Duyuru Darkorbit Yenilikleri

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 24 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Okul 28 eylülde açılıyor. Sıkıcı bir yıl daha başlıyor bu sefer okula gidenlere gülecem :D

2. sen gitmiyon heralde :) bitimi bıraktınmı :)

3. Lise bitti. Evde yine ders çalışıp sıkılıyom ama napıyım :)

Derslerde başarılı olmak istiyorsan o gün gördüğün dersin konusunu eve gelince internetten konu anlatımlı video açıp bak. Okulda çoğu öğretmenin anlattılarından bir şey anlaşılmadığı bizim okulda test edildi onaylandı :D

4. ayn bazı hocalar ders anlatamyıor olan bize oluyor :)
    onun dersinde dinler giib katılır gibi yaptıgım tek der ingilizce oda dersten kalmamk için hoca çabaladıgım için geçiror 2yıldır :::::)

5. İngilizce bizdede aynı :D

11. sınıfta mat hocamız vardı adam kendi kendine anlatıyor resmen. İnternet sınırlıydı 11. sınıf konu anlatım videosu satın aldık onunla geçtim matematiği, sınıfın çoğuda sınavda geçemediyde isteyenlere tekrar sınavı yaptı hoca :D

6. bide sınav geçemiynce gene sınav olunca daha az puan alma ihtimal oluyor :)

7. Yeni droit tasarım adı Beacon (Türkçesi ne bilmiyom :D) Fotoları telefonda gözüküyor ama pcde gözükmüyor.

8. Beacon un anlamı fener.

Fakat bu nasıl bir şey bilen varmı ? böyle çok uçuk bir şey değildir umarım daha havoclar fullenmedi hercülle daha çok var bide bu gelirse oyun iyice batar.

9. Tanıtımında özellikle yazdılar havoc ve hercülden iyi değil :)

10. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Arkadaşlar beklediğiniz özel günlerin zamanı @-PARS- adminimizin destekleriyle facebook grubumuzda yayınlanmıştır.

Ayrıntılı bilgi için buradan ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar

11. Tanıtım nerde?

12. EN forumunda :D

13. Ben bulamadım ?

14. Link atamadığım için alıntı olarak atcam.
    Not: Droid sarı renkte olcak.
    Resmini atardım ama imgur yasaklandığı için fotolar gözükmüyor. Telefondan girdiğimde gözüküyor.

15. Ya şimdi anladım.

Bu droid tasarımı ekstra bir bonus vermiyor bağış niteliğinde bir şey bu.

Buradan elde edilen para mültecilere gönderilecekmiş.

(Ben şahsen güvenmiyorum multecilere gideceğini)

16. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Resim S.S.S. de var ki ;)

17. Adminim neyin resmi var yeni dro tasarımının mı? Hangi koduda?

18. تأثير

تأثير User

[​IMG][​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

İsmi "Beacon"
    Payment şeklinde satışa sunulacak. Tasarımdan kazanılan bütün paralar UNHCR'a bağışlanacak.

Bu arada özellikleri hakkında bir bilgi yok.

Ve etkinlik 21 Eylül'de başlayacak büyük ihtimalle. Yani az kaldı. 2 hafta sürecek.

Son düzenlenen: 15 Eylül 2015
  19. Bunlar çok çirkin.

20. bakalım özelikleri neymiş fiyat uygunsa alırızda kaç tanne vercek

Sayfayı Paylaş