Öneri Darkorbit Yeni Server

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve batmanfuki tarafından 10 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce 2012'nin Aynısı Yeni Sunucu Açılsınmı?

1. Açılsın

63,0%
  2. Açılmasın

32,6%
  3. Farketmez

4,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TinyKnight

TinyKnight User

Eski tip server açmak aşırı mantıksız şimdi adamlar gidip eski filesleri yeni bir servera mı kuracak? Üstelik orda şuanki uridium fiyatlarıyla uri satışı olursa zaten 1 x3de ya da x4de 200 tlye full olursun ve her şey biter? Mantığı ne anlamadım.Oyuna para veremeyen oyuncularda var bende pek para veremiyorum ama oyuna para vermeyince ve yavaş gelişince sıkılıpda eski kolay haline dönmesini istemek garip.

Ancak boş svlerde canımız sıkılmaya başladı yeni bir server açsalar fena olmaz.

2. «√ÀTΌ‡LΌĆÒ» sonuna kadar hak veriyorum

eskiyle yeni arasındaki değişen farkı görmüyorsan sen demek 1.5 senedir oynuyosundur oyunu biz 5 sene öncesini diyoruz

kastığın üriler geldiği gibi gidiyo demişsin ama en azından fulenme şansın var 5 sene önce yokdu

masrafın daha çok demişsin daha zevk verici

havok herkul demişsin ucus düzeyi demişsin ve kaç para gidiyo demişsin krdş oyunla alakan varmı ? parayla satılmıyor ürodyomla satılıyo ve onları alınca fulsun eskiden bu imkansızdı 8 iris olan server kralıydı oyniyanlar bilir [ESKİLER BİLİR]

eskiden x4 rsb ema insta yokmuydu demişsin eskiden onlardan bulmak bir servete bedeldi goliaht bile almak 6 7 ayımızı alıyordu oyniyanlar bilir herkez phonexdi alınan en güçlü gemi bigboydu goliaht falan almak ozamanlar imkansızdı ticarete goliahata 80m kredi bastımı hatırlıyorum gelmedi kredide gelmedi

serverler oyuncu dolu olurdu diyosun yanlış diyosun krdşm oyuncu değil b*t doluydu haritalar serverler kesecek bi stranur arıyoduk 15 20 dk ya zor buluyoduk b*tlar yüzünden oyniyanlar bilir

gidikçe oyuncu kalmadığına göre demişsin b*tcular bırakdı harbi emekciler kaldı onlarda bize yetiyo zaten

varmı yanlışım

3. KULANACAKPROGHRAM YOKMU SEN ÖYLE SAN KRDŞM AYAKDA UYUYOSUN 4-2 4-3 4-1 GİBİ YERLERDEKİ GECE GÜNDÜZ KENDİ ELERİYLE TOPLUYOLAR DEMİ 2015DE YASAK OLARAK GERİ ÇIKTI O LANET PROGRAMLAR GİR Bİ YAZ GOOGLEYE ARAŞTIR

4. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği küçük harf ile yazarak imalı yazışmalarda bulunmayız.

Bu konudaki şikayetlerinizi supporta yazabilirsiniz.

Mesajınızı düzenlemenizi rica edeceğim.

Keyifli forumlar.

5. ECEL

ECEL User

ben bu oyunu 1.5 yıldır değil 2008den beri oynuyorum. neyin ne olduğunuda senden iyi biliyorum.
    5 sene önce fullenme şansın neden yoktu lf3 iris ve arge tek yapılması gereken bunlardı. hiç kredi kasamadığını kabul edelim skylabdan gelen parayla fullenmen çok kolaydı.goli için 80 m kaptırman çok ağır bedel olmasa gerek. kaç para gidiyo derken harcanan uridium miktarını kasteddim. goliatha x4 rsb servete bedel demişsin 6-7 ay sürüyodu demişsin oyunu oynamayı beceremediğin kesin. asıl şimdi bütün herşeyi dizmek servete bedel. asıl şimdi 6-7 ay uğraşmak gerek. masraf etmek zevk verici diyorsun o halde eski sistem de sana son derece masraflı olduğunu söylüyosun bu udurmda eskidende zevk alman lazım. kendi içinde çelişiyiosun.

""havok herkul demişsin ucus düzeyi demişsin ve kaç para gidiyo demişsin krdş oyunla alakan varmı ? parayla satılmıyor ürodyomla satılıyo ve onları alınca fulsun eskiden bu imkansızdı 8 iris olan server kralıydı oyniyanlarbilir" demişsin 8 irisi dizmek imkansız bunca yeniliği dizmek daha basit öyle mi burda saçmalamışsın.

ikisi arasındaki uridium masrafını göremeyecek kadar kör müsün. evet eskiye göre daha rahat kasılıyosun yaratıkları daha kolay kesiyosun ama bunu yeni başlayan bi adam açısından düşünür müsün ? serverler b*tcu doluydu diyosun anlaşılan sen b*t zamanı oyuna başlamışsın ama b*ttan önceside var ve b*t yokkende oyun kalabalıktı. b*tcular banlandığı için oyuncu azalmadı elbette çok oyuncu banladılar kimisi tekrar başlamadı.neden çünkü herkes oyuna gelen bunca yeniliği oturup eliyle baştan kasamazdı çünkü çok zor ve pahalı zaten bu yüzden millet başta botlara yöneldi.az bi kesim banlanmadan kaldı ve oyunun zorluğu yüzünden yeni oyuncu gelmiyor kalabalık olmayınca oyunun tadı kaçıyor ve hazırda var olan oyuncularda sıkılıp oyunu bırakma aşamasına geliyor anlatabildim mi ?

geri kalan oyuncular sana yetiyo olabilir ama oyuncuların %90ına yetmiyor bunu sana kanıtlayabilirim. forumu önceki konularla beraber takip edersen ve darkın face sayfasında yapılan yorumları takip edersen bunu çok rahat görüp anlayabilirsin. kısace kendi düşüncene değil çoğunluğun ne düşündüğüne bak. senlik sorun yoksa kendi adına yorum yaparsın . genelleme yapamazsın

Son düzenlenen: 12 Kasım 2016
  6. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Eleştirilerinizi lütfen daha sakin ve kelimeleri daha özenle, tartışmaya yol açmayacak şekilde seçiniz.

İyi forumlar.

7. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

200 tl ye ful mu olursun :D 200 tlye 1m uri alıyorsun hadi x4 de al o zaman x4 yoktu ama neyse :D 1.3 m uri :)

lf-3 lf-4 lf-4 geliştirmeleri iris kalkan apis almak zeus almak argeleri yapmak lazım bunların maliyeti kaç uri bi matematik işlemi yap bakalım :)

Ecel cevabı vermiş bende yazıcaktım bişiler vazgeçtim :) sadece diyeceğim şu streuner kesip ne yapacaksın 1 uri :D rütbe vermiyor bir şey vermiyor.

goliathı şimdi rahat almanın sebebi herkes ful :)

O zamanlar herkes ful değildi daha iyi bir şey değilmi sende yarışıyorsun onlarla ve oyunda sadece güçlüler yok :)
    Emin ol hepsini gayet iyi biliyorum ama kullanmıyorum bu kişilerin kendi tercihi

8. .MARS.

.MARS. User

Güzel düşünmüşsünüz :)

Böyle bir serverin iyi bir değişiklik olacağını düşünüyorum :)

9. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Darkorbit ve Darkorbit Reloaded diye iki ayrı :) konu açacaktım bende ama arkadaş benden önce davranmış :)

10. .MARS.

.MARS. User

Ne fark ederki?

Önemli olan konunun gerçekleşmesi öyle değil mi? :)

11. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Aynen öyle gemimi feda edebilirim gerçekleşmesi için :) :) :)

12. jubei.72

jubei.72 User

Umarım bu fikir gerçekleşir :) bunu çok istiyorum

13. SİSTEM

SİSTEM User

Her fikir bence değerlidir ne kadar eskiyi özlesekte maalesef geriye dönük işlemler pek bu oyunda geçerli olan bir durum olmadı ben görmedim bakın belki etkinlik adı altında bazı şeyler yeniden değerlendirili fakat eskiye dönmek bir kaç kez düşüdürücü bir durum haklısınız farklı bir server açılabilir fakat oradada düzen pek değişmeyecektir karşı değilim düşüncenize ama çok fazla bir şey değişmeyecektir bu yönetimin bu konuyu değerlendirmeye dahi alacaklarını düşünmüyorum üzgünüm.

14. uzayl80

uzayl80 User

zaten trde 6 adet sunucu var 6.cı server boş sayılır arkadaş önemli olan server acmak değil oyuncuları o serverlerda tutmakdır buda nekadar cok oyuncu okadar zevk demek yoksa boş serverde git korsan kes daha iyi bence

15. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Malesef haklısın back-up olmuyor bu oyunda.

Bu konu gerçekleşirse reloaded de adam kalmayacağı kesin :)

16. jubei.72

jubei.72 User

Görüşlerinizi belirtmişsiniz iyi güzel fakat oyunu 2012 den önce oynamayıp sonradan başlayanların %80 i eskiyi zaten istemez. Çünkü hiç oynamadılar ve o zamanın tadını bilmiyorlar. Biz darkorbiti o dönemleri ile sevdik :) şuan başka bir sunucu açılsa 2012 ve öncesini oynayanların %80i oraya gidecektir eminim. Çünkü darkorbiti biz o haliyle sevdik :)

17. WolfWar

WolfWar User

Bu tip konular çok açıldı ama hiç kaideye alınmıyor yine de sonuna kadar tam destek +1 :)

18. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Bırakın onlar reloaded ile devam etsinler bize 2012 yi versinler 0 dan hesap açıp başlarız ohh mis :) 1 yıla maks serverın %60-70 i ful olur :)

Oyuncu sayısı bi anda 3-4 katına çıkmazsa hiç bir şey bilmiyorum 2 gün önce 2 kat varken saat 3-4 suları öğlen cm dedi online sayısı 215 Tr2 de siz düşünün :)

19. uzayl80

uzayl80 User

benim tr 2 de hesabım var goli ama kulanmıyorum başka serverda daha rahatım hiç yok gibi bişe tr server yani gece ve gündüz fazla fazla oynayan yok

20. uzayl80

uzayl80 User

valla ben bu oyunun en eskilerden biriyim ilk haliyle şimdiki hali arasında daha cok fark var secenek cok şimdiki zamana bakacak olursak yaratıkları rahat rahat kesiyorsun eskiden kimse kesdirmezdi uride kasabiliyorsun ama eskiden nerdee cok zor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.