DarkOrbit Yeni Bir Battlestar Galactica Olur Mu?

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve SweenReadTeam tarafından 25 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
 1. Öncelikle yıllarca buraya vaktini harcamış, şu zor günlerde bir bakalım deyip geri dönmüş, yaşadığımız onca saçmalığa rağmen hala burada olanlara selam olsun ..

  Bundan yıllar evvel DarkOrbit'in oyun türünden çok farklı olmayan bir oyunu belki duymuş ve hatta oynamışsınızdır. Sözü geçen oyun zamanla sorunlarını çözemeyip kısır bir döngüye girdiği için topluluğunun büyük bir bölümünü kaybetmişti. Daha fazla da yükleri kaldıramadığı için üyelerinden özür dileyerek yüklü bir miktarı içeren kupon koduyla DarkOrbit'e yönlendirmişti insanları. Covid-19 yüzünden bir çok kişinin geri dönüş yaptığı DarkOrbit'in maalesef git gide sözü geçen oyuna doğru gidiyor olması hem sinir ediyor hem de üzüyor. Buradan yetkililere (forum adminlerine değil, biliyoruz yetkiniz olmadığını) sormak istiyorum: zamanında sözü geçen oyun sarpa sarınca oyuncularını buraya yönlendirmişti. Peki siz nereye yönlendireceksiniz insanları? Çözün artık şu lag sorunlarını.
   
  ALUCARD-BeRsErK ve 73mugtar bunu beğendi.
 2. 73mugtar

  73mugtar User

  *** gıbı olacak sonu ondada boyle oldu ve sonunda kapandı...
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Nisan 2020
  SweenReadTeam bunu beğendi.
 3. Olmaz, gir sunuculardan diğer serverlara tıkır tıkır sıkıntısız oynanıyor. Birkaç TR gibi ölür server dışında sıkıntı yok. Yani bizim serveri çözemiyorlar oyüzden ne halleri varsa görsün modundalar. Bizde alışığız donsada, lag olsa giriyoruz onlarında işine geliyor
   
  DORUKCUM bunu beğendi.
 4. edii__bese

  edii__bese User

  laglı maglı, oynamaya dewamke
   
  Adana-TURKEY bunu beğendi.
 5. legendw.

  legendw. User

  Giremiyoruz ne lagı :D
   
 6. gemi lamda kapısında 12 saattir supporta bilet açtım.N/A
  İşin garip kısmı gemi hala lamda kapısında duruyor.7 adet güçlendirici de boşu boşuna bitti.ne yapalım demekki merkez ekibinin bilgisi yetmiyor sorunları çözmeye.Yardım istemeye de gurur yapıyorlar anlaşılan.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Nisan 2020
  SweenReadTeam bunu beğendi.
 7. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Support Takımımız ile yaptığınız görüşme size özeldir. Lütfen paylaşmayınız. Kapıdan Çıkarma İşlemi diğer oyunculara da yardımcı olabilmek için yoğunluğa bağlı olarak günde 1 defa yapılmaktadır. Support Takımı tarafından gereken cevap verilmiştir. Sorununuz devam ediyorsa tekrardan iletişime geçebilirsiniz.

  İyi Forumlar.
   
 8. DARK3WIL

  DARK3WIL User

  Kolay gelsin geçen kapıda kaldım. Aşağıdakileri uygulamamı istediler. Denemende yarar var bence. Oyuna giremesemde sana yollayım dedim.

  Eğer sorun devam ederse lütfen aşağıdaki adımları uygulayınız:
  Geminizi 1 kez radyasyonda imha edin.
  Windows + R tuşuna basarak Gelen Çalıştır ekranında TEMP yazıp çıkan tüm dosyaları silin
  ek olarak tekrar Windows + R tuşuna basarak Gelen Çalıştır ekranında %TEMP% yazıp çıkan tüm dosyaları silin ve tarayıcınızı resetleyin
  Sorun hala devam ederse lütfen aşağıdaki adımları deneyiniz;
  Farklı bir hangarı etkinleştirin.
  Tarayıcınızı tamamen kapatın ve tekrar deneyin.
  Mümkünse farklı bir internet ve bilgisayar ile giriş yapmayı deneyin.
  Aşağıdaki bağlantıdaki adımları uygulayın
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Nisan 2020
 9. selamlar öncelikle battle star galactica online kapanış nedeni söylediğiniz gibi sorunları değil isim hakkı anlaşmasının bitmesi sonucu kapanmıştır. bilindiği üzere bir dizi film konu alınarak yazılmış ve belirli isim hakkı anlaşmaları yapılarak meydana getirilmiş bir platformdu
  şu an içinde bulunduğumuz platforma gelince hali hazırda çalışmakta olan bir sistemin yeni bir platforma geçiş süreci içerisinde bir çok zorluk ve aksilik olasılığı vardır. malumunuz olduğu üzere flash ve java platformlarının desteklerinin bitmesi oyunun bütün alt yapısının değiştirilmesi anlamına gelmektedir sizce yazılım ekibinin işi konuştuğunuz kadar kolaysa sizin bilgisayar bilginize yazık. ha eğer hali hazırda oyun işler durumda olmayıp kapalı olsaydı bu süreç çok daha kısa sürebilirdi fakat yine kolay değil hele bu kadar item yoğunluğu olan bu kadar fazla ikincil hesap bulunan bir oyun için bizlerin eğlenebilmesi için her ne kadar bu işi belirli bir ücret alarak yapsalarda insanların işleri gerçekten zor insanları eleştirmeden birazda olsa yaptıkları işin zorluklarını öğrenin.
  iyi oyunlar dilerim.
   
  Pikana bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş