Duyuru Darkorbit Yenilikleri

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 24 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. coronatr10

coronatr10 User

pazar günü spacecup bitmesi gerekiyor plutus gelmesi için sen aynı anda 2 savaş bileti etkinliği gördün mü bilader

-333- bunu beğendi.
  2. -333-

-333- User

bunlara bişey diyincede diyorlarki insanlarla dalga geciyorsun makara yapıyorsun ama kendi durumlarının farkında değiller kendisi istiyo dalga geçilmeyi..1 aylık etkinlik koymuşlar hala etkinlik nerede soruyor.önümüzdeki ay verilecek etkinliğe eklenecek hepsi 2 de tazminat etkinliği olacak.fesüphanellaaahh.

3. Bazıları Yazdıklarımı gözlerinleriyle değilde başka organlarınla okursa yanlış anlaşılmalar normal :D

Ben aynı anda iki etkinlik çıksın diye birşey mi dedim?

''Temmuzda plutus çıkması lazımdı ama haziran ayının etkinliği maşallah ne kadar uzun sürdüyse hala bitmedi 2 gün var dedim :D''

Yani azimdan ne iki etkinlik aynı anda olsun nede farklı birşey olsun diye birşey yazdım, görende hadi iki etkinlik bir arada olsun bu etkinlik bitmeden yeni etkinlik gelsin dediğimi sanır :D Ama dediğim gibi gözlerinle değilde başka organlarınla okursan böyle çıkarımlar çıkartman normal :D

Yada insan anlamak istediğini anlar görmek istediğini görür.

Kaldı ki sana öyle cevaplar vermiş senin 50 yaşındaki ama beyin yaşın olan 10 yaşında ki beynine öyle darbeler birakmışım ki hala fake hesaplarınla gelip benle dalga geçmeye çalışıyorsun acısı hala üzerinde :D

Neyse kendi halinde eğlen, laf at, fake hesaplarla gel, kendi mesajlarını destekle benim mesajlarıma karşı çık, insanların mesajlarına 50 yaşında bir birey(!) olmana rağmen 10 yaşında ki çocuklar gibi komiklikler yap eğlen :D

:D

Çok gülüyorum sana..

Ama mesajlarına değil 50 yaşında olup hiçbir işe yaramayıp bomboş işlerle uğraşıp kıt kadar aklınla insanları trollemeye komiklikler yapmaya çalışırken komik durumuna gülmene gülüyorum :D

Haydi rast gele :D

4. titans___

titans___ User

aynen bu futbol turnuvası şerefine uzattılar da zaten öyle çabuk diğer etkinlik gelmyorda sanki agutus mu gelmedi bu agustusda boş ödüller veriyor malesef

5. boş insanlar kaldı oyunda etkinliklerde ona göre boş geliyor yadırgancak birşey yok bunda tartışma ortamı oluştuğundan konu kilitlenmesi uygundur

6. Agustus da hep aynı şeyler geliyor benim için bir önemi yok :)

7. PLUTUS MÜCADELE | Temmuz 2021

Sonraki etkinlik

Dikkat! Plutus bir saldırı şarj ediyor! Kendinizi korumak için yeşil fenerleri arayın!
    Görevleri tamamlayarak ek ödüller almak için Savaş Biletini satın alın! Yeni Nobilis Zephyr gemi tasarımına ve Nobilis G-Champion P.E.T.'ye sahip özel XHD01 serisi kararsız modülleri kaçırmayın!
    Bonus cephane, teknoloji ve yeni XHD01 Serisi Kararsız Modülü almak için tüm görevleri tamamlayın!

GEMİ VE P.E.T.'NİN YENİ TASARIMLARI | Nobilis Tasarımları

Zephyr ve G-Champion P.E.T
    Nobilis Zephyr | gemi tasarımı
    Bu yeni Nobilis Zephyr görünümüyle Plutus'un yıkıcı gücünün bir kısmını kazanın.

Nobilis G-Champion P.E.T. | P.E.T.'nin kozmetik tasarımı
    Plutus'un kalıntılarından yaratılan Nobilis G-Champion P.E.T.'nin tasarımı, diğer uzaylılara korku salan tehditkar rengi miras almıştır.

YENİ KARARSIZ MODÜL SERİSİ | XHD01 Serisi
    Citadel, Hammerclaw by Berserker

DMG-XHD01 | kararsız modül

Kararsız bir XHD 01 serisi modül, bazı gemilerin hasar değiştiricileri için en azından orta düzeyde bir güçlendirmeyi garanti eder ve daha yüksek bir modla sonuçlanma olasılığı orta düzeydedir. Citadel, Hammerclaw ve Berserker gemilerini etkileme şansı daha yüksektir.

HP-XHD01 | kararsız modül

Kararsız bir XHD 01 serisi modül, bazı gemilerin HP modları için en azından orta düzeyde bir yükseltmeyi garanti eder ve daha yüksek bir modla sonuçlanma olasılığı orta düzeydedir. Citadel, Hammerclaw ve Berserker gemilerini etkileme şansı daha yüksektir

SHD-XHD01 | kararsız modül

Kararsız bir XHD 01 serisi modül, bazı gemilerin kalkan değiştiricileri için en azından orta düzeyde bir güçlendirmeyi garanti eder ve daha yüksek bir değiştiriciyle sonuçlanma olasılığı orta düzeydedir. Citadel, Hammerclaw ve Berserker gemilerini etkileme şansı daha yüksektir.

SPC-XHD01 | kararsız modül

Lazer isabet olasılığı, füze isabeti, kaçınma, hız veya bazı gemilerin kalkan penetrasyonu için en azından orta düzeyde bir artışı garanti eden ve daha yüksek bir değiştirici ile sonuçlanma olasılığı orta düzeyde olan bir XHD 01 serisi kararsız modül. Citadel, Hammerclaw ve Berserker gemilerini etkileme şansı daha yüksektir.

Savaş Bileti

• 2000 UCB-100 Lazer Mühimmatı
    • 1 Savaş Bileti Anahtarı

Bir tutam yıkım
    • 30 RHA

Uzayda bir yürüyüş
    • 3 Yeşil Ganimet Anahtarı

Tek kişilik ordu
    • 2000 RCB-140 Lazer Mühimmat

Etkisiz hale getirmek

delme
    • 3000 RSB-75 Lazer Mühimmat

Zamana karşı yarış
    • 1500 UBR-100 füzesi

Hızlı bir macera
    • 10 Saatlik SHD-DLB Boost

Kazananın Meydan Okuması
    • 3000 PLT-3030 füzesi

Dayanıklılık anahtardır
    • 45 RHA
    • 3 Savaş Bileti Anahtarı

Küçük ihtimaller
    • 20 Ekstra Enerji

Avla yada avlan
    • 3000 PLT-2021 Füzesi

geri tutmadan
    • 10 Saatlik DMG-DLB Boost

güvenlik duvarı
    • 1000 HSTRM-01 füzesi

Sonsuz Zenginlik
    • 25 Yağ Sızdırmazlık Hızlandırıcı

rekabet
    • 2 İzin

Hız Testi
    • 3 Turbo Hız Tekno

Kıdemli Mücadelesi
    • 1 İzin

Tanklar bolca!
    • 500 PLD-8 Füzesi
    • 7 Savaş Geçiş Anahtarı

Botlara karşı karıncalar
    • 3000 RCB-140 Lazer Mühimmat
    • 7 Savaş Geçiş Anahtarı

Yetersiz aslanlar
    • 500 CBR füzesi
    • 7 Savaş Geçiş Anahtarı

durdurulamaz seri
    • 2 Koruyucu Güçlendirme Teknosu 2
    • 7 Savaş Geçiş Anahtarı

saç tarafından
    • 2000 UBR-100 füzesi
    • 7 Savaş Geçiş Anahtarı

Plutus sonlandırıldı
    • 2000 SAR-02 füzesi
    • 7 Savaş Geçiş Anahtarı

sonsuz çatışma
    • 30 Casus
    • 7 Savaş Geçiş Anahtarı

Hermes kariyeri
    • 35 Yağ İnfiltratörü Hızlandırıcı
    • 7 Savaş Geçiş Anahtarı

Şampiyon mücadelesi
    • 2 Burning Trail Technos
    • 7 Savaş Geçiş Anahtarı

Zenginlik meydan okuması
    • 1 kararsız modül SPC-XHD01
    • 15 Savaş Bileti Anahtarı

kötü güç
    • 3 Savaş Onarım Robotu Technos 2

Sınırsız güç
    • 1 HP-XT10 Kararsız Modül

Özel yayından kaldırmalar
    • 30 Casus

ANAHTAR DEĞİŞİMİ | Hedefler Paneli
    Yeni gemi tasarımları ve P.E.T., kararsız modüller ve değiş tokuş edilecek kaynaklar

• Nobilis G-Champion P.E.T tasarımı
    • Kararsız modül DMG-XHD01
    • HP-XHD01 kararsız modül
    • SHD-XHD01 Kararsız Modül
    • Kararsız modül SPC-XHD01
    • 150 Bifenon
    • 75 Kyhalon
    • 100 Tetratrin
    • 75 RHA

UberRUNAWAY thank you ;)

Son düzenlenen: 10 Temmuz 2021
  8. Büyük ihtimalle ayın 13' yada 15'i gibi gelir

9. Yalnız ZEPHYR PET tasarımı baya hoşmuş.
    Bu bigpointte akıl yok oyunu pay to win yapacağına sat şunları 40 - 50 liraya, bu işlere kim bakıyorsa diğer oyunlardan bi haber biri olmalı.

Dontforgetme bunu beğendi.
  10. titans___

titans___ User

bende zephyr yok zaten hatta bu G champıon da yok 3 tasarım kutulardan falan gelmiş de 150 bin uri vermeye değmez zephyr le de uğraşmam orcus tasarımları da çok pahalı bana göre değil berserker dp i modülü var da öyle sıralama ebedi o da bana lüks geliyor .

11. ateistkeci

ateistkeci User

Pet tasarımı G-Champion'un pet tasarımı Zephyr için gemi tasarımı geliyor :p

12. Bakıyorum sevindin alacaksın galiba :D :D :D

Hoş duruyor bakalım :)

13. ateistkeci

ateistkeci User

Gidip 20 bilet yaparlar o pet tasarımını vermem daha güzel bi sarı çıkartmam lazım Orcus'a 30 lazer isabetiyle oynuyorum :( sonrasında belki harbi güzel gözüküyo :p

titans___ ve polatalemdar311 bunu beğendi.
  14. Kanka bu ne zaman gelecek ya temmuza son bir hafta kala falanmı? :D

15. titans___

titans___ User

aynen zaman verseler sepi falan ona göre ayarlasak fena olmaz.Geçen CC cephanesi veren ödüller gibi güzel etkinlikler olur sa zevkli olurda mesela gün içi çalışıp akşam girenlerde faydalanamadı benim konuştuğum bazı kişiler savaş bileti de almyorlar o görevleri yapamayanlar var malesef .

16. Sabah akşamlık bir şey yok da hergün 1 kere girilebilen kolay ve zor olmak üzere bir kapı olacak,

titans___ ve PAŞA bunu beğendi.
  17. Tahminimce bu h.içi gelir.

Kesin bilgi değil bekleyeceğiz ;)

18. titans___

titans___ User

onu özellikle ben sanki tam geliştirme indirimi gelmeden 2 gün önce geliyor anahtardan alınan eir ile oil hızlandırıcıları alıp indirimle geliştireyim yoksa 2 hafta bekleme olmasın diye uğraşıyorum gerçi indirim bazen aramyorum az uri gerekiyor diye basarım genelde malzemem olsun yeter derim.

19. merhaba yoğunluktan ugramıyorum özelden arıyan arkadaşlar için kısa kısa etkinlikleri yazcam lütfen aramayın yoğunum beyler

hitac etkinliği gelecek
    hitac için yeni bir retriever gelcek harf ve kupon dusurme şansı olacak izin biriktirin .
    2 hafta sürecek 2 ayrı eternal sıralaması
    poison ocean berserker tasarimlari delta kappa zeta kapilarindan duscek
    battlepass için yenilik olabilikyhhylon tetrahin vb degisiklik olabilir net degil .

iyi oyunlar .
    telden yazdım .

20. Galaktik Kapılarda Vahşi Tasarımlar | Ağustos 2021

Yeni Berserker gemi görünümleri mevcut: Borealis Berserker, Poison Berserker ve Ocean Berserker. Onları Black Light Decoders, Unstable Shards ve Eternal Shards ile dükkanda bir araya getirin veya şansınızı deneyin ve Delta, Epsilon, Kuiper veya Kappa kapılarında onları almaya çalışın!

YENİ GEMİ TASARIMLARI | Borealis, Poison ve Ocean Berserker tasarımları

Borealis Savaşçı | gemi tasarımı

Bu Borealis Berserker gemi görünümünde düşmanlarınıza hak ettiklerini verin!

Okyanus Vahşisi | gemi tasarımı

Bu Ocean Berserker gemisi görünümündeki masmavi okyanus ceketi o kadar büyüleyici ki, savaşın hararetinde bile düşmanların dikkatini dağıtıyor.

Zehirli Savaşçı | gemi tasarımı

Zehirli peleriniyle bu Zehirli Savaşçı gemi derisi, size saldırmayı düşünmeye cüret eden herkesi caydıracağından emin!

İyi ki bu tasarımlar etkinlikle gelmeyecek sanki pastel boya ile yapılmış ;) Tryanos berserker kesinlikle gelmeli bu oyuna :)

UberRUNAWAY thank you ;)

Sayfayı Paylaş