Destek DarkOrbit Türkiye Şampiyonası S.S.S.

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve AmonRa. tarafından 17 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bende alamadım halen ödülümü

2. Bizim takıma ödül gelmedi ve supportta kaç kere mesaj attım Bana dedikleri aldıkları tüm ID lere ödüller verilmiş Bütün takım ödül almadı girin bakın Ödül falan yok diyorum Siz ödülü aldığın diyor Ne yapalım şimdi Kötümü konuşalım

3. Aga ben ödeme ile ilgili supporta baş vuru yaptım sistem hatası vardı görselle adamlara kanıt atıyorum üstüne hatayı gösteren kırmızı bir kutu çiziyorum adamlar bana dedi ki:

"Bizimle irtibata geçtiğin için teşekkür ederiz böyle bir sorun bulamadık fişiniz kapanmıştır"

adamlara 5 defa ticket attım anca ilgilendiler. Nerde hizmet ? Nerde müşteri memnuniyeti ? Nerde oyuncuları düşündüğünüz o özlü sözler ?

4. Para verdin ama vip ini alamadın Ben senin yerinde olsam bi dakika daha durmam oyunda

5. Haram etttim daha iyi oldu...

bütün bigpointi öbür tarafta haraca bağlayacam :D

6. Yaa ödüllerin verildiği söyleniyor supporta dalgamı geçiyorsunuz ya kaç aydır bekliyoruz sesimi çıkartmadım bekledim bekledim şimdide dalga geçer gibi ödülleri vermeden bütün idlere ödüller verilmiştir deniyor yaa saçmalığın daniskası ya

7. Ödül almadık diyorum Bütün herkese almanya tarafıdan ödülleri verildi diyorlar Verilmedi işte inceleyin verdiğimiz ID lerde şampiyon başlığıyla 3 ay vip varmı görün

Supportla yaptığım mesajlar;

Yazılanları iyi okuyun Sürekli yollandı diyip duruyor ama gemilerin ısrarla incelenmesini istiyorum ama yapmıyorlar Takımdaki 5 kişiden biri bile ödül almazmı arkadaş

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Gemimin anasayfası ; Üste PREMİUM yazısını görebilen varmı? Vip üyelik olunca PREMİUM yazısı olması gerek vip gelmediği açık ve net bir şekilde belli Yukarıda ID de var incelesinler vip bulabilceklermi Kafede PARS admine verdiğimiz ID lerle bu id i karşılaştırsınlar bakalım aynımı değilmi
    ++++++++++++++++++++++++

Admin isterse nick şifrede verebilirim

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Ağustos 2015
  8. Merhaba ,

Şampiyona ödülleri takım kaptanları tarafından verilen listelere göre verilmiştir. Bu konuda forumda bizlerin yapabileceği bir şey yok. Takım kaptanları ne şekilde yada kimlerin ID'sini liste olarak gönderdiyse o listeye göre hak edenlere ödülleri gönderilmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.