Destek DarkOrbit Türkiye Şampiyonası S.S.S.

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve AmonRa. tarafından 17 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. AmonRa.

AmonRa. User

DarkOrbit Türkiye Şampiyonası Başlıyor!

Herkese Merhabalar,

Turnuva hakkında merak ettikleriniz ve aklınıza takılan tüm sorular için bu başlıktan destek alabilir ve aklınızda ki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Biz sizler için bazı sorulara direkt olarak cevap verdik.

Şampiyona'ya nereden kayıt olabilirim?

Şampiyona'ya bu adresten kayıt olabilirsiniz. "http://turnuva.darkorbit.com/"

Sadece internet kafelerde mi olacak?

Hayır, internetin olduğu her yerden Şampiyona'ya katılabilirsiniz. 9 Mayıs'tan sonra Online olarak yapılacak Şampiyona'ya katılmanız mümkündür.

Şampiyona bireysel mi olacak, yoksa takım halinde mi?

Şampiyona takımlardan oluşacak ve bireysel olmayacaktır. Her takım 5 as oyuncu ile katılmalıdır.

Takımım yok ve nasıl katılacağım?

DarkOrbit Türkiye forumuna bununla alakalı konu açabilir ve kendinize takım oluşturabilirsiniz.

Katılan oyunculara bir ödül var mı?

Evet, her katılan oyuncuya Şampiyona ödülü verilecektir. Ayrıca sunucu şampiyonlarına ek ödüller verilecektir. Şampiyona boyunca dağıtılacak toplam ödül tutarı 25.000 TL'dir.

Kendime ait bir gemim yok ama katılmak istiyorum. Ne yapabilirim?

Ankara ve İstanbul'da yapılacak olan etkinliklere katılabilirsiniz. Burada etkinliğe katılan oyuncular hazır hesaplarla oyun oynayacaklar. Detaylar;

Ankara Etkinliği
    İstanbul Etkinliği

Bunların dışında aklınıza takılan her soru için bu başlık altında sorularınızı sorabilirsiniz. En kısa sürede cevaplanacaktır.

2. 1-)Merhaba adminim şuan takımım bende dahil 3 kişi oldu 3 mayıs turnuvanın yapılacak olduğu kafede takımı olmayan 2 kişiyi takımımıza orda dahil edip turnuvaya katılım başvurumuzu orda gerçekleştirsek olurmu?

2-)Takım ismi ve takım logosu gerekiyor sanırım Kafamda bir takım ismi ve logosu var (Takım logosunun bir önemi varsa logomuzu bir flashbellek ile getiricem)

3-)Takımlarda yedek oyuncu zorunlumu?

3. Selam biz istanbuldaki turnuva için başvuru yaptık fakat halen teyit için aramadılar yani acaba başvurumuz kabul oldumu pazar günü oraya gelince bizim için sorun olmasın?

4. AmonRa.

AmonRa. User

Merhabalar,

Evet, kafelerde takımınızı tamamlayıp mücadeleye dahil olabilirsiniz. Logo'yu sizden USB'de getirmeniz durumunda da alabiliriz. İnternet kafede yapılacak mücadelelerde yedek oyuncu şart değildir.

Gün içerisinde takım lideriniz aranacak ve teyit alınacaktır.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Nisan 2015
    SUPHE-CEKICI ve *F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  5. 1-)2 ve 3 mayısda turnuva elemeleri düzenlenecek Turnuva finali nerde gerçekleştirilcek acaba öğrenebilirmiyiz?(İstanbulda olsa iyi olur özellikle asya yakasında)

2-)Turnuva finalinde de elemelerde verdiğiniz gemiler savaçmamız için tekrar vericekmi?

3-)Verdiğiniz gemilerin geliştirme durumu nedir?(16. seviye lf-4,kalkan ve iris e sahip gemiler verirse turnuv daha iyi olacaktır)

4-)Ayrıca pet in durumu hakkında bilgide verirseniz sevirim(En az 8 seviye olması yeterli olurdu)

İyi günler...

Son düzenlenen: 29 Nisan 2015
  6. Takım ismi Carpediem adminim

7. Adminim lütfen gemilerin geliştirmesi full olsun 45 adet lf-4 16 lvl, 15-20 adet b02 16 lvl ve 10 droid 16 lvl olsun Pet te en azından 8 seviye olsun ki 3 seiye mdül koyabilelim

8. 20082014

20082014 User

yaw o degilde bunlar veriyormu oduleri cok merak ediyorum ben inandirici gelmiyor bana hic

9. sayın adminim bize vermiş olduğunuz gemiler ile finale kadar gidip final oynayabilicekmiyiz ??

*F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  10. Adminlerin verecek olduğu gemilerin geliştirmeleri olmayacak ve pet seviyeside 1 lvl olacak sanırım Bildiğim kadarıyla Eğer böle ise bu gemiler final oynaması pek mümkün değil

11. AmonRa.

AmonRa. User

Merhabalar,

Karar yazdığımız şekilde verilmiştir. Bu konuda yardımcı olmayı ben şahsım adına çok isterdim :)

Bugüne kadar verileceği söylenilen tüm ödüller verilmiştir. Verilmeyen bir ödül kalmamıştır.

İnternet kafe de şampiyon olmanız durumunda o gemiler ile birlikte büyük finalde mücadele edebileceksiniz.

Bu gemiler ile direkt final oynama şansınız olacak :) Bu konuda bir şüpheniz olmasın.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Nisan 2015
  12. Turnuvada her müsabakada sıra bize geldiğinde aynı gemiden gireceğiz ve gemiye her müsabakada biraz biraz geliştiriceğiz o zaman

13. Bu hafta dükkanda rsb ema olmalı bence Eğer koyarsanız kendi gemimle katılmayı düşünüyorum

14. SİSTEM

SİSTEM User

Ben bu şampiyonanın her yerde olduğu gibi yine kendi adamlarına kazandıracaklarını düşünmeden yapamıyorum darkorbit en iyi etkinliklerinde bile çok cimrilik yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir ki bu gerçek para olduğunda her türlü komployu değerlendirmek gerekmekte olduğunu düşünmeliyiz biz oyunculara 100 plt3030 veren bir oyun anlayışının bu denli bir organizasyon ile bir oyuncu yada bir kaçına bu kadar parayı bir çırpıda vereceğini düşünmüyorum bir çok zamanda gördük ki bu etkinlikte çok fazla bir yere varacak bir etkinlik olmayacaktır bakalım neler olacak...

15. 007.bont.

007.bont. User

bu turnuva hafta sonumu olcak yoksa hafta içide varmı ve saatleri nasıl olcak

16. hüseyin

hüseyin User

adminim kendi serverimizde 1.olunca son eleme için sizin belirlerdiğiniz cafeye gelmek zorundamıyız

Son düzenlenen: 30 Nisan 2015
  17. erencon

erencon User

Adminim turnuvaya kayıt yaptırdık ancak hala teyit için aranmadık mail almadık. herhangi bir sıkıntı olmuş olabilir mi yeniden kayıt göndermem gerekiyor mu acaba?

Ayrıca adminim bu gemiler bize ne zaman verilecek acaba o kadar geliştirme arge vs basılacak maclardan epeyi önce bize verilmesi lazım gemileri hazır hale getirebilmemiz için. bu konuda herhangi bilgiye rastlayamadım.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 May 2015
  18. MIDLESS

MIDLESS User

Adminim bizde kayıt yaptırdık ama kaydınımızın kabul olup olmadığını öğrenemedik bize bilgi verebilir misiniz bu konu hakkında.

19. TheMaster

TheMaster User

Diyelim Kendi sunucumuzda sunucu şampiyonu olduk.
    Takımımdaki yedek oyuncularda sunucu şampiyonlarına sunulan 3 farklı ödül paketinden dilediğini seçip ödülden yararlanabilecek mi ?

*F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  20. Bence yararlanmalı çünkü adam yedek olmak zorunda değil Yedeğin olması takımı 5 kişilik savaşta 5 kişi olabilmesi garantiler

TheMaster bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.