Duyuru Darkorbit Yenilikleri

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 24 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 2099'A Ne kaldı ki az sabretsinler açılır yakında gerek darkorbit içinde 2099 yılına kadar bannlama yapılırsa çok sorun olmaz :D

2. Unity'de kullanılan sistem ile Flash tabanlı oyunda kullanılan sistem aynı olmayacaktır yani oyuncunun kaç saat botta olduğunun bir önemi olmaz oyun bunu bir şekilde algılayıp yasaklama yapar dediğim gibi debuff sistemini uygular
    Unity sistemi gelmeden bir şey söylemek de doğru değil ben diğer oyunlarından yola çıkarak 1-2 şey söyledim Unity ile oyunda neler olacak göreceğiz :) bigpoint bu sefer bizi şaşırtacak ama bundan eminim :D

eğer böyle bir banlama yapıldıysa ne mutlu böyle bir şeye denk gelmedim duymadım demekki ceza vermeye de başladılar :)

3. BUKANN

BUKANN User

ekim ayının etkinliği hakkında haber var mı, terör kapısı gelecek mi, pet protokolleri de gelir mi dört gözle bekliyorum

4. Viraaa

Viraaa User

kardes ne unytisi Allah askina.kac sene oldu bi gecemediler:)) su anda unityi hakkinda hicbirsey konusulmuyor bile.ne tarihi belli ne biseyi :)) kac sene oldu :)

5. cahitbatuk

cahitbatuk User

Seafight ile darkorbitte unity gelme muhabbetleri aşağı yukarı aynı zamanlar başlamıştı darkorbit belki 2-3 ay falan sonra seafight'a geleli 6-7 ay oldu darkorbite uğramadı daha

6. smoonrise

smoonrise User

Seafight konusunda bilgi sahibi olan biri tam olarak bizi aydınlatsa keşke ;

Unity ile neler değişti bu 6-7 ayda ve devam eden bir süreç mi yoksa tamamlanmış bir değişim mi ? Neler değişti eski sisteme göre yeni sistem ile vaat edilen ile oyunun içerisindeki yaşananlar bir birini karşılıyor mu ? ( mesela daha az kasma daha iyi grafik daha az bug daha az bot hile gibi yada sıfır kasma - hile - bug v.s )

Seafight unity hakkında aslında TR ekibide bize bilgi paylaşabilir yetkilileri ile görüşüp veya merkez istek yapıp bilgi alıp bize aktarabilir . Böylece bizlerde bir kıyaslama yaparız nelerin ne oranda değişeceğini bizi nelerin beklediğini az çok anlamış oluruz .

7. UNity dediniz dediniz Alın size Seafiight unity

8. ateistkeci

ateistkeci User

:)

9. unity değil orijins gelse bu oyun zor iflah olur artık orcusun dp sinden sonra soğudum iyicene artık.hasarlar fazla dp ler az.heyecan kalmadı oyunda.işkence var.başkalarıyla devam ediyorum oyun hayatıma.had bildirmek için giriyorum bazen foruma iyi geliyo :).belki etkinlklere katılırım o kadar canım çekerse oda

10. cahitbatuk

cahitbatuk User

Unity ilk çıktığı zaman haliyle problemler olacak ama kısa sürede halledildi unity botları ve tutucuları engelleyecekse 1-2 ay oyuna girmeyiz unity'i düzeltirler biz kaldığımız yerden devam ederiz ama botçular gemilerini 1 saat boşta bırakamıyorlar o 1 ay onlara 1 yıl gibi gelir iyi olur

YARGU bunu beğendi.
  11. tryhardD

tryhardD User

Botları engeleyeceklerine zerre kadar inanmıyorum artık seneler önce seçimlerini yaptılar çoğunu yakalamalarına ve çoğunun 2-3. kez yakalanmış olmasına rağmen hesaplarını kapatmak yerine argelerini silip 2 hafta kapamayı uygun gördüler... Tek umudumuz özellikle 1 senedir oyunun PVP'sini öldüren beceriksizlerin sığındığı 'tutucu' denen illeti engelleyebilmeleri, o da botu engellemedikleri sürece çok zor gibi gözüküyor.

Dontforgetme bunu beğendi.
  12. Botu engelleyemiyorlar bari en azından tutucuyu engellesinler 4-4 de köşelerde bekliyorum adam geliyor benim olduğum yeri buluyor elle bulmuş gibi geliyor 2 kere kesiyor, adama güzel program diyorum güle güle kullan diyorum. Belki utanırda yüzü kızaraır diye..

Adam ne diyor biliyormusunuz?

Kullanmayan mı var xD?

Diyorum ki ben kullanmıyorum kapat programı gel elle 1v1 atalım adam cevap vermeden kaçıyor...

Oyun artık öyle hale geldi ki kullandıkları yetmiyormuş gibi birde bunu açıkca dile bile getiriyorlar..

Botu engelleyemiyorsunuz bari tutucuyu engelleyin..

Sivil hayatlarında hiçbir başarı elde edememiş, hiçbir vasfi olmayan, oynadığı sanal oyunu bile ancak hile, hurda buglarla biryere gelen birşeyler başaran ve bununla övünüp insanlara hava atan insan'cık'lar hepinize acıyorum acınacak halde bile değilsiniz o kadar silik güçsüz ve beş para etmezsinizki gerçek hayatta hiçbir para etmez karakterinizin aynısını sanal bir ortamda sanal bir oyunda bile gösteriyorsunuz..

Biraz ağır oldu kusura bakmayın. Yada bakın..

Kim ki eliyle emeğiyle oynamak yerine hileye, hurdaya buga başvurup insanlara hava atıp tutucu kullanıp insanlara güç gösterisi yapıyorsa!

Üstüne alınan alınsın

İyi forumlar dilerim

tryhardD ve YARGU bunu beğendi.
  13. TanrıEru

TanrıEru User

agresifiz :D

Dontforgetme bunu beğendi.
  14. Bu güne kadar hep kibar oldum hiçbir şekilde agrasif kötü bir yorumum olmadı ama benim de burama kadar geldi, hayir birde chatte hava atiyorlar.

15. HeRKüL300

HeRKüL300 User

bi şu tutucuya el atsak bide topluk sıkmak şunları kapatsak ve uridium soğuma geri dönsek herkes oyunda olur her haritaya gidiyorum adam yok oto yok.

16. FBI456854

FBI456854 User

Yeni gelecek etkinlikleri nereden öğrenebiliriz uberuwanay daha paylaşmıyor :D

17. diğer ülke forumlarına bakabilirsin oyuna yeni birşey düşünce genelde farkediliyor .
    her yıl cadılar bayramı geldiği için ekim ayında cadılar bayramı gelir merak etcek pek birşey yok :D

Ekim ayı Phantasm Solaris ve Phantasm Sentinel Gemi Tasarımı
    Curcubitor etkinligi yolda

Trial of Terrors'da bir fikir savaşında kendinize meydan okuyun! Korkunç Curcubitor'un peşinden koşun ve bazı harika ödüller için parlak şeker yığınını kapın!

Bu Phantasm Solaris gemi tasarımının neşeli, şenlikli notlarıyla her şeyi yapın!
    Bu Phantasm Sentinel gemi tasarımının neşeli, şenlikli notlarıyla her şeyi yapın!

dmg-xh01
    spc-xh01
    hp-xh01
    shd-xh01

Altın şeker : Korkunç Curcubitor tarafından istiflenen ve bırakılan gizemli parlak şeker. Bu parlak tatlı ikram için çok koruyucu.

PET Protokol 4 level Birleştir
    P.E.T'niz için Kurtarma Protokolü X Seviye 4 edinin
    P.E.T.'niz için Radar Protokolü X Seviye 4 edinin.
    P.E.T'niz için Lazer Protokolü Seviye 4 edinin
    P.E.T.'niz için uzaylı Protokolü X Seviye 4 edinin.
    P.E.T'niz için Kaçınma Protokolü X Seviye 4 edinin
    P.E.T.'niz için Kalkan Protokolü X Seviye 4 edinin.
    1000 Seprom elde edin
    Havai fişekler .
    50 Indoctrine-Oil Elde Et
    7.500 CC-G lazer cephanesi edinin
    HP Beacon P.E.T.'yi edinin. P.E.T.'niz için vites müttefik gemilerin HP'sini artıran bir işaret düşürmek için.

sbl-100:Uzaylıların Sibelon ırkı üzerine yıllarca süren araştırmalar, özellikle onlarla başa çıkmak için yapılan bu lazerle doruğa ulaştı: geleneksel lazerlerden 4 kat daha güçlü ve Sibelon ırkının uzaylılarına karşı toplamda 8 kat daha fazla hasar!
    Geleneksel bir lazerden 4 kat daha güçlü. Sibelonits, Boss Sibelonits, Uber Sibelonits, Sibelonlar, Boss Sibelonlar ve Uber Sibelonlara verilen hasarın 8 katı.

YAKINDA !!!

Yeni Arena sistemi Ve eşsiz ödüller .

Takımını Oluştur ve savaşa Katıl !

Tiered arena PvP Kolay
    Tiered arena Pvp Zor

Son düzenlenen: 7 Ekim 2021
    тнє__ѕiм{Q}кiη ve BUKANN bunu beğendi.
  18. esmerbay2

esmerbay2 User

hangi ülkelerin forumları acaba?

19. BUKANN

BUKANN User

uberrunaway var güncellemeleri erken yazan, discordda ispanya kanalında yazıyordu galiba

20. HeRKüL300

HeRKüL300 User

yeni etkinlik ne zaman gelecek ayın 15'inde mi ?

Sayfayı Paylaş