Geri bildirim Darkorbit Web sayfasının reklam hatası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve dikduran1 tarafından 21 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. dikduran1

dikduran1 User

anasayfadan kastım darkorbit sayfasından her yenileme veya bölüme tıkladığımızda bizi virüslü sayfaya yönlendiriyor... forum sayfasında da aynı sorun mevcut.. sadece bende oluyor mu bilmem ama bir bilgi verirseniz sevinirimç aksi halde darkorbitin kötü niyetli olduğunu düşünmeye başlayacağım....[​IMG]

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Şubat 2015
  2. tarayıcın google chrom sa reklamlı sayfalar gelir bunun için progran özellikleri bulman gerekir o reklamları . birde yandex geçebilirsin ,virüs tarayıcıları virüslü demez virüs oluşturabilecekleride gösterir yani ben bir oyunu indirdim virüslü diyordu indi ğinde güvenli yazılım dedi yan vvirüs temizliyicisine bakma o çok zararlıları zaten siliyor

3. dikduran1

dikduran1 User

tarayıcı kaynaklı ise sorun değil.. bir şekilde halledeceğim....

4. Merhaba ,

Bu durum ilk ne zaman başladıysa yakın zamanda kurduğunuz program , eklenti v.b. şeylerle gelmiş olabilir. İlk olarak bu durumu yaşadığınız tarayıcıları Program Ekle/Kaldır kısmından tamamen kaldırıp en baştan sıfırdan güncel versiyonunu kurup tekrar deneyiniz. Büyük olasılıkla bir eklenti nedeniyle oluyor.

İyi forumlar.

5. dikduran1

dikduran1 User

chorme daki reklam engeleme eklentisinden dolayı oluyormuş. onu devre dışı bırakınca düzeldi. teşşekkür ederim...

6. Merhaba ,

Rica ederim :) konu çözüme kavuştuğundan dolayı kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.