Destek DarkOrbit Türkiye Şampiyonası S.S.S.

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve AmonRa. tarafından 17 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. MCB-25'in Kredilik olacağını hiç ama hiç sanmıyorum GG deki en büyük gelirleri x2 ve xeno dur bana göre onu kredilik yaparlarsa kapıdanda kaldırmak zorunda kalırlar. Kapıda bastığım çarpanların en az %70-80'i x2 ve xenodan oluşuyor 50 m x2 var ne yapacağımı bilmiyorum...

2. şuuu ödülleri verin artık dolandırıcımısınız siz yaaaa bu neeeeeee

TheMagnoflex bunu beğendi.
  3. Eyyüp47

Eyyüp47 User

Neymis...Ödüllerin hepsi ayni anda verilecekmis:))))) Neymis evrak eksigi olan takim varmis :))))) O yüzden sunucu ödülleride gecikmis missss :)) Adamlar parayi aldi parayi yedi.Yediklerini denize yOlladi.Bizim ödüller halen verilecek :)))) Neymis Almanya ödülleri vercekmis.:))) Merkele telefOn acayimda versin ödülleri :))))

4. Eyyüp47

Eyyüp47 User

Alooo darkorbit turkiye sampiOnasindan ariOrum ben.Merkellemi gOrusuyOrum.He Merkel abla bu sizin ulkeye bagli darkorbit oyununun turkiye oyunculariyiz biz.Bunlar burda bi darkorbit turkiye sampiOnasi adi altinda bi turnuva yapti ama ödüllerimizi halen vermediler Merkel abla.Bizim Darkorbit Turkiye ekibindeki adminler felan ilgilenmiOr.Biseye yaramiOlar.Gozun sevem sen olaya bi el at Merkel abla.Bu ayin sOnuna kadarmi halletceksin tam anlayamadim Merkel abla yaa...Ya ablam bunlarda sOzde gecen ayin sOnuna hallediOlardi bu ödül isini.Ama dümen cikti be ablam ya...He sizin orda bide support var onlarinda bi dedigi bi dedigini tutmuyOr bi kulaklarini cekiver canim ablam benim.Hadi saOl optum seni...(Anlayana...) Simdi siz beni yine banlarsiniz :))) E banlayin napim yani.Ama haklisiniz...Cunku Almanya size sadece banlama yetkisi vermis.Sizde bu gOrevi basariyla yapiOsunuz :)Baska ne yetkiniz var :)) 3 aylik vip bide tüm gemi tasarimlarini veremiOnus yaf..:) Bir daha bence Darkorbit Turkiye adi altinda bi turnuva yapmayin.Cunku Turnuvanin sOnunda bizim yetkimiz yOk.Ödülleri Almanya veriOr vs vs diOnus :)) Neyse Merkel ablam halletcek.Ayin sOnunda ödüller hazir olur :)))

5. ID *******

Şampiyonadan kazandığım oyun içi ödülüm gelmemiştir

Takım : TR3 ALACAKARANLIK

İSİM : FURKAN

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Ağustos 2015
    TheMagnoflex bunu beğendi.
  6. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Bu konuda supporta başvurmalısınız.Onlar size yardımcı olacaklardır

İyi forumlar

7. Support a kaç kere mesaj attım 16 saat geçti hala cevap vermiyor

8. Eyyüp47

Eyyüp47 User

3 aydir bekletiosunuz.verdiginiz bi 3 ay vip bide sampiyon basligi.Nerde bizim tasarimlar???Herseyi bizden beklemeyin biz nie supporta yazioruz.Sizler yazacaksiniz.Bu sampiOnayi turkiye sampionasi die dedem duzenlemedi.verin tasarimlarimizida...gidin siz nereye yaziOsaniz yazin yeter yaa.yaptiginiz ayip

ya simdiye kadar zaten sizin yüzünüzden bekledik hep...hani sen oyunu birakmistin :))) 7/24 forumdasin :))) merak etme bizede vipten baska bisey gelmedi.

9. Bizim yüzümüzden falan beklemediniz Şampiyonayı düzenleyen adminler ve bigpoint yönetimi yüzünden beklediniz bekledik Oyunu zaten bıraktım, gemi 2 aydır yatıyor Albaydan düştü 500 binde fak yedi Ayyıldıza da ödüller verilmiş Bizim ödüller nerde merak ediyorum

Tüm tasarımları vermedilermi? Amonraya sorduğumda cerrah dışında hepsi gelecektir demişti Cerrah tasarımının gelip gelmemesinde bir kesinlik yoktu

10. Eyyüp47

Eyyüp47 User

verdikleri tasarım citadel veteran.sperhead veteran :))) gOliye ait hicbi tasarim yOk...

bende venom spectrum solace tasarimlari yOktu.onu bile vermemisler :)))

11. Bende refere, kick, goal, vanquisher, peacmaker, sovering, cerrah, satürn tasarımları eksik Tüm gemi ve tasarımları demek Oyunda var olan tüm gemileri ve tüm tasarımları vermek demektir ama gelde bunlara anlat

12. Orginizasyon 0

Oyuncuları memnun etme 0

Sözü tutma 0 hey gidi darkorbit sen ne yaptın be...

*F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  13. Biz oyun içi ödülleri mayıs ayının başında ekşi kafede kazanmıştık Bide bunu düşün Biz diğer takımlardan daha fazla bekledik ve hala alamadık

14. Sen twitch de ki izdihamı görsen oyunun ismini google yazmaya çekinirsin...

Dün o kadar %75 indirim dediler twitchde herkese genel kod verecez dediler yayin sonunda sonuç vermediler :)

Titan ve pars özellikle dile getirdi bunu...

Geçenlerde pars admin benden kitle ile ilgili 6 maddelik fikir istedi. Mesajın sonunda belirttim:

Kitleye vaad ettiğiniz şeyi vermezseniz hayal kırıklığına uğrarlar dedim sonuçda dediğim gibi hayal kırıklığı

10 TL yi alıpda vipi vermeyen oyundan ne beklersin ki 3 aydır bekliyorum gelir diye yok paytogoyu aradık kaç defa size atacaklar yok oyle yok bole...

İstemiyorum vip felan o 10 tl yide kana kana harcayın haram zıkkım olsun öbür taraftada ben o 10 tlden davacı olacam birde yaptıkları ayıp 10 tllik şey için iki firimada topu birbirine atıyor.

15. Bizim klandan arkadaşın kardeşi izliyodu Ona vermişler Kodu yazınca diğer indirimlere ek %30 daha indirim geliyormuş 24 saat geçerli

16. Sürekli spam yapan vardı.

İçimden o kadar sayıp sövdüm ki anlatamam oyunada spam yapanlarada...

17. Eyyüp47

Eyyüp47 User

adminler herseyi bizden beklemeyin...üstünüzle irtibata gecin versinler adam gibi hakettigimiz ödülleri.citadel veteran sperhead veteran bide aegis elite tasarimi vermisler bana.golideki tasarimlar nerde???neden vermediler???supporta yazin diyosunuz!!! kardesimmm bi kere sizler iletin beeeee yeter yaaaa cildirttiniz beeee

tüm gemi ve tasarimlari dediginiz icinnnn biz bu paketi sectikkkkk lanet olsun ya...3 aydir bekletiosunuz bari adam gibi hakettigimizi verin.yaziklar olsun...bide utanmadan banlarsiniz simdi.banlarsaniz banlayin be...

furkan bu sampiyonanin reklamini yaparken hani ödüller hakkinda bi sayfa vardi.paket 1 paket2 paket 3 diee ödülleri yaziOdu.onu bana bulabilirmisin?

18. Valla başında verselerdi 3 ay vip çoktan bitmişti

19. bulmanıza gerek yok tüm gemi tasarımları yazıordu pakette :D darkorbit hileci ve dolandırıcıdır bunu herkez bilsin.......3 ayda bi ödülü zorla verdiler oda eksik yarım şimdi banlarlar bide doğruları yazıoruz die yalansa yalan dıyın ????

20. Eyyüp47

Eyyüp47 User

banlarsa kiyamet admin banlar beni hep o banladi dogrulari soyledigim halde...KIYAMET ADMIN bak ödüllerimizi bile eksik veriOlar.hani nerde tasarimlar.dogrulari soyluyos banla hadi yine :)))

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.