Duyuru Darkorbit Yenilikleri

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 24 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bilmez miyim forumda link normalde paylaşılabiliyor kurallara göre fakat Türk takımı eski kuralları getirdi bak link paylaşımı yasaktır demesi gibi :D :D :D

Ebedi kapısı hakkında bilgi yok mu yaw ;)

2. ebedinin test serveri haftaya gelir gibi

3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

Aslında neden paylaşılmaması gerektiğiniz az çok sizlerde biliyorsunuz.
    Gizli bilgi görmedim duymadım bilmiyorum :rolleyes:

4. normal de ne zaman cıkar yani cıkmasında dasdsa

5. Söylediler de bence 1-2 FM alıp daha iyi takip edilebilir.Link paylaşımı kökten kaldırmak kötü bence :)

Ama bu konuda tartışmaya girmeyeceğim çünkü sonuç değişmeyecek :D

Ebedi gelince 1/5 serveri çökecek bundan eminim şuan bile donmalar mevcut oyunda :D

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

Daha önceki dönemlerde alınması gereken kararlardan birisiydi neden kaldırıldığı yönündeki işlemler hakkında da bilgim yok. Şuanda böyle bir durumun tekrarlanacağını düşünmüyorum. Mevcut durumda da Forum içerisinde alıntı veya resim/video eklentisi yapmak mümkün.

polatalemdar311 bunu beğendi.
  7. yogun ısrarlar üzerine biraz yorum ve duyumlardan bahsedecegim Herkes çok büyük bir beklentide her zaman oldugu gibi etkinlige katılmak ve güncel olmanız şart eski ebedi kapı gibi milyarlarca uri kasabilceginizi sanmıyorum ama bu milyonlarca kasamıycagınız anlamına gelmiyor :) daha iyi şeyler var gibi oyunun hikayesi genişledi ve bl haritasının önemi çok fazla arttı ( x2 haftasını kaldırdılar artık savaşın diyerek :D )

Önemli : Ne kadar çok dalga hayatta kalırsan, o kadar çok Kara Işık Parçası alabilirsin! Montajda Black Light parçaları ile dengesiz modüller üretin.

Ebedi CPU'lu X-BL Haritalarından Ebedi Kara Işık Kapısına girin.
    Hedefleri tamamlayarak ek ödüller kazanmak için savaş geçişini satın alın! Yeni teknolojiyi, özel XT10 serisi dengesiz modülleri ve Orcus gemisini kaçırmayın!

Centurion veyahut cyborg gemisine mödül geliyor sanırım ( guvenilir yabancı oyuncular bu konu hakkında eminler ben bir bilgi bulamadım )

oyuna son zamanlarda bir çok roket eklendi bu etkinlikte işe yarıycaklar her roketten biraz ayırın kenara
    Rinusk Takipçi ve ebedi parçaları bol bol kasın - Prometheus lazer toplarınızı 16(gemi)+20(droid)+19(pet) fulleyin - Elit cephane biriktirin -
    Anti uzaylı pet protokollerini fulleyin mumkunse 4 level

Etkinlik ay ortasına kalmayabilir ay başı gibi veya chromin event bitimine yakın olabilir
    elinizi hızlı tutun Blacklight is coming !

Son düzenlenen: 29 Ekim 2020
  8. Besyokar

Besyokar User

Bilgi işin teşekkürler öncelikle anlamadığım kapı bl ile ilgili kapının içerisinde rinusk takipçi verilmesi gerekmiyor mu

9. modüller yeni gemi orcusa gelcek diye biliyorum centurion gibi tasarımlı değilde modüllü bir gemi olucak sanırsam rinusktan ziyade bol bol mind dönmemiz gerekicek gibi

10. yeni gemiye gelcegi kesin
    centurion gemisine modul gelmesi söz konusu
    içerik oyle olur muhtemelen çok fazla detay yok kapı içerisi ile ilgili :D
    gelince görcez

11. bi yaratık vardı kutu gibi o olabilir resmi paylaşılmıştı impulse attent olabilir içinde ama cyborg ve nimesisler gibi normal yaratıklardan sonra gelirler gibi full bl yaratıkları olan bi kapı olcanı sanmıyorum

12. Merhaba pilotlar,

operasyonları hakkında pek çok şüpheniz olduğundan, yeni modüller hakkında size ek bilgi bırakıyorum:

G-BC1: Beacon Combat PET
    • Bu etkinlikte sadece ilk seviye yayınlanacak.
    • Grubunuzdaki gemilerin ve klanınızın gemilerinin (geminiz dahil) hasarını güçlendiren bir işaret yerleştirin.
    • Aktif haldeyken% 30 daha fazla yakıt tüketir.
    Seviye 1 :
    • İşaret Sıralaması: 500
    • Uridium Değeri : 20.000
    • Satıldığında fiyat: 50.000 Kredi
    • Süre : 120 saniye
    • Etki : Bahsedilen gemilerin hasarını% 3,5 artırın
    • Cooldown : 240 saniye
    G-BH1: İşaretçi HP PET
    • Bu etkinlikte sadece ilk seviye yayınlanacak.
    • Grubunuzdaki gemilerin ve klanınızın gemilerinin (geminiz dahil) yaşamını güçlendiren bir işaret yerleştirin.
    • Aktif haldeyken% 30 daha fazla yakıt tüketir.
    Seviye 1 :
    • İşaret Sıralaması: 500
    • Uridium Değeri : 20.000
    • Satıldığında fiyat: 50.000 Kredi
    • Süre : 120 saniye
    • Etki : Bahsedilen gemilerin ömrünü% 3,5 artırın
    • Cooldown : 240 saniye

DarkOrbit ekibinize selamlar

Not : İspanya forumundan alıntıdır ;)

Ayrıca böyle detaylı bilgilere zaten ihtiyacımız vardı darkorbit en sonunda olması gereken bilgileri paylaşmış ;) Teşekkür ederiz :)

Son düzenlenen: 29 Ekim 2020
    yılmazcan47 ve BelongDemirhan bunu beğendi.
  13. Kasım Ayı

-----------

Şampiyon Kavurma
    500 oyuncuyu WIZ-X roketlerini kullanarak kavrulmuş hindilere dönüştürün.

Obsidian Kutusu Yenilemesi
    Geminizi Obsidian kutusundan klasik gemi tasarımlarıyla süsleyin! Locust G-Surgeon Gemi Tasarımı, yeni Argon Cyborg Gemi Tasarımı ile birlikte geri dönüş yapıyor!

Şükran Günü kutlu olsun!
    Ödüllerin ikiye katlanmasının keyfini çıkarın VE Siber Pazartesi gününe kadar uzanan bu Şükran Günü'nde Galaxy Gates'ten özel ödüller kazanın! Ayrıca Roast Turkey Kargo Kutularına da dikkat edin! Hindini yiyip de yiyemeyeceğini kim söylüyor?

Promethean Savings!
    Günlük Savaşın hemen ardından bu tarihte “Prometheus Günü Anlaşması” nın imzalanmasının anısına, MMO, EIC ve VRU pazarlarını tüm insanlığa açıyor. Acımasız fiyatlarla tatlı, tatlı Prometheus Günü fırsatlarını kaçırmayın!

Aylık istemci Takvimi
    Şükran Günü'ne kadar DarkOrbit İndirilebilir İstemcisini kullanarak her gün oturum açın ve Petalled Quartz, ABR, Indoctrine Oil, Indoctrine Accelerator ve daha fazlasını içeren Özel Clientele Şükran Günü Takvimi ödüllerini alın! Petalled Quartz tarifleri de yenilendi. Yeni tarifler arasında bir LF-P01 var!
    kuvars yapragı planları :
    LF-P01
    ebedi parça
    mindfire beyni
    kara ışık *( Ebedi kapıda kasılabilen içerik )
    IAC x50

Paaaraaa Lazzımmm abeeeee

Prometheus Solace
    Prometheus Diminisher
    Prometheus Disruptor
    Frost Tartarus
    Argon Cyborg

Blaze Berserker droid tasarımı

Prometheus mürettebatıyla ne kadar gurur duyduğunuzu ve bu Prometheus Solace Tasarımıyla Üç Günlük Savaş sırasında neler başardıklarını gösterin!

Payment !

Prometheus Kara Cuma İndirimi 2020 paketleri
    Müşterinin Şükran Günü Takvimi

Gemi + Tasarım Paketleri
    Locust G-Surgeon, Sibelonit G-Surgeon ve Saimon G-Surgeon Ship Designs ile birlikte G-Surgeon Ship'ı içeren bu inanılmaz paketi alın!
    Cyborg Gemisi ister misiniz? Yalnızca Prometheus Günü indirimi sırasında mevcut olan Lava Cyborg, Dusklight Cyborg ve Inferno Cyborg Gemi Tasarımları ile birlikte Cyborg Gemisi içeren bu paketle paranızın karşılığını en iyi şekilde alın!
    Pusat gibi sert ve hızlı saldırın çünkü bu anlaşma sadece Prometheus Günü satışları sırasında gerçekleşir! Bu pakette Pusat Gemisi, Inferno Pusat, Carbonite Pusat ve Legend Pusat Gemi Tasarımları var!

Tasarım Seti Paketleri
    Gemi Tasarımı P.E.T. içeren bu Blaze Berserker Set ile gökyüzünde şık bir şekilde parıldayın. Tasarım ve 10 Drone Tasarımı!
    Hiçbir şey bir Carbonite Cyborg kadar sert ve tehlikeli olamaz. Gemi Tasarımı, P.E.T.'yi içeren tam eşleşen seti edinin. Tasarım ve 10 Drone Tasarımı!
    Gemi Tasarımı P.E.T.'li tam Argon Diminisher Setinde süslendiğinizde sınıfın özü olun. Tasarım ve 10 Drone Tasarımı!

Ekstra Enerji Paketleri
    Bu muazzam, çirkin, inanılmaz, Nihai Prometheus Günü Ekstra Enerji Anlaşması! Hepsi inanılmaz derecede düşük bir fiyata 500 Ekstra Enerji içerir! Bundan daha iyi bir anlaşma asla bulamazsınız!
    6000 Ekstra Enerji içeren Büyük Ekstra Enerji Anlaşması ile aşırı yüklenin

Seviye Atlama Paketleri
    Dogmayı getirin, çünkü 800 Indoctrine Accelerator, 300 Indoctrine Oil ve 1500 Axion Beam Regülatör içeren bu Büyük Endoktrin Anlaşmasını aldıktan sonra, telkin edilmeye çok hazır olacaksınız.

indoctrine accelerator

Kara ışık
    Ebedi Kapı cpu

şimdilik bu bilgiler var araştırıyorum hala

Son düzenlenen: 30 Ekim 2020
  14. indoctrine accelerator ne acaba

15. ekledim net bilgi yok görsel var

16. sen de olmasan kör gezicez yeminle :D
    paylaşımlar için teşekkürler :)

yılmazcan47 bunu beğendi.
  17. yılmazcan kardeşim efsanesin yerine kimseye koyamıyorum :)

yılmazcan47 bunu beğendi.
  18. Oyuna eklendi reset ile beraber

19. övünülcek pek bir şey yok 11 yıldır oynuyorum oyunu aktif olarak dolaysıyla twiter facebook her sene gelen etkinlikler reset saatlerini fln çözdum artık
    etkinlikler nerden buluyorum sorusunun cevabı ise 8 kaynak + kendi araştırmalarım ve parçaları birleştirmek
    bilgileri kendime saklamayı sevmiyorum :)

polatalemdar311 ve TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  20. ney geldi anlamadım:)

Sayfayı Paylaş