Duyuru Darkorbit Yenilikleri

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 24 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. NoName45_

NoName45_ User

Özledim ebedi kapıyı ya :D Umarım gelir, geçenki çok güzel uri kastırıyordu

yılmazcan47 bunu beğendi.
  2. kara ışık ile ebedi kapıyı karıştırmışlar sanırım, hayırlısı :D

3. yabancı forumlardan alıp çeviriyor, çıkmayan bi duyurusunu görmedim henüz.

4. Açıkcası pek inanmadım, belki yabancı bir forumda güncelleme fikir havuzunda açılmış bir konudan alınmış olabilir

5. bi kaç yerden bakıyorum diyelim
    birazda geçmişte gelen etkinliklere bakıyorum
    ordan burdan tahmin ediyorum (genelde tahminleri paylaşmıyorum kaba taslak oldugu için )
    bazende net bilgi bulursam paylaşıyorum
    yok artık kapasitem neyin ne oldugunu anlıcak seviyede lütfen .
    Ebedi CPU'lu X-BL Haritalarından Ebedi Kara Işık Kapısına girin.Dalgalar gittikçe sertleştikçe mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmaya çalışın.
    Dalgalarda ilerlerken bazı ödüller maksimum sınıra getirilecektir.

Last_Repent ve ateistkeci bunu beğendi.
  6. Şuan Almanya,Fransa,İngiltere ve İspanya forumuna baktım henüz bir şey paylaşılmamış bekleyip göreceğiz.

Ayrıca @yılmazcan47 arkadaşımızın verdiği bilgiler doğru çıkmaktadır boşa karalamayın.

yılmazcan47 ve TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  7. EzzCooL

EzzCooL User

@yılmazcan47 candır, gelecek etkinlikleri sayesinde öğreniyoruz sağolsun. 183 sayfa mesaj var gerilere gidip teyit edebilir isteyen.

8. Besyokar

Besyokar User

bu kapı cpuları sadece mindfire ve invoke den mi çıkacak öyle olursa geçmiş olsun :D

9. işimiz zor :D

10. Esenlikler.
    Cpu derken eskisi gibi beleşe ebedi kapıya giremeyecek miyiz? :D

11. saadetler.
    ebedi kapıyada anahtarla girdiğimizi anahtarları görevlerden ve devamında etkinlik yaratıklarından edindiğimizi ne çabuk unuttunuz tekrardan saadetler.

12. Esenlikler. Onda çok kolay günlük bir görev yapıyorduk 1 anahtar geliyordu. Ondan sonra kapıdaki kestiğimiz npcler sayesinde de anahtar elde ediyorduk. Bir nevi beleşe. Şu an invoke ve mindfire'dan anahtar elde edilecekmiş. Doğru okuyup doğru anlamak lazım.

13. Aliens

Aliens User

Kapıdaki NPC'ler hiçbir zaman anahtar vermedi. Normal haritada ki NPC'lerden elde edilebiliyordu.

14. Sıhhatler.
    grup olarak invoke kesmek çok da zor değil eğer önceki kapıdaki görevler kolaylığında olacaksa neden olmasın tekrardan sıhhatler.

15. Esenlikler. Sen @sütsüznuri.'nin yan hesabıysan iki tane hesap kullanmak yasak.
    @Themis.

16. Selâmetler, yan hesap olduğumu sanmıyorum iyi akşamlar dilerim tekrardan selâmetler.

17. saadetler.
    evet haklısınız bende unutmuşum ama olsun onunda kolayı var 1 anahtar olduktan sonra gerisi kolay şimdi buradan söylerim kalkar birileri bugdur neyin derler uğraşmayalım.

18. esenlikler. ben sizin yan hesabınız mıyım acaba öyle iftiralar aldım tekrardan sıhhatler

19. saadetler.
    efenim bende şimdi siz yazınca gördüm Saldırı-Hattı böyle bir ithamda bulunmuş aba altından sopa gösterir suç duyurusunda bulunur mahiyette ama ben onu kendisinin aşırı şüpheciliğine veriyor şunu hatırlatmak istiyorum.
    sevgili @Saldırı-Hattı böyle bir itham size yakışmadı ama öyle birşey olsa idi emin olun sizden önce @_-Thanatos-_, duruma el koyardı içiniz ferah olsun.tekrardan saadetler.

Son düzenlenen: 9 Ekim 2020
  20. SİYAH IŞIK SONSUZ KAPISI RESİM OLMAYAN (Kara Kapı Ebedi Işık)

Kara Işık yarışında karanlık entrikalar ortaya çıkmaya başlıyor. Amacınız galakside güçlü etkinizi ortaya çıkarmak için bir portal çağırmaktır. Onlarla hazırlıksız yüzleşmeli ve onları geri püskürtmeliyiz! Acele et pilot, tüm silahlar "Ebedi Kara Işık Kapısı" na!

Eternal CPU ile X-BL haritalarından "Ebedi Kara Işık Kapısı" na girin. Dalgalar gittikçe zorlaştıkça mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışın. İlerledikçe belirli ödüller kapatılacaktır.

Güçlendirme puanları kazanın ve kapıdan ilerlemek için güçlendiricileri seçin. Ne kadar çok ilerleme kaydederseniz, o kadar çok "Kara Işık Parçası" kazanabilirsiniz. "Siyah Işık Parçalarını" kullanın

Yeni Promethean Keşif Görevleri (Muhtemelen Ebedi Kapı Öncesi Etkinlik)

Pilotu, acilen desteğe ihtiyacımız var! Kara Işığın etkisinin zaten aramızda olduğunu öğrendik. Yeni göreviniz için en kısa sürede kontrol merkezine rapor verin, kaybedecek vaktimiz yok. Görünüşe göre 7 görev olacak, ilimden daha fazla bilgi yok ve petrol sızanla ilgili

| - başarılar - |

Etkinlik ile birlikte 3 özel başarı olacak gibi görünse de daha ileri gidenlere yeni başarılar ve unvanlar olacak mı? aktif olana kadar bekleyin .. diğer başarılar kendinden açıklamalıdır

| - Yeni uzaylılar - |

| - Yeni kaynaklar - |

Eternal Shard: Invoke XVI ve Mindfire Behemoth

Eternal CPU tarafından muazzam güç kullanımı yayan parçalar - Bu Eternal CPU Eternal Fragments'tan üretilmiştir ve bir pilotun Eternal Black Light Kapısı'na girmesine izin verir.

| - Yeni anahtar - |

Siyah Işık Kod Çözücü - " Siyah Işık Kod Çözücüsü " nü açmak için gereklidir.

| - Yeni teknoloji - |

Anti-AI Acil Durum Yedekleri : Kullanıldığında, aldığınız hasar bir NPC'den olduğu sürece geminizin HP'si 10 saniye boyunca 1 hp'nin altına düşmeyecektir.

| - Yeni gemi - |

Orcus: Orcus, benzersiz asimile etme yeteneği ile Blacklight'ın kötü şöhretli uzaylılarına karşı savaşmak ve savunmak için tasarlandı. Bu gemide bulunan tüm gemi geliştirme modülleri için stat değiştiricileri ikiye katlandı.

Assimilate - Kısa bir süre için HP olarak NPC'lerden alınan hasarın% 80'ini emer .

| - Agatus için yeni güncelleme - |

DMG-RET01 Retiarus hasar modülü için yeni akik tarifi yapıya eklendi. Agatus uzaylılarını avlamanın zamanı geldi! Agatus için yeni AGL-M01 yem madeni ile onları cezbederek işinizi kolaylaştırın!

| - Yeni maden - |

AGL-M01 - Yakındaki Agatus uzaylılarını ona doğru çekin.

| - Yeni yükseltme modülü - |

DMG-RET01 : Geminizde varsa +% 10 Lazer Hasarı, -% 5 Kaçınma ve -% 5 Kalkan. Bu gemi yükseltme modülü Retiarus'ta kullanılabilir.

| - Yeni tarifler - |

Çeşitli "dengesiz" yükseltme modülleri (bundan biraz bahsedeceğim)

akik için tarifler
    DMG-RET01

Kuvars çiçekleri için tarifler
    5 ışınlanma bonusu
    Füze doğruluğu
    Onarım savaş robotu
    Koruyucu takviye
    Zincir dürtü

| - Yeni tasarımlar PET - |

Dusklight Cyborg PET : Dusklight Cyborg PET'in muhteşem kontrastlarıyla PET'inizi gösterin!

Dusklight Goliath-X PET: PET'inizi Dusklight Goliath-X PET

Dusklight Sentinel PET'in cesur renkleriyle süsleyin : Dusklight Sentinel PET ile PET'inizdeki fitilleri çıkarın!

| - Gerçek ödeme için yeni paketler - |

Agatus etkinliği için bazı paketler ve BL etkinliği için özel bir paket

| - Kararsız yükseltme modülleri - |

Bu modüllerdeki bilgiler biraz belirsiz ... bu yüzden sadece daha net görünenlerden bahsedeceğim,

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ---------------------

TL; DR Ebedi kapının yeni versiyonu artık Siyah ışığa odaklandı ... önceki versiyonda olduğu gibi, düşman dalgalarını ilerleteceksiniz. BL ve ne kadar çok ilerleme olursa o kadar zor olacaklar ancak ödül daha iyi olacak (ancak bu sefer belirli ödüllerin ne kadar artacağına dair bir sınır olacak) ve bir önceki etkinlikte

olduğu gibi yeni bir gemi, dengesiz yükseltme modülleri ve yeni bir tür olacak. Görünüşe göre sandık .... ayrıca bazı yeni etkinlikler ve tasarımlarla ilgili güncellemeler de var.

Not : İspanya forumundan alıntıdır ;)
    Çeviri google tarafından yapılmıştır.

@Arlexruiz thank you ;)

Ebedi kapısı hkda ilk bilgilendirme yapan @yılmazcan47 teşekkür ederiz ;)

Son düzenlenen: 9 Ekim 2020

Sayfayı Paylaş