Duyuru Darkorbit Yenilikleri

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 24 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ne alaka modğl gelse herkes alabılır

2. merkez ekibin kararı dün yazmışlar dı :)

3. Minik tatlı zararsız gemilerimiz defcom ve yamato için hala modül yook :D Ben hala bunun savaşını veriyorum :p

«®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  4. İspanya forumundan alıntıdır.

TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  5. Besyokar

Besyokar User

bunda karantina kapısı mı olacak yoksa x-1 yada x-8 haritalarında ayrı bir kapı olarak mı olacak

6. yalnız o sleight yeteneği çok sıkıntı... pvpciler paso bu gemiyi kullanacak kaçabilen olmayacak :D
    efendim bu arada o ispanyolca yazının en altında çok önemli bir şey diyor, indirme mevzusu yakında çıkabilir diyor :)

ateistkeci ve ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  7. Karantina olabilir anladığım kadarıyla ama biliyorsun net bilgi forum üzerinden türkçe paylaşıldığında daha iyi anlayabiliriz.

Yetenekleri iyi artık bu etkinlik gelsin bıktık bu galaktic çekişmesinden :D :D :D

8. galaktik çekişe gerçekten rezil bir etkinlik oldu. 4-5te görev var kavgadan adım atamıyoruz efenim :(

9. karantina ile ilgili

10. Haydi hayırlısı , unity ile ilgili paylaşılan son bilgide darkorbit tarayıcı tabanlı kalacak diyordu sanırsam , umarım indirmeliye dönüşür :)

11. Group invitation is disabled on this map.

12. 50 kişi giremicekler bence artık :)

13. Aliens

Aliens User

Hayır, demek istenilen kapıya girmeden önce grubu oluşturmanız gerek. Kapı içerisinde yeni davet oluşturulamayacak. Çünkü o harita tek kişi yapılmaya uygun değil.

yılmazcan47 bunu beğendi.
  14. farmeremada unity ile ilgili yazılanlar maksat fikir versin merak eden oyunculara .
    oyuncularla birlikte çalışılıyor bu sistemde

flash teknolojisi kullanılarak geliştirilen mevcut bir web tarayıcısı mmo'nun birlik WebGL portunda çalışıyorsunuz
    projenin teknik yönünü aktif olarak şekillendiriyorsunuz
    çekirdek geliştirme ekibi sanatı ve uı tasarımcısı ile birlikte çalışıyorsunuz
    performans ve bellek sınırlamalarıyla zorluklarla başa çıkıyorsunuz

15. Süper o zaman karantina kapıya daha girmem dedim ama anlaşılan etkinlik sebebiyle gireceğiz gibi.

Test serverini açsalardı artık merak ettim :)

16. (RcZ)

(RcZ) User

merhaba sayın darkorbit yöneticileri ve adminler ben 2 adet zeta kapısı açıyorum birini bitirdikten sonra ikincisini aktif hale getiriyorum ama malesef haritada göstermiyor bir sıkıntım da normal ixs haritalarda kestiğim yaratıklardan neden bana üçte bir uri tp ve tecrübe veriyor ben bu oyuna dünyanın parasını yatırıyorum ondanmı acaba bilelim artık para yatırmayalım ve bu etkinliği bırakalım sonuç böyle devam ederse bırakacam galiba umarım benim kapı geri verilir çünkü bu olay geçen haftada aynısı oldu ilgilenmenizi rica ediyorum olmasa başka yollardan hh-akkımı aramak zorunda kalıcam saygılar kolay gelsin

17. Titan.

Titan. Forum Moderator Team Darkorbit

Merhabalar,

vay be desenize Her şey çok güzel olacak ramak kaldı sonunda 3. parti program kullananlar yok bak şimdiden bir heycanlandım :D

Öncelikle 2. zeta kapısını yerleştirdikten sonra x1 haritanıza gelmiyorsa bilgisayarınız ile alakalı bir problem vardır, büyük ihtimalle lütfen bu attığım linklerden bahsi geçen işlemleri tamamlayınız.

DNS Ön belleği Temizleme S.S.S
    Bağlantı Sorunlarına Sıralı Çözümler S.S.S
    Ön Belleği Ve Çerezleri Temizleme S.S.S

Uridium hakkında söyleminize gelirsek oyun içerisinde Anti-bot sistemi vardır. Normal bir oyuncunun buna takılması zor bir ihtimaldir. Ama şans ya olabilir sizde de 12 saat oyuna girmezseniz büyük ihtimal eski haline gelecektir. Çok fazla darkorbit oynadığınızı düşünüyorum biraz uyumanız daha yararlı olacaktır :)

Oyun içerisinde para yatırıyor olmanız bizim gözümüzde sizi fazladan bir yere koymaz, herkes için adalet eşittir ve kimseyi kayırmayız ilgili yerlere şikayet etmek en büyük ve doğal hakkınızdır. GİŞ'de (Genel İş Şartların) derki, 12. kuralın 12.2. maddesinde,
    Şikayet etmeden önce oyun içerisine kayıt olurken onayladığınız GİŞ'de (Genel İş Şartların) lütfen okuyunuz.

Eğer Genelde Kapınız gelmediyse Support takımımız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Lütfen Dikkat İncelemeler sonucunda yanıldığınız görülürse Support ekibimizi yanıtlmaya yönelik ceza işlemi alabilirsiniz.

İyi Forumlar.

yılmazcan47 bunu beğendi.
  18. (RcZ)

(RcZ) User

merhaba evet bilgisayarın chrom sayfasından kaynaklanıyormuş başka linkden girdikten sonra düzeli şu anda sıkınbtı yok bu arada vermiş olduğunuz bilgiler için tşkkr ederim kolay gelsin saygılar

19. dmg-ven01 : +12% laser and rocket damage for Venom.​

ateistkeci bunu beğendi.
  20. Yine çok ya %8'e düşürmeleri taraftarıyım. Venom Cyborg'dan güçlü olmamalı.

OLD_Darko-92BİT ve yılmazcan47 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş