Geri bildirim Darkorbit Türkiye Ekibine Teşekkürler

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 24 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 2 Sene aradan sonra oyunda azda olsa bir düzen sağlanmış chatte küfür edenlere karşı yeniden Chat Adminler göreve başlatılmış en azından küfürler eskisine göre havada kalmıyor.

Ancak yinede çok fazla eksik mevcut mesela CM olacak kişilerin oyun içerisinden hiç bir klana yada oyuncuya bir bağlılık gibi bir şeyin olmaması gerekli hatta ve hatta gözetim altında tutulsa daha mantıklı olur yani yaptığı işlemler direk Almanya'ya gitse daha mantıklı olur.

Son olarak Aylık Giriş Bonusu konum daha bir güzelleşmiş ancak burada şunu belirtmek istiyorum oyun içinde bu şirket içi savaşların bitirilmesi ve tamamen dış şirket savaşına dönülmesi daha mantıklı olacaktır.

Neticede oyunda çok fazla dengesizlik mevcut ben 2 sene boyunca gram ilerleme olmayacak diye düşündüm ama az da olsa bir ilerleme var yenilerini oyunda görmeyi temenni ederim.

2. Merhaba,

Konunuzu uygun bölüme taşıdım.
    Teknik sorunlar düzeldiği için bizler de mutluyuz.
    Oyuncularımızın sıkıntılarını en aza indirmeye çalışıyoruz.
    Teşekkürlerinizi görmek bizleri memnun etmektedir.
    Oyundaki chat ekibi bizler gibi görevlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır, yönetim kısmına yorum yapmamız doğru olmayacaktır.

İyi forumlar dilerim.

3. Geçen sene chatte admin yoktu sabah akşam küfür serbest kalmıştı resmen oyunu açtığım gibi kapatıyordum.

Ancak benim burada ki bahsettiğim mevzu şu ki bazı arkadaşlar chatte adam kayırmalar yapmaktaydı geçmişte bunlar tekrar olmasın diye önüne geçmek.

Şimdi gelip biz burada rahatça konuşamayacaksak hiç bir anlamı yok mesela ?

4. Merhaba,

Tabi ki de düşüncelerinizi dile getirebilirsiniz.
    Fakat Chat ekibi kendi sunucularında görev yapamamaktadır.
    Öyle bir şey söz konusu değildir sizin içiniz rahat olsun.
    Geçmiş senelerdeki bu düşüncelerinizin aynı şekilde devam edeceğini düşünmemekteyim.
    Herhangi bir şekilde rahatsız olduğunuz bir durum olduğunda support ekibine bunu bildirebilirsiniz.

İyi forumlar.

5. Şimdi şunu belirteyim eğer tedbiri elden bırakırsak adamlar gelir daha beterini yapar ?

Yani inanın TR sunucularında çok fazla çıkar yanlısı insan var sırf bundan dolayı kanlı bıçaklı birbirleriyle sokakta kavgaya tutuşmuş yada birbirini savcılığa sürekli veren insanlar var.

Oyun alanını aşiret kavgası gibi bir yere çevirmeye hakları yok burası özgür bir platform.

Ayrıca burada kimsenin kimseye üstün olmadığı bir ortam şimdi geçmişte bunlar çok yaşandı tekrar olursa oyuna hiç oyuncu gelmez.

2 Senedir yoktum ancak oyunda ki durumun içler acısı olmasını göremedim herkes oyunu bırakmış. Sunucular birleştirildi ona rağmen sunucular bomboş. Bu belirtiler bile yeterlidir bence.

6. Merhaba,

Oyuncularımızın aktif olduğu süreler değişkenlik gösterebilir bu yüzden sizlere az gelmiş olabilir.
    Darkorbit Türkiye yönetimi bahsettiğiniz durumların oluşmaması için gerekenler yapılmaktadır.
    Bu konuda gerçekten sizin aklınıza takılan bir durum olmasın.
    Geçmiş zamanlarda oyunu bırakan oyuncularımız oyun düzeldiğinden dolayı zamanla geleceğini düşünmekteyim.

İyi forumlar.

7. Burada Google tarafından ne kadar aratılıp tıklandığı yazmakta. Geçen senenin Şubat ve Mart aylarında en fazla ziyarete uğramış. Oda tam anlamıyla 1.5 Milyon civarı ondan sonra ki verilerin hepsi düşüş trendinde.

Bakınız bu grafiği göstermemin sebebi oyunun ne kadar kötü duruma doğru yol aldığı.

Şimdi mesela VİP 18 TL olması ki bu çok kötü bir durum düşürülmesi gerek bu miktarın.

Oyuncular daha çok para harcamak istemiyor.

8. Merhaba,

Fiyatların yükselişi bizimde hoşumuza gitmiyor ancak diğer ülkelere göre en ucuz payment dükkanı bizde bulunmaktadır.
    Mesajınızı ve grafiği fiyat geri bildirimine yazmanız gerekmektedir.
    Buradan gerekli konuya ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.