Öneri Darkorbit Yeni Server

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve batmanfuki tarafından 10 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce 2012'nin Aynısı Yeni Sunucu Açılsınmı?

1. Açılsın

63,0%
  2. Açılmasın

32,6%
  3. Farketmez

4,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. batmanfuki

batmanfuki User

Merhaba Sayın Yöneticiler Ve Oyuncular.
    Öncelikle Şurayı Okuyunuz Güncel Darkorbit Kalacak Yeni Bir Server Açılacak Sadece O Server Eski Darkorbit Olacak.
    Benim Önerim Şudurki Yeni Bir Darkorbit Serveri Açılsın Ve Versiyonu 2011'deki Gibi Olsun. Şuanki Güncellemeyi Destekleyen Oyunculardan Çok Daha Fazla Eskiyi Sevenler Var.
    Örnek 2011 Videosu Bu Dönemi Oynayanlar Bilirler.
    Eğer Bu Dönem Açılırsa Yeni Bir Sunucu Üzerine Eminimki Eski Oyuncularda Gelecektir Ve User Sayısı Fazla Olacaktır.
    Kim Bilir Belki 2011 - 2012 Zamanında Bırakanlar Bile Oyuna Dönebilir :)
    Yapılan Güncellemeleri Değil 2011 Zamanını İstiyoruz. Lütfen Gözden Geçirin. Darkorbit Kullanıcı Sayısının Tekrar Artacağından Emin Olabilirsiniz.

Yalnız Bu Sunucuyu Açınca Güncelleme Yapılmasın :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Kasım 2016
  2. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Herkesin görüşlerine saygılıyız.

Bende o zamanları severdim :)

Gerekli desteği alırsa iletmekten memnun oluruz.

İyi forumlar..

3. batmanfuki

batmanfuki User

Teşekkürler Beyaz Moderatör :) Desteklerinizi Bekliyoruz...

4. uzayl80

uzayl80 User

ben eskiyim zaten ahh eski tarz darkobit mum gibi arıyom valla desdelerim gardes cıksın tabi yeni server

5. batmanfuki

batmanfuki User

Umarım İsteğimizi Gözden Geçirirler :) Oyuncular Eskiyi Daha Çok Seviyor Şimdiki Gibi 500.000 Değil Eskisi Gibi Maks. 100.000 Çıkmasını İstiyoruz :)

6. umarım döneriz kardeşim 2011 zamanına :)

7. BastiEnfo

BastiEnfo User

umarım olur eskiyi özledik...

8. test serverı ful acık kalsa buda guzel olur

9. BAK GÜZEL KARDEŞİM BİLDİĞİN GİBİ 5-6 AYDA BİR DEĞİŞTİRİOLAR OYUNU ZATEN YANİ ZOR ALIŞTIK BU HALİNE ŞİMDİ TEKRAR ESKİYE GİDERSEK BEN BİDAHA ALIŞMAYA ÇALIŞMAM DİREKT BIRAKIRIM çoğu kişi de benle aynı fikirde şuanki sunucu gayet şık tasarımlı kullanışlı ve pratiktir ...

10. ECEL

ECEL User

ben bu konuyu daha önce açmıştım

11. batmanfuki

batmanfuki User

Oyunu Düzeltirsen Sevinirim Kardeşim. Konuda Belirtmek İstediğim Şudur Günceli Eskiye Çevirmek Değil Yeni Bir Server Açılıp Sadece O Serverin Eski Halde Olmasıdır. Güncel Olduğu Yerde Kalacak Yani :)

Ecel Kardeşim Konuyu Baltalamak Yerine Paylaşıp Destek Çekersen Sevinirim :)

Konuyu Tam Anlamayanlar Olmuş Güncel Olduğu Gibi Kalacak Arkadaşlar Sadece Yeni Bir Server Açacaklar Ve Sadece O Server Eski Olacak.

12. uzayl80

uzayl80 User

anlamayan arkadaslara gelsin ozman :D:D:D bende istiyom eski darkobiti güzel olur

link vermek yasakmış öle diyorlar

13. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Bir videoda ben bırakayım :)

Birisi şey demiş olursa çoğu kişi bırakır . :D :D :D

2014 ve sonrasını zaten isteyen kim emin ol bırakanın 5-6 katı oyuncu tekrar geri dönecektir :)

O zamanlar yasak program kullananların sayısı baya fazla idi.Ancak gereken cezayı 2013 temmuzda aldılar :)

Eminim o tayfanın tekrar böyle bir hataya düşmeyeceğine.

Bu fikir benim ne zamandır aklımda ancak üşendiğimden açmıyordum.

Bu oyun görsellik vs değil savaş strateji oyunu.Ancak son zamanlarda bunu unutup görselliğe önem vermeye başladılar.Sonra hatalarının farkına varıp çapraz sunucuyu geliştirdiler.

Umarım olur böyle bir şey ancak sanmıyorum ..

14. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Video da uygun olmayan yerler vardı.

Videonuz kaldırdı.
    Büyük harf kullanımı yasaktır.

Bir sonrakine cezai işlem uygulanacaktır.

İyi forumlar..

15. yaw arkadaş ne yeni serveri kafanızmı güzel Allah aşkına sayın adminlerim sayın yetkililerim girin bi bakın tr1 tr2 tr3 tr4 tr5 tr6 en düşük online oyuncumuz 15 lvl altı değil kesecek adam bulamıyoruz serverler yavaş yavaş boşalıyor birde yeni server açarsanız hepsi oraya gidecek bizne yapacağıoz 4 5 senelik emeğimizle ortada ? buzamana kadar olan hiçbideğişiklik beni bıktırmadı ama şu 1.5 2 yıldır darkorbite oyuncu yok o yüzden bayabi sıkıntı var zaten birde yeni server açılırsa bildiğimiz tanıdığımız birkç kişi var onlarda yeni servere geçecek oyun bmboş böyle birşey olursa ben bırakırım oyunu açık ve net

16. arkadaşım zaten oyuncu yok eski hali eski hali sanki nedir kuru x4 rsb bulmak almak servete bedel ema aynı çeşit insta aynı çeşit pet falan yok adama sıkıp ekranı izliyodun hadi öyle güzel birşey olsa tamam dicem gelsin arkadaşım eskilerdede oynuyordum 10k üroyu bi araya getirmek için 9 gün oraştım gemi patladı irisler patladı daha 5 bin üro toplamışdım b*tlardan kesecek stranur bile bulamıyoduk öyle ctrl ye basıp ekranı izliyoduk ticarete basıyoduk o para boşa gidiyordu

BUDA YENİ HALİ

üro bulmak çok kolay patlamak beleş 3 öldüğünde 1 iris canı gidiyor gemi gitmesi gibi bi durum yok ticarete basılanpara eşya gelmeyince geri geliyo pet var 3d geldi ucus düzenleri falan rsb bulmak kolay insta ema falan herşey kolay oyunun tadını alabiliyoruz

WS DE ESKİLERDEN CTRLYE BAS EKRANI İZLE

WS DE YENİ UCUS DÜZEYİ KAMİKAZE PET KORUMA MODULU RSB İNSTA EMA UCUS DÜZEYİ HIT BUZ ROKETİ FALAN DERKEN NEFES KESİLİYO HEYCANDAN

BU YAZIYI YAZMA SEBEBİM ESKİLERİ OKADAR GÜZEL ÖVÜP YENİ OYUNCULARIMIZIN KAFASINA SOKMAYIN ESKİLER BELLİ YENİLER BELLİ NEYMİŞ EFENDIM OYUN ESKİ HALİNE DÖNECEK Bİ SERVER İSTİYOMUŞ DAHA ÇOK OYUNCU OLURMUŞ OYUNCULARIN 5/4Ü NİYE BIRAKDI B*TLAR YASAKLANDIĞI İÇİN B*OTLARDAN KESECEK STRANUR 25 30 DK DA Bİ BULUYODUK ÇOK İSTİYOSAN GİR Bİ PVP SERVER OYNA ONLAR DAHA İYİ ESKİ MOD OLANLARIDA VAR

17. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

eski darkorbit vs ? rsb ema ucuz oyundan zevk alıyorum diyosun kesecek adam buluyor musun ?

Pvp ye çıktığında adam çıkıyor mu karşına ?

Eskiden eski haritada yaratık kesme konusunda haklısın ancak şu an eski do geri gelse emin ol eski harita çok rahat olacak çünkü kullanacak bi program yok :)

18. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Küçük harfle yazmaya özen gösterelim.Konularda fikir belirtirken forum kurallarına uygun davranalım.

Keyifli forumlar.

19. CoZzz

CoZzz User

Güncel +1

20. ECEL

ECEL User

eskiyle yeni arasında değişen ne söyle bana. eskiden uri kasamıyormuş muş . şimdi kasıyosun ne oluyo aynı kapıya çıkıyo kastığın uriler geldiği gibi gidiyo masrafın daha çok lf4 havocu herkulu uçuş düzeni geliştirmesi bunlara kaç para gidiyo haberin var mı senin. eskiden x4 rsb yokmuydu ema insta yok muydu niye ekranı izliyordun. söylediklerinde haklı olsan şuan serverler oyuncu dolu olurdu. gittikçe oyuncu kalmadığına göre konuşmak ve tartışmak anlamsız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.