Destek DarkOrbit Türkiye Şampiyonası S.S.S.

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve AmonRa. tarafından 17 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. modum yetkililerden biriside çıkıp demiyor ki şu takımda şu şunlar eksik ilgilenilmiyor işte bu kadar basit bu işin bu zamana kadar uzaması ilgisizlik, umursamamazlıktan kaynaklanıyor bence.

2. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Ben size eksik olan takımı söylesem bu sefer daha çok kargaşa çıkar ve olaylar daha çok karışır. Zaten eksik olan takımın kim olduğunu forumdaki mesajlardan da görebilirsiniz ;)

İyi Forumlar

3. gökmen modum neden kargaşa çıksın benim herhangi bir bilgim eksikse ben onu tamamlarım belkide bilgisinin eksik olduğunu bilmeyenler var. burada amon ra admin merkeze iletildi diyor ödüller ama bakın iyi dinleyin bizle herhangi bir şekilde iletişime geçilmiyor bizden bilgi alınmıyor ve nasıl merkeze gönderiliyor ? ben bunu söylediğim zaman forumda tesadüfen bu bilgiyi vermiş oldum amon ra admine bence biraz ilgisizlik var bunu seziyorum.

4. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Türkiye Şampiyonası için evraklar lazım Sunucu Şampiyonası için değil. Ödüllerin hepsi tek seferde verileceğinden dolayı bütün evrakların tamamlanması gerekmektedir.

İyi Forumlar

5. tamam anlıyorum ama bir ay'dan fazla bir süre geçti neden şu forumda bir başlık açılmıyor neler eksik neler tamamlanmış bide ona göre hareket ederiz durumu değerlendirir kendi aramızda fikir alışverişi yaparak süreci hızlandırabiliriz fikrimce.

6. kurban bayramını bulur.hatta kurban bayramını geçer.hatta ve hatta 2016 olur.yılbası kutlanır.ve dahada hatta ikinci turkiye sampiyonası olur kazananlar belirlenir onların ödülleri verilir.sizinkide belki ondan sonra verilir.:)) artık bana öyle geliyor:)

ödüller bu ayın sonunda gelmiş olacaktır:))) öyle demişsin amonra :)) ohoooooooooooo ramazan bayramı bitiyor :))

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Temmuz 2015
  7. Serverlerin kendi içerisindeki Şampiyonalardaki ödüller ne zaman verilecek adminim ? Para ödülleri geldi eyvallah ama server ödülleri gelmedi o ne zaman gelecek?

8. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

En kısa zamanda onlarda verilecektir. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

İyi Forumlar

9. en kısa zaman anlayışı herkes için farklı sanırım 3ay 5ay ?

10. en kisa süre diye diye kac ay geçti be.utanmadan halen en kisa süre diyOrsunuz.sizde ne ar var nede yüz var...

11. En kısa süre bana göre 1-2 gün. Bunlara göre 1-2 yıl.

12. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Arkadaşlar telaşınızı anlıyoruz ama ödüllerin gecikmesinin nedeni bizler değiliz siz değerli oyuncuların evrakları eksik ve yanlış vermesinden dolayı bizlerde beklemek zorunda kaldı ve bazı oyuncuların hatası yüzünden hepiniz mağdur kaldınız doğrudur ve sizler kadar bizlerde sizlere karşı mağdur bir duruma düştük. Bizlerde sizlerin ödüllerini hızlı bir şekilde almaları için elimizden geleni yapıyoruz ve en kısa zamanda da verilecektir.

İyi Forumlar

13. ne belgeymiş ne evrakmış arkadaş ya

14. Takımlar bizde dahil para ödülünü aldı Oyun içi ödüller henüz gelmedi Bence bu ödüllerin para ödülündende önce verilmiş olması gerekti Ayrıca biz oyun içi ödüllerimizi 3 ay önce istanbul ekşi kafede kazandık Biz 3 aydır gelmesini bekliyoruz

15. Başarısız bir organizasyon belliki planlı programlı değilmiş bu etkinlik resmen doğaçlama olmuş... Bir denilen başka bir denileni tutmadı maalesef hayal kırıklığı.

16. Dediğin gibi şampiyona düzenliyorsan şampiyonada vereceğin ödüller şampiyona başlamadan önce hazır olmalı bence Ödül kazananlarada en geç 1 hafta içindede herşeyi verilmesi gerektiği

17. Aynen yapacak bir şey yok umarım bundan sonra yapılacak etkinliklerde ince elenip sık dokunulur. Planlı programlı bir şekilde haa bide kesinlike ama kesinlikle bir çok konuda tecrübeli oyuncularla kontak halinde olunması çok fayda sağlar...

18. Ben oyunu bıraktım artık bundan sonra turnuvalara yalnız para ödülü için katılacam ve parayı alacağım

19. Hayırlısı ama durum şunu gösteriyor oyundan kopmalar sürekli fazlalaşıyor yenilik güzeldir yerindeyse fakat sürekli yenilik yerine oyuncu istekleriyle yeni oyuncu kazanmak için büyük çabalar gösterilmesi gerekiyor ve en büyük problemlerden biriside uridium fiyatları bence kesinlikle düşürülmeli almayan oyuncu bile çok kasılmak yerine uridiumu çeker kapısını yapar elitini alır ve savaşır...

Son düzenlenen: 7 Ağustos 2015
  20. MCB-25 kredili olmadığı sürece dönmeyecem oyuna

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.