için de. :)

anakin5555 bunu beğendi.
  9. DraydiBoy

DraydiBoy User

Beyler Süpersiniz ya
    EWH kardeşim
    Teşekkürler Modum.

anakin5555 bunu beğendi.
  10. DraydiBoy

DraydiBoy User

Bu arada başka bir özel tasarımlar falan yoksa konu kilitlenebilir. (unutmuş olabileceğiniz :) )

anakin5555 bunu beğendi.
  11. Merhaba,

Özgürlük tasarımının bile resmi mevcut zannedersem başka tasarım yok.
    Emeği geçen arkadaşa tekrar teşekkür ederim.

Konu kilitlenebilir.

İyi Forumlar

anakin5555 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.