Duyuru Darkorbit Yenilikleri

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 24 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. bazı sorularımm vardı sayende giderdim thanks <3

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Sanırım anlık olarak mesaj içeriğini ekleyemedim. Konu içeriğinde düzenli olarak IP kontrolleri yapılmaktadır. VPN kullanımına ne yazık ki bir şey yapamıyoruz. Gerekte olduğunu düşünmeyiniz.

İyi Forumlar Dilerim.

3. Kasım 2020 blakclight etkinligi

1-
    2-
    3-

Ekim 2020

4. M1KA1L

M1KA1L User

5. [​IMG]
    Kasım ayı ulrin tasarımları chromin event

Kara Işık bir şeyin peşinde - Galaxy Kapıları'ndaki bazı uzaylılar yeni bir Chromin kaynağını istifliyor. Etkilenen Galaxy Gates'i temizleyin ve güçlü P.E.T. oluşturun. Gear, Black Light malzemeler ve Chromin ile yepyeni Ullrin Diminisher gemi tasarımı!

pet ekipmanları birleştirde
    LF-P01
    SG3N-P01

Botting Karşıtı Bonus Kutusu onaylama (botçulara darbbee)
    Şüpheli davranıyorsun pilot! % AMOUNT% kara kutu toplayarak kötü niyetli olmadığınızı doğrulayın ve size izin vermemiz için% TIME% saniye bekleyin
    Şüpheli davranıyorsun pilot! % AMOUNT% kırmızı kutu toplayarak kötü niyetli olmadığınızı doğrulayın ve size izin vermemiz için% TIME% saniye bekleyin..Şüpheli davranıyorsun pilot! Tüm kırmızı kutuları toplayarak kötü niyetli olmadığınızı doğrulayın, yoksa huzur içinde devam etmenize izin veremeyiz!

Bu bir uyarı atışıydı. Doğru kutuyu seçin, yoksa bu alandan ayrılmanıza izin veremeyiz!

BelongDemirhan ve polatalemdar311 bunu beğendi.
  6. Yenilikler güzel ancak kutu için daha öncede kod gelmişti yanılmıyorsam 2010 veya 2011 olması gerekiyor sonra ne oldu illegal program yapımcıları kod satmaya başladılar bu sefer :) işte şu kadar kod açma şu kadar diye muhtemelen yeni bir algoritma yazıp halledecekler. Zaten soğuma sistemi denilen şey eskinin hile yakalama algoritmasından baka bir şey değil sadece soğuma diye geçiyor 9 yıl kadar önce bu soğuma denilen şey tarama diye adlandırılan şeydi yani soğumaya girmek taramanın yakaladığı bir olaydı cezası direk hesap kapatmaydı tabi bazı program kullanıcıları hiç ban almadı, sonra geliştirme arge silmeye dönüştü sonuç olarak yine kırılacak bir sistem yapmışlar.

7. TersLale

TersLale User

Listemde olmayan birine mesaj atacağım. Şu resim seçme olayını 50 kere doğru yapsam da yanlış yaptın deyip mesajı yollamıyor. Aynısı olmaz umarım.

8. İşe yarar, yaramaz bunu zaman gösterir ama hiç değilse bir şeyler düşünülmüş otocular için bu da bir şey, zahmet etmişler, bekleyelim görelim, şu oto işini tamamen ortadan kalkması lazım kaç sene oldu..

9. M1KA1L

M1KA1L User

Sonraki akik etkinliğinde hangi modüller gelecek tyrannos gelir mi sizce

10. NoName45_

NoName45_ User

Hangi modüllerin / tasarımların geleceğine merkez ekip karar veriyor, bence tyrannos centruion'u belli bir süre getirmezler, kaç hafta geldi çünkü ama belli de olmaz :)

11. diminisher modülleri gelsinnnnnnnn

12. M1KA1L

M1KA1L User

kanka gelir inşallah tyrannos önceden gelmişti aynen o zaman giremedim oyuna solace'nin modüllerini aldım hp link de tamam bir tek tyrannos kaldı şimdi 15k akik var gelir inş alırım hemen

13. Merhaba pilotlar,

Zamanla ilgili bazı düzenlemeler nedeniyle Ganimet Sandıkları etkinliğinin başlangıcı 1:00 PM LST olacak.

Öte yandan, 1 Kasım'dan itibaren GG'deki çifte ödüller, Pazartesiden Cumaya değil, yalnızca Pazar günleri tekrar etkinleştirilecektir.

DarkOrbit ekibiniz.

Not : İspanya forumundan alıntıdır. N/A ;)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Ekim 2020
    ıııııııı bunu beğendi.
  14. _-Thanatos-_

Merhaba,

Mesajınız tarafımca daha uygun bir hale getirilmiştir. Aslındaa tüm konulara karışabiliyoruz :) .

İyi Forumlar.

.Hypnos. bunu beğendi.
  15. iyide kutu toplayan kalmadıki doğru dürüst ya yaratık kesenler ne olacaklar bir çözüm arayışı varmış gibi dursada aslında tavşana kaç tazıya yakala der gibi zaten kutu toplayan yok hani yaratık kesenlere önlem nerede..

16. Sanırım yaratık kesenlerden de böyle bir şey istenebilir , yani her haritaya bahsi geçen kutuları koyabilirler . Sadece kutu toplayanlara yönelik olduğunu sanmıyorum . Dediğin gibi asıl önlemler yaratık kesenlere karşı alınmalı . Umarım bunu düşünmüşlerdir .

17. yani anormal yaratıklar koyarlarsaki bu yapıldı işaretlenmeyen sürekli sizi takip eden yaratıklar yapıldı asıl sıkıntı yaratıkcılar.umarım bir an önce çözerlerde forumda abuk sabuk konularla muhattap olmaktan kurtuluruz fikir havuzu bölümü fikir çöplüğüne döndü.

militaryship-3 bunu beğendi.
  18. Agır_TR

Agır_TR User

yenilik iyidir insanın içini açıyo

19. _-Thanatos-_

Oyuncuların oluşturmu olduğu konular; sizin adınıza bu yönde anlam ifade edebiliyor. Ancak o konuları boş vaktimde okuyarak oyuncu fikirlerini raporlara uygun bir açıklama ile eklemekten memnuniyet duyuyorum. Lütfen yerinizi biliniz bu yönde konulara ve içeriklere yorum yapmak zorunda değilsiniz. Durum hakkında şikayetiniz var ise Support Takımımıza bildiriniz.

Delipaltalı35 ve NoName45_ bunu beğendi.
  20. Ben ne anlatmak istediğimi anladığınızı düşünmüyorum.:)

Sayfayı Paylaş