Darkorbit ve Tablet

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve desperado*47 tarafından 24 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba, basit birşey sormak istiyorum aranızda deneyen gören duyan varsa cevaplarsa çok sevinirim. Tablet ile oyuna gire bilir miyim diye çok merak ediyorum ona göre kendime tablet alacağım. Gitmiyorsa boşuna almak istemiyorum. Bilen varsa yardımcı olabilir mi??

2. Geçmiş zamanda özel bir tarayıcı yükleyerek oyuna girilebildiğini duymuştum, hala geçerli mi bilmiyorum.

3. Merhaba,

Eskiden bir browser indirerek oynanabiliyordu ancak artık böyle bir durum söz konusu değildir. Sebebi ise oyunun artık istemci modülüne geçmiş olması.

İyi forumlar.

4. joetly

joetly User

aslında programla (android için konuşuyorum) tablete flash player kurulu yapıp kullanılacak browser'ı işlemci gibi göstererek flash destekli başlatılabilir ama android için kodlamaya henüz yemni yeni bakıyorum. malum bu yaştan sonra ve 10 senelik bir aradan sonra alışmak zor oluyor. eğer olurda bir gün o kadar ilerleyebilirsem (sıkılmazsam) yapmayı denerim.

5. oyunu açmayı başarsanız bile çok güçlü bir tablet almadığınız sürece ısınma ve şarj sorunu baş gösterecektir, android oyunlarına nazaran bir tarayıcı da oyun oynamak çok daha fazla kaynak tüketir. güçlüden kastım güncel kur(15) ile 4k ₺+ diyebilirim. verebileceğim tek tavsiye, tableti ekran olarak pc ye bağlamak olur ancak. ev dışında uzak bağlantı, ev içerisinde local modem üzerinden (5ghz wifi şart) sağlıklı bir görüntü aktarımı sağlanabiliyor. aynı şekilde ekran dokunmatiği, tabletten ses almak, tablete klavye/fare bağlamak vs. her şey çalışır sadece oyun pc üzerinde çalışacak tablete vereceği yük bi film açıp izlemek gibi olacağı için 5ghz wifi si olan herhangi bir tablet yetecektir. windows açısından tam olarak yasal olmayabileceği ile birlikte yıllardır sorunsuz kullandığım rdpwrapper ı araştırmanızı da tavsiye ederim. pc deki ana kullanıcıya müdahele etmeden bilgisayarı kullanabilmenizi sağlıyor. örneğin evdeki herkesin bilgisayarımda kullanıcısı var pc ile alakalı her şeyi bilgisayarımı kullanmadan halledebiliyorlar, oyunlar dahil :) aynı şekilde tabletten reflekse dayalı olmayan oyunları evin her yerinden pc den açarak oynayabilmem de cabası.

6. Puffin tarayıcıyı kullanabilirsiniz