Yeni Başladım (Kod Var Dediler)

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve future4732 tarafından 3 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. future4732

future4732 User

iyi günler konu başlığında yazılı olduğu gibi darkorbite yeni başladım ve birkaç oyuncu arkadaş bana kod tan bahsetti eğer aktıf yardım kodu varsa burda ulaşabileceğimi söylediler şuan aktif bir kod varmı peki :/

2. Merhaba,

Konu başlığınızı ve konunuzu kurallara uygun olarak düzenledim.

Şu an aktif bir kod bulunmamaktadır. Olduğu takdirde Forum üzerinden paylaşılacaktır veya oyun içerisinde chat kısmında Chat takımındaki arkadaşlarımız bunu paylaşacaktır.

İyi Forumlar.

3. Oyunun bir süredir kod çıkardığı yok. Gerçi çıksa bile hani çok ele avuca gelir birşeyler olmuyor. Eskiden 1 ay vip filan olurdu şimdi genelde 1 hafta vip oluyor o da olursa :D :)

Yani oyundan en azından şöyle yardımcı olabilecek bir kişi bile bulsan o kod işinden daha çok avantajlı olursun. Uridium verseler 3 kuruş , cephane verseler 5 kuruş , vip verseler 8 kuruş :) :D

Ama arkadaş bulursan veya işe yarayacak bir klana girersen kasarken + görev yaparken yardımları daha fazla olur diye düşünüyorum. :D :)

4. Görev katlayıcı olsun sağlam 1 tane 3 gün seninle ilgilenecek arkadaşın olsun o istediğin kodun yüzüne bakmazsın :D Eğer görev katlayıcı çıkmadıysa özelden bana ulaş :D

5. oben

oben User

do baştan sona kod olsa kaç yazar ne işe yararki arkadaş bak başının çaresine daha iyi vereceği koddan ne olur 300 r310 roket 1 hwai fişek mermisi bide yanında kağıt helva.

6. LOW ORBİT PACK : DTBM-92Y8-DAPG-ZDN4
    İÇERİĞİ : vengeance 7 gün premium 1 adet bo2 ,1 adet 7900 hız jeneratörü
    başlangıç hesaplarına kullanılabilir ultra elit hesaplara denemeyin kod yemez
    kod tek kullanımlıktır