Duyuru Darkorbit Yenilikleri

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 24 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. operayı birçok arkadaştan duyuyorum chrome kullanıyorum ona geçsem bi faydası olur mu acaba

2. Denemekten zarar gelmez, Kimseye aldırış etme.

3. yenilikleri pek sevmiyorum da ben bi yararı olucaksa kendimi zorlıycaktım bakalım bi ara denerim belki

4. Bana pek bir yararı olmadı, kaldırdım gittim opera'yı. Ama darkorbit'in kendi istemcisinin yararı oldu.

5. Agır_TR

Agır_TR User

darkorbitin kendi istemcisi işlemciyi çok yoruyor yoruncada pc ısınıyo ısınınca donmalar başlıyo tek sıkıntısı o ısınma olmasa pcde donmaz

6. fpsartışı gördün mü?

7. tam ekran olmuyor ondan kullanmıyorum.yukarıdaki menü kaybolmuyor.

8. Evet, hiç kasmadı.

BelongDemirhan bunu beğendi.
  9. [​IMG]
    Retiarus
    neikos
    arios

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  10. 3. harika görünüyor ama gemi biraz Jurassic Parktaki uçan kuşlara benzemiş :)

yılmazcan47 bunu beğendi.
  11. kanatları diger tarafa çevir hecate gemisi :) biraz daha içe çek leonov gemisi :) biraz daha boyutu kuçult lıberator
    hammerclawın kaba goruntusunu sil biraz çekiştir aha sana hamerclaw :)

Şu tasarım ekibi :)

NoName45_ ve _-Thanatos-_ bunu beğendi.
  12. Yıllarca süren araştırmalardan sonra, Ar-Ge'deki çalışanlar nihayet Blacklight teknolojisinin kendi P.E.T. ile çalışmasını sağlamanın bir yolunu buldular. teknoloji! Tüm P.E.T'ler bundan böyle Yüksek Verimli Silah Teknolojisi (HEAT) ile yükseltildi ve bu da onları ne kadar uzun süre kullanıldıkça daha verimli hale getiriyor. Ayrıca, P.E.T. Gears artık kısayol çubuğuna eklenebilir. En sonunda!

(pet için kısayol tuş atamaları yolda sanırım )

Evcil hayvanın. % USER% tarafından yok edildi
    seyir defteri peti kesen düşüyor ...
    LF-P01 : Özellikle P.E.T.'ler için tasarlanmış küçük lazer: Raund başına 280 hasar noktasına kadar neden olur.
    SG3N-P01 : Özellikle P.E.T.'ler için tasarlanmış kompakt bir kalkan jeneratörü: 11.500 kalkan gücü /% 80 daha az hasar.
    Pet Tecrübe puanı Destegi :
    P-EP-B01 :

P.E.T. tarafından kazanılan deneyime ek% 5 verir. önümüzdeki 10 saatlik oyun için.

Payment

4 level protokoller geliyor ..

HEAT Protocol X

AI-HP4 Protocol Pack
    P.E.T.'nizi sağlayın. Bu AI-HP4 Protokol Anlaşması ile düşmanlarınızın verdiği hasara dayanabilir! Bu paket 3 AI-HP4 AI Protokolü içerir.

Solaceye
    3 yeni Solace gemi tasarımının tümü - Epion Solace, Osiris Solace, Smite Solace tek pakette bir arada! Ek olarak, 20.000 IDB-125, 500 SR-5 ve 500 K-300M mühimmat alın!

Son düzenlenen: 1 Eylül 2020
  13. vov ilgi çekici ve merak uyandırıcı hadi bakalım gelsin görelim

yılmazcan47 bunu beğendi.
  14. kardeşim bi soluklanaydık :) :) :)
    hayırlısı gelince güzel olcak baya begencegiz

15. Aha @ateistkeci senin açtığın konu gerçekleşiyor gibi sanki , peti kesen seyir defterinde görünecekmiş bak hele :D
    Gemilerin kalitesi gittikçe düşüyor gibi , umarım son hali bu değildir , geliştirmeler yapılır :/

16. hee bugün güncel diye mesaj atmıştı :D
    bana da öyle geliyor kasmam gereken prolar 48 den 36ya düşücek ne güzelll :D

Son düzenlenen: 31 Ağustos 2020
  17. pro kasaydım daha iyiydi dedirtmezler umarım :)

18. smoonrise

smoonrise User

İyice para hükümdarlığı oldu oyun zaten belirli yaratıklar ve haritalar hep aynı klanların tekelinde şimdi para ilede oyuncuları ezmeye devam ediyor yenilik adı altında oyuncular arası güç dengesini iyice uçurum haline getiriyor . Oyunun sonu gelirse bu para göz tavırlar yüzünden olacak gibi bu kadar payment üzerinde yönetilmez bir oyun iyice ticarethane oldu yazık .

19. adam haklı beyler dagılın

20. Titan.

Titan. Forum Moderator Team Darkorbit

Buraya @ateistkeci ekleyelim okusun bunu bi

Sayfayı Paylaş