Duyuru Darkorbit Yenilikleri

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 24 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

5000. Günü ne zaman oluyor? Dükkanda herşeye %50 indirim satışa sunar. Hediye istemiyoruz indirim istiyoruz.

Son düzenlenen: 11 Ağustos 2020
  2. PİONEER

PİONEER User

19.08.2020

BelongDemirhan bunu beğendi.
  3. güzel etkinliklerin haberklerini ne zman verceniz edebi kapı gibi

AΨČĮ_M€λλAŦ! bunu beğendi.
  4. Resmi olmayan çatışma Galaktik (Galaktik Çatışma) Eylül
    İtibar kazanmak için Galaktik Çatışma haritalarında diğer oyuncuları yenin! Rakibinizle aranızdaki itibar farkı ne kadar küçükse, o kadar fazla itibar kazanabilirsiniz!

Rakibinizle aranızdaki itibar farkı ne kadar küçükse, o kadar fazla itibar kazanabilirsiniz! İtibar boşluğu çok büyükse, puan kazanamayabilirsiniz.

İtibar kazanımı, kaybeden rakibe verilen hasar miktarına da bağlıdır. Kaybeden oyuncuya birden fazla oyuncu saldırıyorsa, sadece ilk 2 hasar veren oyuncu itibar kazanacaktır (verilen hasara bağlı olarak). Çok az hasar verirseniz itibar kazanamayabilirsiniz.

Aynı oyuncuyu tekrar tekrar hedeflemek, her kazandığınızda kazandığınız itibarı da düşürür.

Etkinlikle birlikte X4, RHA, yeni SPC-VP01 modülü ve yeni Retiarus gemisini alabileceğiniz bir savaş geçişi aktif olacak .

Hedefleri tamamlamayıp ek ödüller almak için savaş biletini satın al! Bonus cephane, gemi yükseltme modülleri ve yepyeni Retiarus Gemisini kaçırma!

| - Yeni gemi - |

Retiarius : Retiarius, üç uçlu tasarımı sayesinde ani bir vuruştan güçlü hasar vererek tek bir vuruşta zaferinizi garantiler. Savaş geçişinde mevcut
    (Savaş biletinde gozukuyor ama ilerde payment olarak satılabilir ,
    20 euro fiyatı var gibi gozukuyor turkiye için indirim yaparlarmı akşam pazarı bilinmez :))

olan gemi görünüşe göre 2 yeteneğe sahip:

Şarj Atışı - Hedef menzil içindeyken hedef gemiye yüklenir. Tam olarak yüklendiğinde veya hedef menzil dışına çıktığında yıkıcı bir hasar patlaması verin.

Supercharge - Hızı% 10 artırır.

| - Yeni tasarımlar - |

Neikos Retiarius : Neikos Retiarius kostümü ile diğerlerine karşı zafer kazanın!

Her zaman olduğu gibi, tasarıma ek olarak 100 DCR-250 ve 100 SR-5 ve 3 tasarımın yanı sıra ekstra bir ödül de verecek bireysel bir paket olacak:

Arios Retiarus : Arios Retiarus kostümü ile zaferinizi gösterin!

Ace Spectrum : Ace Spectrum gemi tasarımı! Tüm asların ası, tüm spektral zirvelerin zirvesi! 5.000 Günlük Etkinlik

Epion Diminisher sırasında mevcut : Epion Diminisher görünümünde kalkanları şık bir şekilde parçalayın.

Osiris Diminisher - Osiris Diminisher'ın soğuk renkleri, düşmanlarınıza yolunuza çıkmamaları için net bir mesaj gönderir.

Smite Diminisher - Smite Diminisher derisinin kraliyet mor renkleriyle düşmanlarınıza yol açın.

Not : Osiris, Smite ve Epion, kozmetik görünümlerdir. Bunları ve ilgili paketlerini gerçek parayla almak için bir kapı olayı ile gelme olasılığı çok yüksektir, ancak bu görülecektir
    Her zaman olduğu gibi, tasarıma ek olarak 100 DCR-250 ve 100 SR-5 ve 3 tasarımın yanı sıra ekstra bir ödül de verecek bireysel bir paket olacak:

| - Paketler - |

Diminisher Tasarım Paketi : 3 yeni Diminisher tasarımı: Epion Diminisher, Osiris! Diminisher, Smite Diminisher tek bir pakette bir arada! Üstüne 500 DCR-250 cephane ve 500 SR-5 alın!

| - Yeni cephane - |

SP-100X - Bu füze can sıkıcı kalkanları görmezden gelir ve kurbanın kaskını doğrudan hedef alır. Oyuncuların gemilerine% 50 daha fazla hasar veren ortalama hasar 7200.

| - Yeni modüller - |

DMG-KD01 : Oyuncu gemilerine% 15 daha fazla hasar, ancak geminize takılıysa% 5 daha az kalkan ve% 10 daha az hız. Bu gemi yükseltme modülü şu gemilerde kullanılabilir: Keres, Disruptor.

SPC-VP01 : Kaçınma% 10, Hız% 2 arttı, ancak Kalkan, geminizde varsa% 10 azaldı. Bu gemi yükseltme modülü şu gemilerde kullanılabilir: Vengeance, V-Lightning, V-Adept, V-Avenger, V-Corsair, V-Revenge, Pusat. hedeflerde mevcut (savaş bileti odulu )

| - ifadeler - |
    Uzaylı Uçan Öpücük İfadesi
    Uzaylı Roger
    İfadesi Uzaylı Sırıtışı İfadesi

- sprey - |
    Crown Spray
    Yumruk Darbe Spreyi
    El Sallama Spreyi
    | - Gemi Hızlandırma Etkinliği - |
    Görünüşe göre haftanın belirli saatlerinde belirli gemiler için özel bir bonusun aktif olacağı özel bir etkinlik (Belki bir galaktik savaşla bağlantılı) olacak. Fazla bilgi yok ama sadece bazı örneklerden (birkaç tane var) ve bazı metinlerden bahsedeceğim.

Ateş

Her gün belirli zamanlarda ateşin farklı etkilerinden yararlanın!

Örnek 1:
    Aşağıdaki gemiler% 20 daha fazla kalkan,% 10 daha fazla hız ve% 20 daha fazla kaçma kazanacak: Hammerclaw, Solace, Spectrum ve Aegis serisi gemiler.

Örnek 2:
    Aşağıdaki gemiler, oyuncu gemilerine karşı% 10 daha fazla hasar,% 10 daha fazla hız ve yeteneklerden% 10 bekleme süresi azaltımı kazanacak: Berserker, Venom, Mimesis, Keres, Zephyr ve Retiarus.

Örnek3:
    Şu gemiler oyuncu gemilerine karşı% 10 daha fazla hasar ve% 10 daha fazla hız kazanacak: Tartarus, Hecate, Pusat ve Goliath ve Vengeance serilerinden gemiler.

Hergun bir paket aktif olcak .

Savaş Bİleti :
    15,000 RSB-75 and 80 Axion Beam Regulators
    100,000 PLT-3030 and 60 Axion Beam Regulators
    200,000 UCB-100 and 25 Indoctrine Oil
    1000 CBR Rockets and 20 Crown Sprays
    50 DCR-250 and 50 Axion Beam Regulators
    3500 IDB-125 and 35 Axion Beam Regulators
    25 Extra Energy and 20 Fist Bump Sprays
    3 Booty Keys and 20 Alien Roger Emotes
    25 Indoctrine Oil and 35 Axion Beam Regulators
    3000 UCB-100 and 35 Axion Beam Regulators
    10 hours DMG-DLB and 2 BRB-2
    500 SR-5 and 1 BS-2
    10 hours SHD-DLB and 25 Axion Beam Regulators
    1 BRB-2 and 75 Axion Beam Regulators
    1 Burning Trail and 75 Axion Beam Regulators
    1 SPC-VP01 and 20 Hand Shake Sprays
    500 UCB-100 and 25 Axion Beam Regulators
    1000 RSB-75 and 25 Axion Beam Regulators
    1500 UCB-100 and 20 Alien Smirk Emotes
    2000 IDB-125 and 35 Axion Beam Regulators
    20 Extra Energy and 45 Axion Beam Regulators
    3000 RSB-75 and 20 Alien Flying Kiss Emotes
    Axion Beam Regulators = EIR
    BRB-2 = Şavaş tamir robot 2
    BS-2 = kalkan yuklemesi 2
    anlamadıgınız sorabilirsiniz
    yogun oldugum için ispanyol forumundan alıp biraz editledim .

Son düzenlenen: 21 Ağustos 2020
  5. ateistkeci

ateistkeci User

Şu yeni gemi savaş bileti ile verilse iyi olabilirdi gibi :D ama Vengeance için olan modül çok güzel direkt dikkatimi çekti hatta savaş bileti alma sebebim olacak gibi :D

BelongDemirhan ve yılmazcan47 bunu beğendi.
  6. hem bilete hem payment olarak gozukuyor gelince görcegiz

Ekim ayının sonlarına dogru veya kasımda cadılar bayramı etkinligi gelir buyuk ihtimal vortex of teror :)

BelongDemirhan bunu beğendi.
  7. Daha saatler önce güncelleme havuzunda vengeance hakkında konuşuyorduk , geminin mantığı gereği kaçınma ve hız ön plana çıkmalı diyorduk , ve işte kaçınma ve hız sağlayan bir modül :D Ben vengeance kullanmıyorum ama kullananlar için iyi olacak , ben tartarus ve mimesis'e gelebilecek yeni modüller için pusuda bekliyorum :) Ayrıca eline sağlık teşekkür ederiz ^_^

yılmazcan47 bunu beğendi.
  8. Besyokar

Besyokar User

Anlaşılan birkaç yıl daha ne sayborg nede centurionda modül gelmeyecek çöp edildi resmen gemiler hadi hasar değilde en azından kalkan DP yada hız modülü gelseydi

9. rica ederim baya uzun sure once buraya yazcaktım lakin forumda banlıydım :)
    baya bi süre guçlu kaldılar gayet normal eskiden solace kulanan tek tuk oyuncu vardı

10. ateistkeci

ateistkeci User

Şu VoT gelsin de bi görev yapayım içeride birde 4. seviye modül almaya çalışayım :D geçen sene geldiğinde veled gemiydim bir şey yapamıyordum :(

11. en son vootu yapmaktan gıcık alıyordum 2-3 sene once en az :)
    gelsinde bi rsb x4 ile yapcam çok ayarım o kapıya 4 saat sürüyordu :)

12. oren_72

oren_72 User

vot gelmiyorki :) o ekimde gelir:D

13. mimesise modülden önce upgrade yapılmalı.jenaratör slotu 1 kademe artmalı.mimeis şu an modülle max 540 hız çok çok az.1 jeneratör denge işini çözecektir.tartarus ise zaten gşua n güçlü bir gemi.ancak dezavantajı özelliği.bir jamx veya bir pib 100 işini bitiriyor.pib 100 normalden aşağıya dğüşürüyor nedense.

militaryship-3 bunu beğendi.
  14. Henüz mimesis gemisini tam anlamıyla deneme şansım olmadığı için hız konusunda yeterli mi bilemiyorum ama dediğin gibi modülle hızı 540'larda oluyorsa , şuanda metadaki gemilere göre epey yavaş kalıyor demektir . O yüzden katılıyorum , bunun dışında hız modülü olduğunun farkında değildim , sen yazdıktan sonra hangara baktım bende de varmış . Yazmasan hiç farketmezdim bile , teşekkürler ^^

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.

15. Test server'ında verilen bu modül yine mi gelmedi ya? :(

Yeni Gemi Yükseltme Modülleri:
    Etkinlik sırasında, bu yeni gemi yükseltmelerini almak mümkündür:
    SPC-DIM01 Özel +% 10 Kalkan penetrasyonu
    +% 5 Kaçınma
    +% 5 Lazer Hasar

16. bu ne ya diminişer sayborgtan etkili olaacak yani bu modül çok güçlü çooook

17. tryhardD

tryhardD User

Şahsen hız konusunda sıkıntısı yok geminin ama sinyal bozucusuna el atmaları gerekiyor kullanmak isteyince kalkan da koyulmuyor gemiye ama yetenek de haklı çıkarmıyor bu dezavantajı ki ayrıca iyi bir kaçış yeteneği var.

18. %10 10 Kalkan penetrasyonu boru degil :D

19. Şu an zaten venom bile cyborg'tan daha etkili. Diminisher olmuş çok mu? :)

Ben en çok o özelliği istiyorum. İsterse yan etkisi -%15 dp olsun.:rolleyes:

20. [​IMG]
    27 mayıs 2018 de gelmişti en son sanırsam ( Darkorbit twiter hesabından aldım usteki görseli )
    bu sefer
    lambada kappa kuiper delta aktif (zeta için aktif degil sanırsam :))
    Güncel görsel :

Paymente tyranoslar geliyor :

yeni diminsher Tasarımları :

Sayfayı Paylaş